Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ασυνήθιστες εικόνες


sam sam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν υπονοείς την δικια μου εχει γίνει παρεξήγηση (ισως έπρεπε να δώσω περιγραφή)

 

καρπούζι ήταν αυτό που της ήρθε στην μούρη

το καρπούζι έγινε κομμάτια όχι αυτή...

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

What? Η εικόνα με το καρπούζι που γυρνάει και την κοπανάει στα μούτρα τα έσπασε ήθελα να την βάλω εγώ αλλά με πρόλαβες!

 

Και όντως δεν της διαλύει το κεφάλι (δεν είναι αίματα και μυαλά αυτά τα κόκκινα, αλλά η σάρκα του καρπουζιού που σκάει στα μούτρα της)

 

 

35106_380.jpg

 

 

 

34580_380.jpg

 

 

Mug Shot!

 

34508_380.jpg

 

 

 

34483_380.jpg

 

 

Ninja Police!

 

34494_380.jpg

 

 

 

Washing_machine_brick_face.gif?

 

 

Rock 'n Roll!

 

33900_380.jpg

 

Επεξ/σία από zeniath
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Skylined, το χαχαχουχα που λες, είναι χιούμορ. Άλλοι το διαθέτουν, άλλοι όχι. Σε άλλους αρέσει, σε άλλους όχι. Δεν χρειάζεται να είναι πανέξυπνο, αρκεί να το επιδοκιμάσει ο εγκέφαλος σου. Κάτι που σε κάνει να γελάς, έστω και (για) λίγο, είναι επιτυχία (WIN), για μένα. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν υπονοείς την δικια μου εχει γίνει παρεξήγηση (ισως έπρεπε να δώσω περιγραφή)

 

καρπούζι ήταν αυτό που της ήρθε στην μούρη

το καρπούζι έγινε κομμάτια όχι αυτή...

 

 

 

σε προλαβαν στο οφτοπικ εδω και πολυ ωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν υπονοείς την δικια μου εχει γίνει παρεξήγηση (ισως έπρεπε να δώσω περιγραφή)

εννοώ πάρα πολλές εικόνες, animations κτλ, δε μου αρέσει το νήμα ιδιαίτερα με αυτά που βλέπω

 

 

Skylined, το χαχαχουχα που λες, είναι χιούμορ. Άλλοι το διαθέτουν, άλλοι όχι. Σε άλλους αρέσει, σε άλλους όχι. Δεν χρειάζεται να είναι πανέξυπνο, αρκεί να το επιδοκιμάσει ο εγκέφαλος σου. Κάτι που σε κάνει να γελάς, έστω και (για) λίγο, είναι επιτυχία (WIN), για μένα. :-)

 

Έχουμε διαφορετικές απόψεις για το χιούμορ, ότι τραβάει την προσοχή του εγκεφάλου απ' τα μαλλιά και με το ζόρι δεν είναι αναγκαστικά καλό, αλλά κυρίως το αντίθετο. Και οι ειδήσεις των 8 την προσοχή του εγκεφάλου τραβάνε και ο κόσμος χάσκει με το στόμα ανοικτό, και τα χαζοτηλεπαίχνιδα, οι κατινοεκπομπές κτλ, ένας που κοπανάει κάποιον στην κεφάλα με ένα καδρόνι επίσης τραβάει την προσοχή. Ο εγκέφαλος δεν (πρέπει να) είναι το αποκλειστικό μέτρο σύγκρισης αλλά και η "ψυχή" και το "συναίσθημα". Για παράδειγμα όποιος έχει βρεθεί σε μέρη φυσικού κάλλους νιώθει "κάτι" το οποίο δεν έχει σχέση με λογικές διεργασίες, είναι μία αίσθηση μεν, σαφέστατη δε που σου δίνει την ιδέα ότι ο άνθρωπος μπορεί να εκτιμήσει κάτι αληθινό και ωραίο με διαφορετικούς τρόπους.

Το λοιπόν, το δικό μου (γιατί για μένα μιλάω και τη γνώμη μου λέω) συναίσθημα που χρησιμοποιώ σαν μέτρο σύγκρισης και αίσθησης των πραγμάτων νιώθει μέτρια για να το πω ευγενικά όταν βλέπω τις συλλογές σε αυτό το νήμα. Και πάλι τονίζω ότι αυτή είναι η γνώμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αστείες, εικόνες, ενδιαφέρουσες, περίεργες

ωραίες εικόνες να μην έχει το νήμα κυρ μοδερέιτορα Luciferιανε; Αυτό και τέρμα οι γνώμες λοιπόν ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...