Προς το περιεχόμενο

Dell 27" kai dell 30"


kavouras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Παίδες μετα απο μια εποικοδομητική συνομιλία με το φίλο littlelouiveggos συνειδητοποίησα οτι η 30άρα δεν κάνει για μένα.. :(

Οπότε πάω για την 27άρα...Ήθελα να δω και για καμια plasma αλλα σκέφτομαι οτι κάποια στιγμή θα πάρω ενα προτζεκτοράκι για τις ταινίες,οπότε το άφησα...

Ευχαριστώ πολύ Δημήτρη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την πηρα την 24" και ειναι φανταστικη!

πανεμορφη ,με χιλιαδεs λειτουργιεs,φανταστικα χρωματα κ.λ.π.

νομιζω οτι ειναι η καλυτερη αγορα που εχω κανει.

σχετικα με το service ειναι onsite,οποτε κανενα προβλημα.

μιλαμε φυσικα για την DELL 2407.

οποιοs μπορει να διαθεσει 850 ευρω ,με κλειστα τα ματια,αξιζει τα λεφτα τηs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μετα απο μια εποικοδομητική συνομιλία με το φίλο littlelouiveggos συνειδητοποίησα οτι η 30άρα δεν κάνει για μένα.. :(

Οπότε πάω για την 27άρα...Ήθελα να δω και για καμια plasma αλλα σκέφτομαι οτι κάποια στιγμή θα πάρω ενα προτζεκτοράκι για τις ταινίες,οπότε το άφησα...

Ευχαριστώ πολύ Δημήτρη!!

 

np m8.. Χαρηκα που βοηθησα .. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να ρωτησω το εξηs.

μαζι μετην οθονη υπαρχει και ενα cd με drivers.

δεν το εχω εγκαταστησει γιατι δεν εχω κανενα προβλημα ,ειναι τελεια ρυθμισμενη απο την μανα τηs.

πρεπει να το εγκαταστησω η δεν υπαρχει λογοs;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να ρωτησω το εξηs.

μαζι μετην οθονη υπαρχει και ενα cd με drivers.

δεν το εχω εγκαταστησει γιατι δεν εχω κανενα προβλημα ,ειναι τελεια ρυθμισμενη απο την μανα τηs.

πρεπει να το εγκαταστησω η δεν υπαρχει λογοs;

 

Δεν ειναι τπτ σημαντικο αφου σου βρισκει αναλυσεις και refresh rate σωστα.. Απλα καμια φορα δεν αναγνωριζεται το ονομα του μονιτορ αν δεν τους περασεις και το βγαζει "plug and play monitor" ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι τπτ σημαντικο αφου σου βρισκει αναλυσεις και refresh rate σωστα.. Απλα καμια φορα δεν αναγνωριζεται το ονομα του μονιτορ αν δεν τους περασεις και το βγαζει "plug and play monitor" ..

 

thanks φιλε μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παδιά μόλις έστειλα τα λεφτά για την 27άρα..

Θα σας πω νέα μόλις την παραλάβω...

Ευχαριστώ πάρα πολύ το φίλο Hal9000 για τη βοήθειά του...

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Μόλις παρέλαβα την οθόνη..!Είναι η 27" της dell...

Η οθόνη απλά δεν παίζεται....Είναι τεράστια!

Την έχω βάλει σε ανάλυση 1900χ1200 με την ati radeon 9800 pro...Δείχνε άψογα,αν και πίστευα οτι σε αυτή την ανάλυση θα φαίνονται πολύ μικροί οι χαρακτήρες...Κι όμως είναι στο σωστό μέγεθος...

Κατα τ ' άλλα μπορείς να δουλέψεις άνετα δύο και τρία παράθυρα μαζί.Στο ένα τον internet explorer,στο άλλο το word κτλ...

Τα χρώματα της είναι φανταστικά...Λές και έχεις πίνακα ζωγραφικής..Πολύ καλή φωτεινότητα επίσης....

Την προτείνω ανεπιφύλακτα σε όλους...Είναι πραγματικά εντελώς διαφορετική αίσθηση να δουλεύεις σε τέτοια οθόνη..Αξίζει τα λεφτά της...

Να ευχαριστήσω πάρα πολύ το φίλο HAL9000 που βρήκε πολύ καλή τιμή για την οθόνη... :)

 

Και βέβαια μερικές φώτο απο την κούκλα....

 

pa020003ae3.th.jpg

 

pa020004ks4.th.jpg

 

pa020005ce6.th.jpg

 

pa020006fo1.th.jpg

 

pa020007cq7.th.jpg

 

pa030013ec8.th.jpg

 

pa030014gr8.th.jpg

 

pa030020un8.th.jpg

 

pa030021qj2.th.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με γεια φιλε, ποσο μεγαλο γραφειο εχεις...ή την εχεις στο σαλονι, οι φωτο υπαρχουν ή κατι δεν παει καλα στο pc μου,

 

edit: ωπ τις ειδα και μου λυθηκαν οι αποριες. Ρε φιλε προσεχε τα ματια σου σ αυτο το γραφειο μια 15αρα και πολυ ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα την οθόνη..!Είναι η 27" της dell...

Η οθόνη απλά δεν παίζεται....Είναι τεράστια!

 

Την προτείνω ανεπιφύλακτα σε όλους...Είναι πραγματικά εντελώς διαφορετική αίσθηση να δουλεύεις σε τέτοια οθόνη..Αξίζει τα λεφτά της...

Να ευχαριστήσω πάρα πολύ το φίλο HAL9000 που βρήκε πολύ καλή τιμή για την οθόνη... :)

 

 

Ποια ηταν η τιμη της αν επιτρεπεται??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με γεια φιλε, ποσο μεγαλο γραφειο εχεις...ή την εχεις στο σαλονι, οι φωτο υπαρχουν ή κατι δεν παει καλα στο pc μου,

 

edit: ωπ τις ειδα και μου λυθηκαν οι αποριες. Ρε φιλε προσεχε τα ματια σου σ αυτο το γραφειο μια 15αρα και πολυ ειναι

 

 

Είναι μικρό το γραφείο όντως...Αλλα κάθομαι ενα μέτρο σχεδόν μακριά,οπότε δεν έχω κανένα πρόβλημα...Και εγω πίστευα πως θα είναι μεγάλη,αλλα δεν είναι καθόλου.Μάλλον είναι θέμα συνήθειας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...