Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακριβως εκει οταν αρχιζεις και λες για  μονιμως σπρωγμενη ομαδα στην Ευρωπη και δειχνεις φωτο του Μπουσκετς  ή ξερω γω λετε οτι για το φαουλ εμεις θα ζηταγαμε κοκκινη και 5 αγωνιστικες κτλ κτλ εκει ακριβως εχεις χασει το δικιο σου.

Εκει βγαινει η κακια και η εμπαθεια,

Γι αυτο και λεω " πες οτι ηταν αδικη και ΤΕΛΟΣ " ...

:-)  

 

Αυτος ειναι και ο λογος που απαντησα ειρωνικα στο σχολιο του Cygnus ....

Κακια και εμπαθεια ισως βγαζει. Το θεμα ομως ειναι το εξης. Εχει αδικο σε αυτα που λεει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

η απαντηση σου μου αρκει.

δειχνεις τη λογικη σου[1] και το πως αντιμετωπιζεις καποια πραγματα.το πες αλλωστε και πιο πριν.η united παιζει στην αγγλια ολα τα ματς με 60-40 τουλαχιστον.οποτε αν αδικηθει με μας δεν τρεχει τιποτα χαχαχαχαχαχαχαχα.[2]

οντως γελαει ο κοσμος τελικα

οχι τιποτα αλλο να ξερω να μην καθομαι τσαμπα να ασχολουμαι να απανταω.[3]

 

[1]Την λογικη μου και την αποψη μου την εχω πει πολλες φορες που εχω εκθειασει την Μπαρτσελονα,τον messi,τον xavi,τον τροπο παιχνιδιου την Μπαρτσελονα και ολα αυτα που εχει καταφερει τοσα χρονια.Προφανως δεν τα εχεις διαβασει αυτα.Για να μπεις εδω μεσα και να τρολαρεις πρωτος εισαι ομως!!

 

[2]Δεν ειπα αυτο.Απλα η φουρια σου να γραψεις κατι,δεν σου επιτρεπει να διαβασεις τι λεει ο αλλος.Δεν ειπα οτι δεν τρεχει τιποτα που αδικηθηκε η Μαντσεστερ.Ειπα οτι οι φιλοι της να μην κλαινε σαν χηρες γιατι και αυτοι εχουν ευνοηθει κατα κορον.Ηρεμησε,κατσε διαβαζε τι γραφει ο αλλος και μετα απαντα.Α,και ηρεμησε,γιατι δεν σε βλεπω να κοιμασαι σημερα το βραδυ.

 

[3]Ουτε σου ζητησα να απαντησεις,ουτε επιζητω την αποψη σου ή την συγκαταθεση σου σε αυτα που γραφω.Μπορεις καλλιστα να κανεις αβαβα κι εσυ οπως κανουν και οι ομοιοι σου σε αυτο το τοπικ οταν δυσκολευει η συζητηση.

Ακριβως εκει οταν αρχιζεις και λες για  μονιμως σπρωγμενη ομαδα στην Ευρωπη και δειχνεις φωτο του Μπουσκετς  ή ξερω γω λετε οτι για το φαουλ εμεις θα ζηταγαμε κοκκινη και 5 αγωνιστικες κτλ κτλ εκει ακριβως εχεις χασει το δικιο σου.

Εκει βγαινει η κακια και η εμπαθεια,

Γι αυτο και λεω " πες οτι ηταν αδικη και ΤΕΛΟΣ " ...

:-)  

 

Αυτος ειναι και ο λογος που απαντησα ειρωνικα στο σχολιο του Cygnus ....

 

Δεν εχω χασει κανενα δικιο μου Αλεξη.Ουτε υποθεσεις εκανα,ουτε πραγματα απο το μυαλο μου εβγαλα.Μιλησα με γεγονοτα και συγκεκριμενα με βιντεο για να αποδειξω πως εχετε σπρωχτει αρκετα τα τελευταια χρονια.Το γεγονος πως εχω κουραστει απο το κλαμα πολλων φιλων της Μπαρτσελονα που προσπαθουν να αποδειξουν τα αναποδεικτα και απανταω αναλογα,δεν με κανει σε καμια περιπτωση να χανω το δικιο μου.

Επεξ/σία από linkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξυ σημερα ειναι πολλοι αυτοι που κραζουν και βγαζουν το αχτι τους σε αλλα topic (βλεπε Μαντσεστερ, καφενειο των φιλαθλων).

Τουλαχιστον καταλαβαν πως σε συζητηση και επιχειρηματα δεν μπορουν να αντιπαρατεθουν και αποφευγουν αυτο το  topic.

Κανονικα θα επρεπε να τους απαντησω και εκει αλλα βαριεμαι και νυσταξα...

 

Καληνυχτα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[1]Την λογικη μου και την αποψη μου την εχω πει πολλες φορες που εχω εκθειασει την Μπαρτσελονα,τον messi,τον xavi,τον τροπο παιχνιδιου την Μπαρτσελονα και ολα αυτα που εχει καταφερει τοσα χρονια.Προφανως δεν τα εχεις διαβασει αυτα.Για να μπεις εδω μεσα και να τρολαρεις πρωτος εισαι ομως!!

 

[2]Δεν ειπα αυτο.Απλα η φουρια σου να γραψεις κατι,δεν σου επιτρεπει να διαβασεις τι λεει ο αλλος.Δεν ειπα οτι δεν τρεχει τιποτα που αδικηθηκε η Μαντσεστερ.Ειπα οτι οι φιλοι της να μην κλαινε σαν χηρες γιατι και αυτοι εχουν ευνοηθει κατα κορον.Ηρεμησε,κατσε διαβαζε τι γραφει ο αλλος και μετα απαντα.Α,και ηρεμησε,γιατι δεν σε βλεπω να κοιμασαι σημερα το βραδυ.

 

[3]Ουτε σου ζητησα να απαντησεις,ουτε επιζητω την αποψη σου ή την συγκαταθεση σου σε αυτα που γραφω.Μπορεις καλλιστα να κανεις αβαβα κι εσυ οπως κανουν και οι ομοιοι σου σε αυτο το τοπικ οταν δυσκολευει η συζητηση.

 

Δεν εχω χασει κανενα δικιο μου Αλεξη.Ουτε υποθεσεις εκανα,ουτε πραγματα απο το μυαλο μου εβγαλα.Μιλησα με γεγονοτα και συγκεκριμενα με βιντεο για να αποδειξω πως εχετε σπρωχτει αρκετα τα τελευταια χρονια.Το γεγονος πως εχω κουραστει απο το κλαμα πολλων φιλων της Μπαρτσελονα που προσπαθουν να αποδειξουν πως τα αναποδεικτα και απανταω αναλογα,δεν με κανει σε καμια περιπτωση να χανω το δικιο μου σε καμια περιπτωση.

 πρωτον δε δυσκολευει καμια συζητηση, δευτερον μια χαρα θα κοιμηθω το βραδυ αυτο μας ελειπε..

τριτον το ιδιο αβαβα προς εμενα μπορεις να κανεις και συ αν δε σου αρεσουν αυτα που λεω.

ΤΕΤΑΡΤΟΝ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ. λες οτι μιλας με γεγονοτα και βιντεο παρολαυτα βαζεις τα μισα βιντεο και οταν σου λεω βαλτα ολα μας λες οτι δε γινετε να εξισωνουμε τις ταδε αδικιες με τις ταδε.και μετα μας λες δε χανεις το δικιο σου.

ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ.

 

αν πιστευεις οτι το να σου λεω να παραθεσεις ΟΛΑ τα γεγονοτα ειναι παραλογο οκ δεν αξιζει να συζηταμε.

επισης για να σε προλαβω δεν εχω γραψει πουθενα και ποτε οτι η μπαρτσα δεν εχει παρει σφυριγματα.η οτι δεν εχει ευνοηθει

οταν ομως μου λες για συγκεκριμενα ματς και γραφεις μονο αυτα που σε συμφερουν ενταξει τι να σου πω τοτε.

 

ΥΓ δεν ειμαι μικρο παιδακι να μπω εδω για να τρολαρω κανενα.το ειπα και πριν σημερα ειναι η μοναδικη φορα που γραφω εδω γιατι ηθελα να δω τις αποψεις των φιλων της ρεαλ.παντα γραφω στο τοπικ της ομοδας μου και ασχολουμαι μονο με αυτη.και για να δεις οτι προσπαθω να μην ασχολουμαι με διαιτησιες και  τετοια διαβασε τι εγραψα για το τελευταιο ντερμπι και θα δεις

 

ΥΓ2.δεχομαι οτι το πρωτο ποστ που εκανα εδω ηταν καπως επιθετικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να γραψω μωρε? Μου εξισωνεις το ενα πεναλτι σε εναν αγωνα με 4 που δεν δωθηκαν σε εναν αλλο και θες να κανω και συζητηση μαζι σου? Αντε,κανε καμια προσευχη με σε αποκλεισει ο Ζαπατα και ο Κονσταντ.

 

Αφου η Μιλαν ειναι μεγαλυτερη ομαδα...εχει περισσοτερες κατσαρολες.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην ξεχασετε να μας πειτε για την ουεφαλονα μετα.

ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ

 

 

Αν αυτό γινόταν στην Ελλάδα τέσσερις θα έβγαζαν τον τουρκο από το γήπεδο.. Οκ. Κύριε πλατινι, το πιασαμε το νόημα, φέτος πρέπει να το πάρει η ρεαλ...

 

 

10 παικτες, κοκκινη στο τσακιρ κεφι και καλυτερος παικτης της ρεαλ ο τερματοφυλακας. Keep walking platini...

 

 

Eιστε για κλαματα με 10 παικτες ρε σας εκαναν 5 φασεις γκολ και εσεις κανατε καθυστερησεις.

Αυητη ειναι η ρεαλ ,των στημενων αποτελεσματων.

 

 

Κατεστρεψε το ματς ο διαιτητης. Τοσο απλά. Κιτρινη καρτα ηταν.

Οπως ειπα και στο αλλο τοπικ ο διαιτητης παρεδωσε μαθηματα πως με μια μόνο αδικη αποφαση μπορεις να δωσεις την προκριση εκει που θελεις.

ΤΡΑΓΙΚΟΣ!

 

Με 11 εναντιον 11 δεν φαινοταν πως μπορει να βαλει γκολ η Ρεαλ Μ. αλλά ο διαιτητης αποφασισε οτι πρεπει να περασει η Ρεαλ Μ.

 

 

 

 

Ρε τον Πλατινι τον Μπαρτσελονακια και αντιΜαδριτακια.

Ρε την Ουεφαλονα.

 

Απο τις πλεον καλπικες προκρισεις που θυμαμαι τα τελευταια χρονια και η πλακα ειναι πως η Μαντσεστερ τους επαιζε στα ισα ως το 95 με -1 παιχτη. Φυσικα αυριο θα ακουμε για τον μαγικο Μουρινιο. Τι αυριο, ο Σωτηρακο αρχισε ηδη...

 

Υγ. Παιχτε Ρεαλ για Τσου Λου να κονομησετε. Και εφηβους να κατεβαζει απο δω και μπρος, θα το σηκωσει ή πιο σωστα θα της το σηκωσει ο Μισελ.

 

 

Όποιος δεν αντέχει να βλέπει τη διαιτησία να καθορίζει το αποτέλεσμα ενός αγώνα, να αλλάξει άθλημα.

 

Λαμπρή λογική.

 

Φυσικά, δικαίωμα του καθενός να χαίρεται που προκρίθηκε η ομάδα που υποστηρίζει (ακόμη κι αν ξεχνά πως "η καλύτερη ομάδα του κόσμου" έχει αποκρούσει σε άλλες εποχές σουτ του ΟΣΦΠ με το χέρι πάνω στη γραμμή...) αλλά αυτές οι προτροπές περί "αλλαγής αθλήματος" είναι, το λιγότερο, άστοχες.

 

Για να μαθαίνουν οι νέοι και να θυμούνται οι παλιοί, στιγμές δόξας της καλύτερης ομάδας του κόσμου... που επέστρεψε.

 

 

 

 

:confused:  :confused:  :confused:  :confused: 

Τι λες τωραααα???? Με δυο τερματοφυλακες επαιζε η Ρεαλ...?

 

 

Ε ρε γλέντια και την πετύχει καμία Μπαρτσελόνα στο Τσου Λου.

 

Δεν θέλει και πολύ να ξεσπάσει πάνω της για τις φετινές της ατυχίες...

 

 

Τώρα το είδες εσύ αυτό? Ο χειρούργος Μάρκους Μέρκ. Αυτά έβλεπε και ο Κόκκαλης στας Ευρώπας και είπε να το παίξει το παιχνίδι και στην Ελλάδα, σύμφωνα με τους κανονισμούς της UEFA.

 

 

Μ αρεσει που σημερα οι της Ρεαλ βγαζετε ολη την κακεια σας για τη Μπαρτσα και τη Γιουναιτεντ ...

Αντι απλα να πειτε οτι δεν ηταν δικαιη η κοκκινη και τελος.

 

 

Επειδη ειπες πριν κατι για κακιες και εμπαθειες Αλεξη!! Καλα καλα πριν ποσταρουμε και παραδεχθουμε οτι δεν ηταν κοκκινη,10 διαφορετικα ατομα ποσταραν βγαζοντας εμπαθεια κατα της Ρεαλ.Μεχρι και βιντεο επι εποχης....ρεντοντο ειδαμε.Αφου δεν εγραψε κανεις τιποτα και για τον φρανκο,νταξει καλα ειμαστε....

 

Βεβαια κανεις απο τους απο πανω δεν ειδε αυτο...

 

post-140655-0-26661500-1362538476_thumb.jpg

 

Ουτε αυτο.

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uN2TB2PaGac

 

Το οποιο εγινε πριν απο τα 2 γκολ της Ρεαλ. Προτεταμενο χερι εντος περιοχης ειναι κοκκινη και πεναλτι,ειτε ειναι εκουσιο,ειτε ακουσιο απο την στιγμη που η μπαλα κατευθυνεται προς το τερμα.Αυτο ισχυει απο παντα και δεν αλλαξε παροτι ο διαιτητης του αγωνα τσελσι-μπαρτσελονα προσπαθησε να μας πησει για το αντιθετο,λιγα χρονια πριν.

 

Οπως καταλαβαινεις,η Μαντσεστερ θα επρεπε να τελειωσει το παιχνιδι με 10 παικτες.Απλα η αποβολη ηρθε 5 λεπτα πιο πριν.Αλλα προφανως,ολοι ειδαν τις φασεις στο mega και βγαλαν και συμπερασμα. Το οτι η Μαντσεστερ εβαλε ενα γκολ απο αυτογκολ μεσα στην εδρα της δεν το ανεφερε κανεις.Ξαφνικα εγινε υπερομαδα και επρεπε να περασει.Ή μηπως θα πρεπει να ζητησουμε συγνωμη που ο τερματοφυλακας μας επιανε τα απιαστα σημερα??

 

Χαλαρωστε,αναλογιστειτε τι συνεβη σημερα,συνδεστε τα κομματια του παζλ και θα καταλαβετε οτι ο διαιτητης δεν ηταν στημενος, ηταν απλα κακος.Αμα γουσταρε θα απεβαλε τον Ραφαελ + πεναλτι για την Ρεαλ και γεια σας.

 

 πρωτον δε δυσκολευει καμια συζητηση, δευτερον μια χαρα θα κοιμηθω το βραδυ αυτο μας ελειπε..

τριτον το ιδιο αβαβα προς εμενα μπορεις να κανεις και συ αν δε σου αρεσουν αυτα που λεω.

ΤΕΤΑΡΤΟΝ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ. λες οτι μιλας με γεγονοτα και βιντεο παρολαυτα βαζεις τα μισα βιντεο και οταν σου λεω βαλτα ολα μας λες οτι δε γινετε να εξισωνουμε τις ταδε αδικιες με τις ταδε.και μετα μας λες δε χανεις το δικιο σου.

ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ.

 

αν πιστευεις οτι το να σου λεω να παραθεσεις ΟΛΑ τα γεγονοτα ειναι παραλογο οκ δεν αξιζει να συζηταμε.

επισης για να σε προλαβω δεν εχω γραψει πουθενα και ποτε οτι η μπαρτσα δεν εχει παρει σφυριγματα.η οτι δεν εχει ευνοηθει

οταν ομως μου λες για συγκεκριμενα ματς και γραφεις μονο αυτα που σε συμφερουν ενταξει τι να σου πω τοτε.

 

ΥΓ δεν ειμαι μικρο παιδακι να μπω εδω για να τρολαρω κανενα.το ειπα και πριν σημερα ειναι η μοναδικη φορα που γραφω εδω γιατι ηθελα να δω τις αποψεις των φιλων της ρεαλ.παντα γραφω στο τοπικ της ομοδας μου και ασχολουμαι μονο με αυτη.και για να δεις οτι προσπαθω να μην ασχολουμαι με διαιτησιες και  τετοια διαβασε τι εγραψα για το τελευταιο ντερμπι και θα δεις

 

ΥΓ2.δεχομαι οτι το πρωτο ποστ που εκανα εδω ηταν καπως επιθετικο

 

Φιλε μου θα υπερασπιστω τα επιχειρηματα μου,οχι τα δικα σου.Αμα θες να αποδειξεις αυτα που λες θα πρεπει να το κανεις εσυ,οχι εγω. Εγω παντως ειμαι εδω για να κανω συζητηση μαζι σου και παντα ειμαι εδω για να υποστηριξω τις θεσεις μου.Ποτε δεν εκανα αβαβα και ποτε δεν εξαφανιστηκα οπως μερικοι μερικοι.Παντα με επιχειρηματα,οχι με αστειακια οπως ο πικραμενος απο κατω.

 

 

 

 

Αφου η Μιλαν ειναι μεγαλυτερη ομαδα...εχει περισσοτερες κατσαρολες.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Με λυπεί όταν με χαρακτηρίζουν "εμπαθή" άνθρωποι που φαίνεται ότι αδυνατούν να καταλάβουν τι έγραψα.

 

Ο λόγος που μπήκα σε αυτή την κουβέντα, λοιπόν, ήταν για να σχολιάσω το "όποιος δεν αντέχει, να αλλάξει άθλημα". Όχι το αν έπαιξε καλύτερα η Ρεάλ (που συνολικά, έπαιξε καλύτερα) όχι αν κατέβηκε σωστά η Μάντσεστερ (που συνολικά, δεν κατέβηκε σωστά), όχι αν βοήθησε ο Φέργκιουσουν (που δε βοήθησε) ή αν αξίζει βραβείο προπονητικής ο Μουρίνιο επειδή με παίκτη παραπάνω και τον αντίπαλο ταμπουρωμένο σταματάει να παίζει με 4 αμυντικούς και βάζει μεσοεπιθετικό (είμαι βέβαιος ότι κανείς στην ιστορία της προπονητικής δεν την έχει ξανασκεφτεί αυτή την κίνηση, κύριε Σωτηρακόπουλε).

 

Δυστυχώς δεν έχω μαντικές ικανότητες για να ξέρω τι θα συνέβαινε, αν δεν είχε αποβληθεί ο Νάνι ήδη, κάποια στιγμή 5 λεπτά αργότερα, επομένως δεν μπορώ να απαντήσω επ' αυτού. Πιθανόν να μη συνέβαινε τίποτε. Δε θα το μάθουμε, όμως, γιατί προηγήθηκε η στιγμή που καθόρισε τη συνέχεια. Επομένως φρονώ ότι δε συνιστά επιχείρημα το "έτσι και αλλιώς με 10 έπρεπε να τελειώσει η Μάντσεστερ, απλώς έγινε λίγο νωρίτερα". Το αντίστροφο θα είχε ενδιαφέρον (να είχε προηγηθεί η φάση του Ράφαελ), και θα απαντούσε σε αυτούς που ισχυρίστηκαν ότι ο διαιτητής είναι στημένος. Πλην όμως (κι εδώ ερχόμαστε στο τελευταίο σημείο που θέλω να θίξω...)

 

...εγώ δεν είπα ότι ο διαιτητής είναι στημένος. Δεν μπορώ να το ξέρω αυτό. Αυτό που ξέρω είναι ότι διαιτησίες σαν τη χθεσινή με κάνουν να βλέπω με πολύ μεγαλύτερη συμπάθεια τα κατορθώματα των Ελλήνων διαιτητών. Αν έπρεπε να κάνω ένα σχόλιο για το διαιτητή, θα έλεγα ότι σε ένα παιχνίδι που κυλούσε πανεύκολα, με πολύ καλό ρυθμό και χωρίς δύσκολες φάσεις, κατόρθωσε να τα κάνει μαντάρα. Ως εκείνο το σημείο ήταν αδιάφορος, από εκεί και μετά -λογικά- τελούσε σε ταραχή.

 

Αυτά από τον "εμπαθή", καλή σας συνέχεια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sport24.gr/football/ChampionsLeague/moyrinio_o_kaluteros_apokleisthke.2155236.html

 

Τουλαχιστον ο προπονητης σας ειχε την ευθυξια να πει τα πραγματα με το ονομα τους. Οι υπολοιποι καληνυχτα...

Μην ψαρωνετε ρε. Μιλαμε για τον ανθρωπο που σε αλλες περιπτωσεις ετρωγε αποβολες απτα γηπεδα και απογορευση εισοδου στον αγωνιστικο χωρο επειδη εβριζε διαιτητες. Μιλαμε για τον τυπο που δεν εχει πατησει στις μισες συνεντευξεις τυπου του Τσου Λου "επειδη εχει νευρα με τους διαιτητες". Και τωρα μας λεει οτι δεν εχει αποψη για την καρτα που ερκινε τον νικητη? Το οτι ειπε την Μανσεστερ καλυτερη το ακουω βερεσε, αφενος διοτι ηταν καταφανως καλυτερη και μονο τυφλος δε θα το βλεπε και αφεταιρου επειδη ειναι ενας πολυ ωραιος τροπος να δημιουργησει την εντυπωση οτι λεει τα πραγματα με το ονομα τους, αποκρυπτοντας/αποφευγοντας επιμελως να αναφερθει σε αυτο που εκρινε το παιχνιδι και την προκριση.

 

Παω εγω πλακωνομαι με ενα γειτονα και βγαζω πιστολι και τον γαζωνω και παω την επομενη μερα στη γυναικα του και της λεω "ηταν πιο δυνατος ο Βαγγελης επρεπε να μου ειχε ανοιξει την μυτη κανονικα, οσο για το πιστολι που εβγαλα τι να σου πω, δεν εχω αποψη, απλα σκοτωθηκε ο αντρας σου!".

 

Δεν πειραζει, το χθεσινο ηταν οτι πρεπει αφενος για να θυμηθουμε ολοι με τι συλλογο εχουμε να κανουμε και αφεταιρου για να σταματησουν και οι της Ρεαλ την καραμελα της διαιτησιας που μασανε εδω και μερικα χρονια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν μιλάμε για Real vs Manchester United, μιλάμε για τις δυο πιο ευνοημένες ομάδες στο παιχνίδι που λέγεται ποδόσφαιρο και θα το περιορίσω μόνο στα πρωταθλήματα στα οποία αγωνίζονται. Χθες δεν αδικήθηκαν -μόνο- οι Άγγλοι, αδικήθηκε το ίδιο το άθλημα και ταυτόχρονα ξενέρωσε όλος ο ποδοσφαιρικός πλανήτης. Όσο και αν αντιπαθώ τη Man Un (η οποία χθες με κέρδισε) και όσο και αν ένιωσα τεράστια ηδονή σκεπτόμενος τον DKNI να σπάει την οθόνη του, το χθεσινό με έκανε να νιώσω ντροπή! Αλλά επανέρχομαι στην πρώτη μου φράση... για τη Real μιλάμε, τη... "βασίλισσα"!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απροκάλυπτη η ψύχωση των Καταλανών να διώξουν την ταμπέλα της Uefalona από πάνω τους. Πιο πολύ διαμαρτύρονται εκείνοι για το χθεσινό παρά οι οπαδοί της United. Και αν για εμάς έχουν να πουν το χθεσινό (με τα δίκια τους γιατί η αποβολή είναι αυστηρή για να το ξαναπώ) για εκείνους θυμόμαστε τη Benfica και τη Milan το 2006 (σε προημιτελικό και ημιτελικό CL) και την Chelsea το 2009 (πάλι σε ημιτελικό CL) έτσι πρόχειρα. Ποτέ δεν παραδέχτηκαν τίποτα από όλα αυτά φυσικά.

Ποστάρουν όλοι τις δηλώσεις του Mourinho. Ξαφνικά είναι έγκυρος ο Mourinho για τις δηλώσεις του; Τον παίρνουμε σοβαρά ή τον θεωρούμε γραφικό; Δεν έχω καταλάβει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ ο χαρακτηρισμός Ουεφαλόνα δεν προέρχεται από τη ψύχωση και λοιπά ψυχικά νοσήματα που ανέπτυξαν τελευταία οι οπαδοί της Ρεάλ...

 

Αποστολή από το GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

post-140655-0-26661500-1362538476.jpg

 

Ουτε αυτο.

 

Πότε επιτελους θα μαθετε οτι η μη προθεση(και απο εξ επαφης κεφαλια με το χερι στο μισο, ή και λιγοτερο εδω, μετρο) δεν ειναι φαουλ? :-(

Απορω πως βλεπετε ποδοσφαιρο οταν δεν ξερετε ουτε τους βασικους κανονισμους. :-(

 

Είναι απροκάλυπτη η ψύχωση των Καταλανών να διώξουν την ταμπέλα της Uefalona από πάνω τους. Πιο πολύ διαμαρτύρονται εκείνοι για το χθεσινό παρά οι οπαδοί της United. Και αν για εμάς έχουν να πουν το χθεσινό (με τα δίκια τους γιατί η αποβολή είναι αυστηρή για να το ξαναπώ) για εκείνους θυμόμαστε τη Benfica και τη Milan το 2006 (σε προημιτελικό και ημιτελικό CL) και την Chelsea το 2009 (πάλι σε ημιτελικό CL) έτσι πρόχειρα. Ποτέ δεν παραδέχτηκαν τίποτα από όλα αυτά φυσικά.

Ποστάρουν όλοι τις δηλώσεις του Mourinho. Ξαφνικά είναι έγκυρος ο Mourinho για τις δηλώσεις του; Τον παίρνουμε σοβαρά ή τον θεωρούμε γραφικό; Δεν έχω καταλάβει.

 

 Οχι απλως οταν ενας τοσο μεγαλος κλαψιαρης για την διαιτησια, παραδεχεται οτι δεν ηταν κοκκινη και οτι η Μαντσεστερ ηταν καλυτερη αυτο δειχνει και τι πραγματικα εγινε στο γηπεδο....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@linkin +  MJBulls23: τελικα το χερι του rafael ειναι κοκκινη+πεναλτι η οχι;

ο ενας λεει οτι ειναι ο αλλος λεει οχι..

 

τι ισχυει;

 

ΥΓ: ρωταει καποιος ο οποιος εχει αγνοια ποδοσφαιρικων κανονων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...