Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ασυνήθιστες εικόνες


sam sam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το λες στα σοβαρα 'η μας δουλεβεις?

 

Σοβαρα μιλάω.Το ειχα δει πριν απο καιρο σε ενα forum παλι και εψαξα και το βρηκα παλι και ειπα να το ανεβασω

Γουσταρω να δω κανενα φιλιππινεζο το καλοκαιρι με αυτη τη μπλουζα.Θα κατσω με χαρα να του εξηγησω οτι πρεπει να τη βγαλει γιατι εδω σημαινει αλλα πραγματα

Θα βγαλω και φωτογραφια βεβαια μαζι του αν τον βρω

χεχεχε

 

απο wikipedia

"In the Philippines, the word "Malakas" means "strong", and is the name of the first man (equivalent of Adam) in the local creation myth"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σοβαρα μιλάω.Το ειχα δει πριν απο καιρο σε ενα forum παλι και εψαξα και το βρηκα παλι και ειπα να το ανεβασω

Γουσταρω να δω κανενα φιλιππινεζο το καλοκαιρι με αυτη τη μπλουζα.Θα κατσω με χαρα να του εξηγησω οτι πρεπει να τη βγαλει γιατι εδω σημαινει αλλα πραγματα

Θα βγαλω και φωτογραφια βεβαια μαζι του αν τον βρω

χεχεχε

 

απο wikipedia

"In the Philippines' date=' the word "Malakas" means "strong", and is the name of the first man (equivalent of Adam) in the local creation myth"[/quote']

τι λες τωρα...πο πο...προσπαθω να φτιαξω την φαση που εγινε στο μυαλο μου...αφασια...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

μια ωραία μέρα, ανοίγω το email μου και βλέπω ότι έχω λάβει από έναν φίλο μου ένα με τίτλο:

 

"Scientist Find Water On Mars!!!"

 

Ανοίγω το επισυναπτόμενο αρχείο και τι να δω; αυτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να γελασω η να κλαψω? :D :mrgreen:

 

 

Εγω εκλαιγα απο τα γελια μολις το ειδα,ειναι απιστευτοι οι ανθρωποι..Θα βρω την πιο "trendy" να τη βαλω στο κινητο μου.:mrgreen: :mrgreen:

 

 

 

 

 

Στοιχημα εσυ εχεις βαλει ηδη:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...