Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σορρυ κιόλας αλλά σύμφωνα με τον κανόνισμο είναι καθαρή κόκκινη. Το τι πιστεύεις εσύ είναι αδιάφορο.Καλή συνέχεια και καλή χώνεψη.

Επεξ/σία από linkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ατλετικο στους 4.

Εγω προσωπικά τους ήθελα περισσότερο γιατί σε διπλά παιχνίδια μπορείς να σώσεις καταστάσεις και σε τελικό θα ήταν ποιο κλειστά τα πράγματα όπως και είδαμε το 14.

70-30 υπερ μας η πρόκριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ατλετικο στους 4.

Εγω προσωπικά τους ήθελα περισσότερο γιατί σε διπλά παιχνίδια μπορείς να σώσεις καταστάσεις και σε τελικό θα ήταν ποιο κλειστά τα πράγματα όπως και είδαμε το 14.

70-30 υπερ μας η πρόκριση.

Εγώ δεν θα ήμουν τόσο αισιόδοξος. Μπορεί η Ατλέτικο να μην είναι η ομάδα που ήταν τις προηγούμενες χρονιές αλλά και η Ρεάλ δεν είναι κάνα τέρας σταθερότητας. Θα προτιμούσα Μονακό-Γιουβε ημιτελικό και Ατλέτικο τελικό που θα έμπαιναν οι άλλοι με μεγάλη εσωστρέφεια στο γήπεδο. Ειδωμεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να υποθέσω ότι δεν κυριολεκτείς, έτσι;

 

Κυριολεκτει γιατι ποναει. Ο Raikkonen86 νομιζω ειναι εκεινος που παλιοτερα(πριν κανα 2 χρονια) ελεγε οτι προτιμαει να χασει το πρωταθλημα και να κερδισει την Μπαρτσελονα ή κατι τετοιο, γιατι ειχε αγανακτησει που νικουσε συνεχεια η Μπαρτσελονα μεσα στην Ρεαλ Μ.

Αν δεν ειναι αυτος μικρο το κακο, εκανα λαθος στο μελος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχήμα λόγου υποθέτω. Κατά τα άλλα θα μπορούσε απλά να τραβήξει τη φανέλα. Εξάλλου και ο ίδιος στις δηλώσεις του παραδέχθηκε το λάθος του στη συγκεκριμένη φάση.

Ο αδιαμφισβήτητος πρωταγωνιστής του αγώνα είναι φυσικά ο Messi. Πέραν αυτού όμως, μεγάλο ματς έκαναν οι τερματοφύλακες.

Απορία είναι η νοοτροπία της ομάδας που βγήκαν όλοι μπροστά για το 3-2. Ο Zidane δήλωσε ότι μετά το 2-2 με 10 παίχτες έπρεπε να είχαμε περισσότερο μυαλό και να αμυνθούμε. Ρε ZZ εσύ τι έκανες; Τους έδωσες οδηγίες; Κι αν ναι, γιατί σε έγραψαν τόσο εμφατικά;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα απαντήσω στο αρχικό σχόλιο του

Kirileman καθώς σε τυπαδες σαν τον PostHelper ( ξεκίνησε να επινοει και δικές του ιστορίες) δεν αξίζουν τα keystrokes στο πληκτρολόγιο. Οχι αγαπητέ kirileman δεν ήταν κυριολεκτικο αυτό που είπα ,πάνω στα νεύρα μου για αυτά που έβλεπα το είπα ποιο πολυ για να ξεδωσω και να μην σπάσω κάτι απο αυτά που ηταν τριγύρω μου.

Στα του ματς δεν θα ασχοληθώ πολύ , το γεγονός ότι με δεκα παίκτες πήγαμε για 3ο γκολ ενάντια στην Μπαρτσελονα ήταν και αυτό που μας στερησε τον βαθμό. Ο Ζινταν αντί να τους ηρεμήσει επέλεξε και αυτός την ρωσικη ρουλέτα και "σκοτώθηκε". 55-45 το πρωτάθλημα υπερ μας, το μόνο παιχνίδι που ισως δυσκολέψει είναιε την Σεβίλλη ( αν δεν κάνω λάθος), βέβαια αν είμαστε σοβαροί θα τα πάρουμε ολα και θα το σηκώσουμε επιτέλους. Μέγα λάθος του Μαρσελο να αφήσει τον άλλον να ξεχυθει με άπειρα χιλιόμετρα ελεύθερα μπροστά του ενω θα μπορούσε με μια απλη σπρωξια να τον ρίξει κάτω, να πάρει την καρτουλα και να τελειώνει εκεί η ολη φάση, ηταν αρκετά πίσω αν του έκανε φαουλ στην αρχή μπορεί να σφυριζε και την λήξη ο διαιτητής και ολα θα ήταν οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρωτάθλημα είναι της Ρεάλ. Δε βλέπω πώς μπορεί να κάνει η Μπαρτσελόνα μόνο νίκες και η Ρεάλ 1 ήττα ή 2 ισοπαλίες. Ειδικά το 1ο απλώς δεν παίζει. Εκτιμώ ότι η Μπάρτσα θα χάσει βαθμούς σε τουλάχιστον 2 αγώνες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...