Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ασυνήθιστες εικόνες


sam sam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Όσο δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια. /no offence

Κοίτα, κι αυτή κρεμαστάρι είναι αλλά πατραβούρα δεν τη λες. Όπως δεν λες τούμπανο αυτή. Ειλικρινά, δεν κουβαλάω τέτοια κόμπλεξ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα, κι αυτή κρεμαστάρι είναι αλλά πατραβούρα δεν τη λες. Όπως δεν λες τούμπανο αυτή. Ειλικρινά, δεν κουβαλάω τέτοια κόμπλεξ.

 

To ένα της μάτι είναι μεγαλύτερο από το άλλο και το στήθος το σηκώνει με wonderbra.:P;)

 

Είδες μπορώ κι εγώ! χαχα:devil:

 

 

 

Γεγονός είναι όμως ότι παρότι μου αρέσει καλύτερα του motogp,θα προτιμούσα τη γαλοπούλα. Γεμιστή.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ένα της μάτι είναι μεγαλύτερο από το άλλο και το στήθος το σηκώνει με wonderbra.:P;)

Ναι επίτηδες έβαλα αυτή τη φώτο με τα μάτια. Σου κάνει παρόλα αυτά την καρδιά να την πεις πατσαβούρα?

 

Η άλλη έχει απλά μεγάλα βυζιά και νορμάλ περιφέρεια. Πρόσωπο, χέρια, μπράτσα είναι κάτω του μετρίου. Τα υπόλοιπα τα κρύβει :P

 

Νομίζω ότι έχουμε βγει offtopic, εξάλλου γούστα είναι αυτά :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι επίτηδες έβαλα αυτή τη φώτο με τα μάτια. Σου κάνει παρόλα αυτά την καρδιά να την πεις πατσαβούρα?

 

Η άλλη έχει απλά μεγάλα βυζιά και νορμάλ περιφέρεια. Πρόσωπο, χέρια, μπράτσα είναι κάτω του μετρίου. Τα υπόλοιπα τα κρύβει :P

 

Νομίζω ότι έχουμε βγει offtopic, εξάλλου γούστα είναι αυτά :-)

 

Ω ναι, το είπα εξάλλου οτι είναι προσωπική προτίμηση, αλλά πιστεύω από την ξηρασία θα προτιμούσες τη γαλοπούλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι επίτηδες έβαλα αυτή τη φώτο με τα μάτια. Σου κάνει παρόλα αυτά την καρδιά να την πεις πατσαβούρα?

 

Η άλλη έχει απλά μεγάλα βυζιά και νορμάλ περιφέρεια. Πρόσωπο, χέρια, μπράτσα είναι κάτω του μετρίου. Τα υπόλοιπα τα κρύβει :P

 

Νομίζω ότι έχουμε βγει offtopic, εξάλλου γούστα είναι αυτά :-)

 

κοιτατε ακομα και το μπρατσο;:fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτατε ακομα και το μπρατσο;:fear:

 

Ω ναααι. Καλύτερα να χει κυτταρίτιδα στα κωλομέρια παρά ζελεδιασμένα μπράτσα. Γι αυτό:

 

Ασκήσεις Τρικεφάλων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτατε ακομα και το μπρατσο;:fear:

Όχι όσο τα υπόλοιπα, αλλά αν ξεπερνάνε σε διάμετρο/περίμετρο τα δικά μου ή μπορεί να παίξει παλαμάκια χωρίς να ακουμπάει τους πήχεις, πονάει.

 

Edit: Με πρόλαβε ο De@th L0rd :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ω ναααι. Καλύτερα να χει κυτταρίτιδα στα κωλομέρια παρά ζελεδιασμένα μπράτσα. Γι αυτό:

 

Ασκήσεις Τρικεφάλων

 

γτ δλδ την κυταριτιδα την περνατε στο ντουκου; αντα τωρα μην τα παρω, ενα καλο εχω και θα μου το βγαλετε και αχρηστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γτ δλδ την κυταριτιδα την περνατε στο ντουκου; αντα τωρα μην τα παρω, ενα καλο εχω και θα μου το βγαλετε και αχρηστο

Είπε "καλύτερα να". Πως εσύ κατάλαβες ότι την περνάμε στο ντούκου ένας θεός και το cosmopolitan ξέρει. Εξάλλου καθένας έχει άλλα βίτσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...