Προς το περιεχόμενο

Όνομα παλαίου cartoon


PepeLePew

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Πωπω, αυτό το θυμόμουν πριν λίγο καιρό αλλά δεν θυμόμουν το όνομα.

Καλή φάση gsarig! :D

 

Porco_rosso21, Captain Harlock λέγεται και γράφω πιο πάνω τι ήταν το Arcadia εκεί. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω σπαω το κεφαλι μου να θυμηθω μια ταινια με κινουμενα σχεδια...την ειχα δει πολυ μικρος...ηταν με κατι ηλεκτρικες συσκευες πχ ηταν μια λαμπα γραφειου, μια ηλεκτρικη κουβερτα, τοστιερα (νομιζω) και αλλες, ξεκινησαν απο την πολη και πηγαιναν καπου, διεσχιζαν ενα δασος, δεν θυμαμαι...αν θυμαμαι καλα το τελος εχει σκηνες απο μια χωματερη αυτοκινητων, εκεινο το μερος που τα διαλυει...το ξερει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πο πο τι μου θυμησατε τωρα ολα αυτα τα εβλεπα πριν πολλα χρονια.

Αλλα ψαχνω και εγω κατι ,που δεν μου ερχεται ο τιτλος με τιποτα.Λοιπον πολλες φορες το εδειχνε το junior tv alla kai to mega , ηταν καποια παιδια που οταν ενωναν τα δαχτυλιδια τους (νερο , γη , αερας κλπ..) εβγαινε 1 σουπερ ηρωας που ειχε σχεση με το περιβαλλον.

 

Γεια χαρα , τα λεμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια να ρωτισω και εγω κατι επι της ευκαιριας θελω να βρω το ονομα του καρτουν που ετρεχαν σε ραλι, και ενας με μουστακι εκανε ολο απατεωνιες .Και το καλυτερο απο ολα ηταν ο σκυλοσ του που γελαγε χαρακτηριστικα .Ευχαριστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια να ρωτισω και εγω κατι επι της ευκαιριας θελω να βρω το ονομα του καρτουν που ετρεχαν σε ραλι, και ενας με μουστακι εκανε ολο απατεωνιες .Και το καλυτερο απο ολα ηταν ο σκυλοσ του που γελαγε χαρακτηριστικα .Ευχαριστο

 

Πρεπει να εννοεις το Wacky Races .Και ο Dick Dastardly μαζι με το μουστακι του και το σκυλο του εχουν παιξει και σε αλλο καρτουν.Πολυ πλακα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...