Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, ~mxls~ είπε

Μυρίζει τίτλος φέτος, έλα να ζωντανεύει το θρεντ σιγά σιγά.

To be fair, παλιά που ήταν πιο ενεργό αυτό το θέμα, καταλήγαμε πάντα σε flame wars, κυρίως για διαιτησίες, με αποτέλεσμα πολλοί να λένε στο δίπλα thread "οι άλλοι λένε για διαιτησία στο thread της Real KEKW" και αντίστοιχα εδώ. Οπότε καλύτερα να παραμείνει νεκρό το θέμα να μην χαλιόμαστε

Υ.Γ ΣΚΠΔ ΧΡΤΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Xero1991 είπε

Οπότε καλύτερα να παραμείνει νεκρό το θέμα να μην χαλιόμαστε

Όχι ρε φίλε δεν είναι αυτή η λύση. Το θέμα είναι να μην τρώγεσαι για flame wars και να κάνουμε συζήτηση με ουσία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Cygnus είπε

Όχι ρε φίλε δεν είναι αυτή η λύση. Το θέμα είναι να μην τρώγεσαι για flame wars και να κάνουμε συζήτηση με ουσία.

οταν στο απέναντι ο μέσος ορος ηλικίας ειναι 17,5(βαρια βαρια) λογικό να καταλήγει σε flame wars γιαυτο καλυτερα ας το παρατησουμε και γω σταματησα να γραφω γιαυτο τον λογο προ πολλού

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Cygnus είπε

Όχι ρε φίλε δεν είναι αυτή η λύση. Το θέμα είναι να μην τρώγεσαι για flame wars και να κάνουμε συζήτηση με ουσία.

Το αστείο ξες ποιο ειναι? Ότι στην δουλειά μου κάνω παρέα με έναν από Βαρκελώνη(μαντέψτε ποιανής ομάδας φανατικός) και μιλάμε σε τέρμα αστείο επίπεδο για τις ομάδες μας.
Τον πειράζω για τον μέσσι, με πειράζει για την Ρεαλ και γελάμε. Ε αυτό δεν γίνεται εδώ. Ψαχνόμαστε για flames και όλοι το παίρνουν προσωπικά σα να μεγάλωσαν στα στενά της Βαρκελώνης/Μαδρίτης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

https://www.gazzetta.gr/football/la-liga/article/1484174/valenthia-levante-ekkofantikos-o-ihos-sto-adeio-mestalla-vid

Το διαπίστωσα χθες στο ματς της Real και μου φάνηκε τραγικό. Ευτυχώς φαίνεται να είναι μόνο στις τηλεοπτικές μεταδόσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/6/2020 στις 2:11 ΜΜ, Cygnus είπε

https://www.gazzetta.gr/football/la-liga/article/1484174/valenthia-levante-ekkofantikos-o-ihos-sto-adeio-mestalla-vid

Το διαπίστωσα χθες στο ματς της Real και μου φάνηκε τραγικό. Ευτυχώς φαίνεται να είναι μόνο στις τηλεοπτικές μεταδόσεις.

Τραγικό είναι να βλέπεις ποδόσφαιρο με άδεια γήπεδα και να ακούς τις φωνές τους. Τουλάχιστον έτσι δίνουν λίγο χρώμα και νιώθεις ότι βλέπεις κανονικό αγώνα και όχι φιλικό προετοιμασίας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 4 μήνες μετά...

Juventus είμαι αλλά οφείλω να παραδεχτώ ότι αν ρίξεις μία φανέλα της Real στο χορτάρι θα ανοίξει λακκούβα. Τέτοιο είναι το βάρος της πως να το κάνουμε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαθε μεγαλη πλακα η MC χθες...πραγματικα απιστευτο! Αν και δεν ειμαι οπαδος των ομαδων με επιασα να χαζογελαω στο 90-91! Απιστευτο παιχνιδι που στο πρωτο ημιχρονο δεν φαινοταν οτι θα εξελιχθει ετσι. Οσοι κλεισαν τις τηλεορασεις στο 0-1 κλαινε σημερα! 🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, liakinen είπε

Juventus είμαι αλλά οφείλω να παραδεχτώ ότι αν ρίξεις μία φανέλα της Real στο χορτάρι θα ανοίξει λακκούβα. Τέτοιο είναι το βάρος της πως να το κάνουμε. 

το βάρος της δεν είναι καθόλου αθώο ιστορικά...κατά δευτερον εκτός απο την απερίγραπτα εξοργιστική εύνοια διαιτησίας είναι και κωλόφαρδη και προφανώς δεν αξίζει τελικό, αλλά οκ δε πάει πάντα με το ποιος το αξίζει..

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...