Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει τελειώσει το θέμα. Η Ρεάλ προκρίθηκε, η Μαν έμεινε απ' έξω. Ευχή όσων αγαπούν τη μπάλα είναι να περάσει η Μπάρτσα, να επανέλθει αγωνιστικά και να βρεθούνε στον τελικό...
 

...για να τους ξεπατώσει και να ανέβει η στάθμη της θάλασσας 2 εκ από το δάκρυ του μετροσέξουαλ! :devil: 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ αυτό που είδα ήταν ότι μέχρι να μείνει η Μανου με 10 και να αποφασίσει να ρισκάρει με Μόντριτς ο Μουρίνιο, η Ρεάλ είχε μία ανούσια κατοχή και δεν μπορούσε να κάνει ούτε υποψία φάσης.

Ακριβως. Αλλά σου λεει τι ανοησια δικαιολογια να βρω να πω? Μπηκε με σουτ το 1ο γκολ οποτε και με 11 να επαιζε παλι το σουτ θα γινοταν, αφου παλι ο Μοντριτς θα εμπαινε αντι για αμυντικο, παλι οι ιδιοι κενοι χωροι θα υπηρχαν, παλι τον ιδιο χωρο θα εβρισκε να ελιχθει, παλι τα ιδια μαρκαρισματα θα υπηρχαν.

ΥΠΕΡ-ΤΡΑΓΙΚΗ λογικη φυσικα....

 

Είναι αστείο να συζητάμε για το αν ευνοήθηκε η Ρεάλ με αριθμητικό πλεονέκτημα.

Πιο τραγικο και απο το αστειο ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αυτό που είδα ήταν ότι μέχρι να μείνει η Μανου με 10 και να αποφασίσει να ρισκάρει με Μόντριτς ο Μουρίνιο, η Ρεάλ είχε μία ανούσια κατοχή και δεν μπορούσε να κάνει ούτε υποψία φάσης.

 

Είναι αστείο να συζητάμε για το αν ευνοήθηκε η Ρεάλ με αριθμητικό πλεονέκτημα.

 

Προφανως και ευνοηθηκε.Μην παρασυρεσαι απο τον Mjbulls που δεν ξερει να διαβαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Είναι αστείο να συζητάμε για το αν ευνοήθηκε η Ρεάλ με αριθμητικό πλεονέκτημα.

Προφανως και ευνοηθηκε.Μην παρασυρεσαι απο τον Mjbulls που δεν ξερει να διαβαζει.

Εγω μια χαρα ξερω και διαβαζω. Εσυ δεν ξερεις τι γραφεις.

Οταν λοιπον λες αυτο:

 

Mε την δικια σου παιδιαστικη λογικη εγω θα σου απαντησω και πως αλλαξαν ολα?Δεν αλλαξε τιποτα. Τα γκολ δεν μπηκαν λογω αριθμητικου μειονεκτηματος ουτε επειδη χαθηκαν τα προσωπικα μαρκαρισματα.Το ενα ηταν γκολ απο σουτ εκτος περιοχης και το αλλο συνδιασμος με παικτες που ηταν μαρκαρισμενοι.

Εννοεις προφανως προφανεστατα οτι δεν αλλαξε τιποτα.

Αυτο αραγε σημαινει οτι δεν αλλαξε τιποτα ή οτι αλλαξε κατι?

Σημαινει οτι λες οτι δεν αλλαξε τιποτα. Δεν υπηρξε καμια ευνοια λοιπον.

 

Επισης λες οτι παλι τα γκολ θα εμπαιναν.

Αρα παλι θα νικουσε η Ρεαλ.

Αρα δεν υπηρξε ευνοια.

 

Προφανως και αυτα που λες δεν εχουν ιχνος λογικης.

Οποτε μην μου λες οτι δεν ξερω να διαβαζω απο τη στιγμη που ουτε καν τι εγραψες δεν θυμασαι και αυτοαναιρεισαι μονος σου! ;)

 

 

Aμα θες να κουοταρεις κατι καντο ολοκληρο.Αμα εχεις προβλημα και δεν μπορεις να καταλαβεις τι λεει ο αλλος παρατα το το πληκτρολογιο και γυρνα στο δημοτικο.

Εγω μια χαρα καταλαβαινω.

Εσυ προφανως δεν καταλαβαινεις τιποτα.

Αλλά αυτο δεν σημαινει και κατι. Μπορεις να συνεχισεις να εκτιθεσαι και να το βλεπουν ολοι. Αλλά μην νομιζεις οτι ο γιαλος ειναι στραβος. ΕΣΥ στραβα αρμενιζεις.

 

Οσο για τα άλλα αστεια περι αβαταρ μου και ονοματος μου κλπ, λες και εχει καμια σημασια τι ονομα εχω στο φορουμ ως προς αυτα που λεω, δεν μιλας ετσι?

Ε τι να πεις? Αφου εκτεθηκες για ακομα μια φορα με τα εντελως ακυρα που ειπες.

 

Βαρουχας--> Καθηγητης Διαιτησιας

Μjbulls23-->Πουθενας

 

Μαντεψε ποιον θα πιστεψω!

Δεν εχει σημασια ποιον θα πιστεψεις αλλά το τι λενε οι κανονισμοι που εχεις ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ!

Και οι κανονισμοι λενε αυτα που λεω εγω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μεγαλύτερη ομάδα του πλανήτη πέρασε και είναι πια φαβορί .

 

Μου κάνει εντύπωση η κλάψα του παππού προς την διαιτησία.Δεν αντέχεται η Γιουνάιντετ να την παίζουν 50 50 τα κοράκια.

 

Αντε να τελειώνει και το παραμύθι με τη νεα μόδα στους Ελληναραδες που λέγεται Μπάρτσα.Μην χαλιέστε στο μέλλον θα βρείτε μια άλλη μόδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως και ευνοηθηκε.Μην παρασυρεσαι απο τον Mjbulls που δεν ξερει να διαβαζει.

 

Δεν μπορώ να διαβάσω τα σεντόνια σας, sorry αν έχει ειπωθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει τελειώσει το θέμα. Η Ρεάλ προκρίθηκε, η Μαν έμεινε απ' έξω. Ευχή όσων αγαπούν τη μπάλα είναι να περάσει η Μπάρτσα, να επανέλθει αγωνιστικά και να βρεθούνε στον τελικό...

 

 

...για να τους ξεπατώσει και να ανέβει η στάθμη της θάλασσας 2 εκ από το δάκρυ του μετροσέξουαλ! :devil: 

 

 

Θα μας ξεπατωσετε οπως στο κυπελο ή οπως στο πρωταθλημα?Μπεεεε

 

Εγω μια χαρα ξερω και διαβαζω. Εσυ δεν ξερεις τι γραφεις.

Οταν λοιπον λες αυτο:

 

Εννοεις προφανως προφανεστατα οτι δεν αλλαξε τιποτα.

Αυτο αραγε σημαινει οτι δεν αλλαξε τιποτα ή οτι αλλαξε κατι?

Σημαινει οτι λες οτι δεν αλλαξε τιποτα. Δεν υπηρξε καμια ευνοια λοιπον.

 

Επισης λες οτι παλι τα γκολ θα εμπαιναν.

Αρα παλι θα νικουσε η Ρεαλ.

Αρα δεν υπηρξε ευνοια.

 

Προφανως και αυτα που λες δεν εχουν ιχνος λογικης.

Οποτε μην μου λες οτι δεν ξερω να διαβαζω απο τη στιγμη που ουτε καν τι εγραψες δεν θυμασαι και αυτοαναιρεισαι μονος σου! ;)

Εγραψα εξ'αρχης οποτε δεν αυτοαναιρουμαι.

 

"Mε την δικια σου παιδιαστικη λογικη εγω θα σου απαντησω[1] και πως αλλαξαν ολα?Δεν αλλαξε τιποτα. Τα γκολ δεν μπηκαν λογω αριθμητικου μειονεκτηματος ουτε επειδη χαθηκαν τα προσωπικα μαρκαρισματα.Το ενα ηταν γκολ απο σουτ εκτος περιοχης και το αλλο συνδιασμος με παικτες που ηταν μαρκαρισμενοι.Δες τα πραγματα αντικειμενικα γιατι ο καθενας μπορει να διαστρεβλωσει την λογικη και να παρουσιασει τα πραγματα οπως θελει.[2]"

 

[1] Το πρωτο bold δειχνει πως αυτο που θα ακολουθησει χρησιμοποιει την δικια σου παιδιαστικη λογικη.

 

[2] Επειδη ολοι το καταλαβαμε οτι δεν εισαι και ιδιαιτερα σπιρτο,στο τελος του κομματιου μου ξαναγραφω οτι ο καθενας μπορει να διαστρεβλωσει την λογικη και να παρουσιασει τα πραγματα οπως θελει, φοβουμενος οτι ισως δεν καταλαβαινες πως το κομματι ηταν παραλογο και στηριζοταν στην δικια σου παιδιαστικη λογικη.Ωστοσο ουτε μετα απο αυτο το καταλαβες.

 

Αυτο που εκανες ηταν να απομονωσεις το κομματι που εγραψα και να στηριξεις ενα ολοκληρο επιχειρημα σε κατι που κοροιδεψα/δεν ειπα.

Εισαι απλα αστειος φιλε.Συνεχισε να μας διασκεδαζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να διαβάσω τα σεντόνια σας, sorry αν έχει ειπωθεί.

  Αυτο που εχει ειπωθει ειναι οτι:  

 

Δεν αλλαξε τιποτα. Τα γκολ δεν μπηκαν λογω αριθμητικου μειονεκτηματος ουτε επειδη χαθηκαν τα προσωπικα μαρκαρισματα.Το ενα ηταν γκολ απο σουτ εκτος περιοχης και το αλλο συνδιασμος με παικτες που ηταν μαρκαρισμενοι.

 

Δεν αλλαξε τιποτα λοιπον η αποβολη και τα γκολ δεν μπηκαν λογω αυτης συμφωνα με τον linkin ολα αυτα.

Επεα πτεροεντα αλλά τα γραπτα δυστυχως μενουν. Οποτε καλο ειναι να ξερουμε εαν μιλαμε η εαν γραφουμε και τι γραφουμε.

 

Μπηκε με σουτ το 1ο γκολ οποτε και με 11 να επαιζε παλι το σουτ θα γινοταν, αφου παλι ο Μοντριτς θα εμπαινε αντι για αμυντικο, παλι οι ιδιοι κενοι χωροι θα υπηρχαν, παλι τον ιδιο χωρο θα εβρισκε να ελιχθει, παλι τα ιδια μαρκαρισματα θα υπηρχαν παλι το γκολ θα εμπαινε, παλι η ιδια αμυνα θα ηταν, παλι η ιδια φαση ακριβως θα γινοταν. 11 παικτες = 10 παικτες στην αμυνα. Ιδιοι χωροι, κλπ....

Συμφωνα με τον linkin ολα αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να διαβάσω τα σεντόνια σας, sorry αν έχει ειπωθεί.

 

Δεν τρεχει τιποτα. btw,περιμενω να μου βαλεις καπου το χερι του Κεντιρα που ανεφερες στα προηγουμενα ποστ σου.

 

  Αυτο που εχει ειπωθει ειναι οτι:  

 

 

Δεν αλλαξε τιποτα λοιπον η αποβολη και τα γκολ δεν μπηκαν λογω αυτης συμφωνα με τον linkin ολα αυτα.

Επεα πτεροεντα αλλά τα γραπτα δυστυχως μενουν. Οποτε καλο ειναι να ξερουμε εαν μιλαμε η εαν γραφουμε και τι γραφουμε.

 

Μπηκε με σουτ το 1ο γκολ οποτε και με 11 να επαιζε παλι το σουτ θα γινοταν, αφου παλι ο Μοντριτς θα εμπαινε αντι για αμυντικο, παλι οι ιδιοι κενοι χωροι θα υπηρχαν, παλι τον ιδιο χωρο θα εβρισκε να ελιχθει, παλι τα ιδια μαρκαρισματα θα υπηρχαν παλι το γκολ θα εμπαινε, παλι η ιδια αμυνα θα ηταν, παλι η ιδια φαση ακριβως θα γινοταν. 11 παικτες = 10 παικτες στην αμυνα. Ιδιοι χωροι, κλπ....

Συμφωνα με τον linkin ολα αυτα.

 

Πριν εβγαλες μονο το ενα bold,τωρα εβγαλες και το δευτερο.Αχαχαχα.τραγικος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μας ξεπατωσετε οπως στο κυπελο ή οπως στο πρωταθλημα?Μπεεεε

Οπως τα προηγουμενα χρονια που σας στοιχειωνουν.

Ισως κανει κρυο στο -13 και δεν λειτουργει καλα ο εγκεφαλος σας και δεν θυμαστε καλα τα προηγουμενα χρονια κατι 5-0 κατι 2-6, 1-3 κλπ, κλπ....

 

 

Εγραψα εξ'αρχης οποτε δεν αυτοαναιρουμαι.

 

"Mε την δικια σου παιδιαστικη λογικη εγω θα σου απαντησω[1] και πως αλλαξαν ολα?Δεν αλλαξε τιποτα. Τα γκολ δεν μπηκαν λογω αριθμητικου μειονεκτηματος ουτε επειδη χαθηκαν τα προσωπικα μαρκαρισματα.Το ενα ηταν γκολ απο σουτ εκτος περιοχης και το αλλο συνδιασμος με παικτες που ηταν μαρκαρισμενοι.Δες τα πραγματα αντικειμενικα γιατι ο καθενας μπορει να διαστρεβλωσει την λογικη και να παρουσιασει τα πραγματα οπως θελει.[2]"

 

[1] Το πρωτο bold δειχνει πως αυτο που θα ακολουθησει χρησιμοποιει την δικια σου παιδιαστικη λογικη.

 

[2] Επειδη ολοι το καταλαβαμε οτι δεν εισαι και ιδιαιτερα σπιρτο,στο τελος του κομματιου μου ξαναγραφω οτι ο καθενας μπορει να διαστρεβλωσει την λογικη και να παρουσιασει τα πραγματα οπως θελει, φοβουμενος οτι ισως δεν καταλαβαινες πως το κομματι ηταν παραλογο και στηριζοταν στην δικια σου παιδιαστικη λογικη.Ωστοσο ουτε μετα απο αυτο το καταλαβες.

 

Αυτο που εκανες ηταν να απομονωσεις το κομματι που εγραψα και να στηριξεις ενα ολοκληρο επιχειρημα σε κατι που κοροιδεψα/δεν ειπα.

Εισαι απλα αστειος φιλε.Συνεχισε να μας διασκεδαζεις.

ΟΛΟΙ πλεον καταλαβαν οτι αυτοαναιρεισαι και οτι δεν εχεις αλλη επιλογη να το καλυψεις με το να αοριστολογεις για ασχετα πραγματα προσπαθωντας να αποπροσανατολισεις απο το τραγικο λαθος που εκανες με το να λες αντιφατικα μεταξυ τους πραγματα. ;)

Αποτυχημενη προσπαθεια βεβαια.

 

Αυτο ειπες:

Δεν αλλαξε τιποτα. Τα γκολ δεν μπηκαν λογω αριθμητικου μειονεκτηματος ουτε επειδη χαθηκαν τα προσωπικα μαρκαρισματα.Το ενα ηταν γκολ απο σουτ εκτος περιοχης και το αλλο συνδιασμος με παικτες που ηταν μαρκαρισμενοι.

Και δεν το "σωζεις" με τιποτα.... ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

........... 

 

Aκου mjbulls γιατι οσο περισσοτερο ποσταρεις τοσο περισσοτερο μας δινεις την εντυπωση πως ειτε εισαι στο δημοτικο ακομα ειτε τρολλαρεις.

Αυτο που εγραψα ηταν ειρωνικο και στηριζοταν στην δικια σου λογικη.Το εγραψα ξεκαθαρα και πριν απο αυτο,και μετα απο το κειμενο μου. Το να απομονωνεις κομματια του κειμενου μου και να σβηνεις αλλα προκειμενου να περασεις το δικο σου περα απο το οτι ειναι ανανδρο,δειχνει οτι δεν εχεις επι της ουσιας κατι να πεις και προσπαθεις να αποπροσανατολισεις την συζητηση.

 

Δεν θα κατσω να ασχοληθω αλλο μαζι σου καθως φαινεται πως εχεις ενα προβληματακι κατανοησης του γραπτου λογου.Θα τα πουμε διαιτητη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τρεχει τιποτα. btw,περιμενω να μου βαλεις καπου το χερι του Κεντιρα που ανεφερες στα προηγουμενα ποστ σου.

 

Δεν έχω χρόνο να κάτσω να βρω το video, μόλις το βρω όμως να είσαι σίγουρος ότι θα το βάλω. 

 

Και όχι μόνο το χέρι του Κεντίρα, αλλά και τις γροθιές του Λόπεθ στα μούτρα του Βίντιτς (κοίτα που θα μας κάνουν οι Φρανκικοί να υπερασπιστούμε και τη σιχαμένη Μανουρε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω χρόνο να κάτσω να βρω το video, μόλις το βρω όμως να είσαι σίγουρος ότι θα το βάλω. 

 

Και όχι μόνο το χέρι του Κεντίρα, αλλά και τις γροθιές του Λόπεθ στα μούτρα του Βίντιτς (κοίτα που θα μας κάνουν οι Φρανκικοί να υπερασπιστούμε και τη σιχαμένη Μανουρε)

 

Mακαρι φιλε μου.Και να εισαι σιγουρος οτι θα γινει συζητηση οταν το βαλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aκου mjbulls γιατι οσο περισσοτερο ποσταρεις τοσο περισσοτερο μας δινεις την εντυπωση πως ειτε εισαι στο δημοτικο ακομα ειτε τρολλαρεις.

Οχι κάνεις λαθος.

ΕΣΥ μας δινεις την εντυπωση οτι αυτα που λες ειναι τα περισσοτερα με τραγικη λογικη.

 

Εγω δινω μια χαρα εντυπωση οτι αυτα που λεω ειναι λογικα. Σε εσενα ισως φαινονται οτι τρολαρω αλλά μόνο σε εσενα και οχι στους υπολοιπους και ισως υπαρχει και λογικη γιατι γινεται αυτο και γιατι δεν μπορεις να δεις την πραγματικοτητα. Ειπαμε ειναι η φυση ετσι....

Σου ξαναλεω μην νομιζεις οτι ειναι στραβος ο γιαλος. ΕΣΥ στραβα αρμενιζεις. ;)

 

Δεν θα κατσω να ασχοληθω αλλο μαζι σου καθως φαινεται πως εχεις ενα προβληματακι κατανοησης του γραπτου λογου.Θα τα πουμε διαιτητη!!

Μια χαρα κατανοω τον γραπτο λογο. Μην νομιζεις οτι δεν καταλαβα αυτο που νομιζεις οτι δεν καταλαβα....

 

Mακαρι φιλε μου.Και να εισαι σιγουρος οτι θα γινει συζητηση οταν το βαλεις.Ουτε φευγατος θα ειμαι (βλ. kirileman),ουτε troll/διαιτητης (βλ. mjbulls).

 

Με τους συνεχεις(σε 3 μηνυματα) χαρακτηρισμους σου προς εμενα, το μόνο που ισως καταφερεις δεν ειναι να περασεις ή να ενισχυσεις την αποψη σου και αυτα που λες(που ουτως ή αλλως αυτο δεν γινεται αφου ειναι εμφανως τραγικα), αλλά να φας καποιο μπαν ή να σβηστουν τα μηνυματα σου οποτε τζαμπα εγραφες.

 

Παντως ειτε ετσι ειτε αλλιως οι χαρακτηρισμοι προς καποιο μελος να ξερεις δεν σημαινουν ΤΙΠΟΤΑ! Και εγω μπορω να σε πω τρολ ή χαζο κλπ αλλά δεν θα εχει καμια σημασια. Σημασια εχουν τα επιχειρηματα.

Και επειδη εσυ εμφανως δεν εχεις το καλυπτεις με τους χαρακτηρισμους. Και βασικα νομιζεις οτι καλυπτεις την αδυναμια σου ως προς την ελλειψη επιχειρηματων, καθως αυτο δεν καλυπτεται και ολοι καταλαβαν τι γινεται....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...