Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δόκιμο θα ήταν να ξέρουμε που είναι η γραμμή που λέει "δε με νοιάζει, εγώ τον βλέπω για τη μπάλα του" η οποία θα είχε εφαρμογή και σε οποιονδήποτε άλλο, από τον Μήτρογλα μέχρι τον Μέσσι. Αλλά ακόμα και πριν το καταφέρουμε αυτό, δεν είναι και μετα-υπαρξισμός, προφανώς είναι ακόμα ένα σχόλιο επί του κωλοπαιδισμού και της ψωναριάς του Ρονάλντο, παίκτη της Ρεάλ Μαδρίτης, στο θρεντ αυτής.

 

"Ο Ζιντάν έριξε κεφαλιά στον Ματεράτσι"

"Ο Σουάρεζ δάγκωσε σκύλο που μπήκε κατά λάθος στο γήπεδο"

"Ο Πεπ ζήτησε να μην γίνει ψηλό παιχνίδι"

 

Δλδ ή κάνουμε τους χαζούς, ή όντως.
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα κάνω τον χαζό και θα ρωτησω:

 

Είχε δηλώσει ο ίδιος ότι έδωσε λεφτα;

Αν ναι τότε είναι μαλάκας.

 

Αν όχι τότε για μένα έγραψαν ότι έδωσα 10000 ευρώ και μετα το διεψευσαν. Ειμαι κωλοπαιδο;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ronaldo ο ίδιος αρκέστηκε σε ένα tweet στήριξης προς τα παιδιά θύματα του σεισμού. Τίποτα παραπάνω.

Τα περί 7Μ προήλθαν αρχικά από ένα γαλλικό site.

Αλλά ντάξει ας βρούμε άλλη μία αφορμή να τον κράξουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι της άποψης ότι όταν δεν βγαίνεις να διαψεύσεις κάτι θετικό που σου αποδίδεται αδίκως, είσαι ιδιοτελής και συμφεροντολόγος και λίγο μαλακάκος που θες τη δημοσιότητα. Αν είσαι και ο Ρονάλντο, απλώς επιβεβαιώνεις.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω τωρα τελευταία πολλά σενάρια περι Καρλο προς Σιτυ και Κλοπ προς Μπερναμπεου αντίστοιχα... Πιστεύω ότι θα μείνει ο Αντσελοτι. Αμα τον διωξουν μετά απο μια αποτυχημένη χρονιά ενώ πέρυσι τα σήκωσε σχεδόν ολα θα είναι για κλαματα... Βέβαια πολυ θα γουσταρα Κλοπ στο Μπερναμπεου. Υπο εναν όρο όμως. ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΟΥΝ ΕΝΑ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΟ ΠΛΑΝΟ. Ουτε να του επιβάλλουν μεταγραφές τις οποίες δεν θέλει, ούτε να του υπαγορευουν την ενδεκάδα ανάλογα με τα ποσα χρήματα εχουν δαπανηθει για καθε παίκτη, ουτε τπτ. Πρεπει να σταματήσει αυτο το πράγμα επιτέλους με τις σπατάλες και τις βλακειες. Ο Κλοπ με ενα μπατζετακι της πλακας ( σε σχέση με το δικο μας) μας εκανε πλακα το 2013 σε ομίλους και ημιτελικά και πέρυσι παραλίγο να μας πετάξει παλι εκτος ημιτελικών... Οπότε μονο έτσι θα μπορούσε να δουλέψει ο Κλοπ οπως και καθε προπονητής φυσικά... Ακούω γνώμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Carlo πέρσι ΔΕΝ "τα σήκωσε σχεδόν όλα". Σήκωσε το 10ο κι αυτό με θρίλερ στο 93'. Αυτό του έσωσε τη θέση γιατί στο πρωτάθλημα ήταν απογοήτευση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λέω τα σήκωσε σχεδόν ολα εννοώ οτι πήρε 4/6 τίτλους τους οποίους κυνηγουσαμε...

 

Καλα οι υπολοιποι τιτλοι(οπως τοτε που η Μπαρτσελονα επι Πεπ ειχε παρει και τους 6) ειναι για να κοροιδευομαστε μεταξυ μας.

3 ειναι οι τιτλοι καθε χρονιας για μια μεγαλη ομαδα. Τσαμπιονς Λιγκ(ή εστω Γιουροπα Λιγκ), πρωταθλημα και κυπελλο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι της άποψης ότι όταν δεν βγαίνεις να διαψεύσεις κάτι θετικό που σου αποδίδεται αδίκως, είσαι ιδιοτελής και συμφεροντολόγος και λίγο μαλακάκος που θες τη δημοσιότητα. Αν είσαι και ο Ρονάλντο, απλώς επιβεβαιώνεις.

 

To οτι ειναι μαλακακος ο Ροναλντο ειναι γεγονος. Το να απαιτεις ομως απο τον Ροναλντο και τον καθε Ροναλντο να βγει να επιβεβαιωσει ή διαψευσει την παπαρια που γραφει η καθε φυλλαδα δεν εχει λογικη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To οτι ειναι μαλακακος ο Ροναλντο ειναι γεγονος. Το να απαιτεις ομως απο τον Ροναλντο και τον καθε Ροναλντο να βγει να επιβεβαιωσει ή διαψευσει την παπαρια που γραφει η καθε φυλλαδα δεν εχει λογικη.

 

Δεν ειναι μια ασημαντη φημη για καποια γκομενα ή για κατι που ειπε.... Ειναι μια ειδηση οτι δωρισε 7 ολοκληρα εκατομμυρια ευρω και το γραφουν ολα τα μεσα, οχι μια φυλλαδα. Εχει διαφορα νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι μια ασημαντη φημη για καποια γκομενα ή για κατι που ειπε.... Ειναι μια ειδηση οτι δωρισε 7 ολοκληρα εκατομμυρια ευρω και το γραφουν ολα τα μεσα, οχι μια φυλλαδα. Εχει διαφορα νομιζω.

 

Ρε μαν, στα καλαμπαλικια του του Ροναλντο τι γραφει η καθε εφημεριδα, δες το και λιγο απο την πλευρα του. Εγω αν ημουν ο Ροναλντο θα κλεινα τα αυτια μου και θα εκανα την ζωαρα μου. 

 

Aυτο επαιξε καθολου ή οχι τοσο?

 

 

Νομιζω πως σε αλλες θεσεις ποναει η ομαδα, οχι στον τερματοφυλακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...