Προς το περιεχόμενο

O παιχταράς όλων των εποχών !!!


@''elf''@

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@''elf''@ αν επιτρεπεται ποσο χρονων εισαι?

αν ισχυει αυτο που λεει στο προφίλ του τοτε ειναι απολυτα λογικός ο παικταράς.

εγω παντως πηγα να απαντήσω αλλα το ειδα και το μετάνιωσα :mrgreen::mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 117
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Πριν χτυπήσει , όταν έπαιζε στην ίντερ & barca συγκεκριμένα ο άνθρωπος τα σπαγέ - δε σταματιόταν.Μετά το τραυματισμό , κατ'εμέ τουλάχιστον , δεν είναι ούτε ο μισός απ'οτι ήταν τότε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν χτυπήσει , όταν έπαιζε στην ίντερ & barca συγκεκριμένα ο άνθρωπος τα σπαγέ - δε σταματιόταν.Μετά το τραυματισμό , κατ'εμέ τουλάχιστον , δεν είναι ούτε ο μισός απ'οτι ήταν τότε

 

Για να είμαστε αντικειμενικοί ο τραυματισμός ήταν πολύ σοβαρός και του στοίχισε πολύ.Απουσία από τα γήπεδα,φυσιοθεραπείες κλπ λογικό να μην είναι όπως πρίν τον τραυματισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να είμαστε αντικειμενικοί ο τραυματισμός ήταν πολύ σοβαρός και του στοίχισε πολύ.Απουσία από τα γήπεδα,φυσιοθεραπείες κλπ λογικό να μην είναι όπως πρίν τον τραυματισμό.

 

Δεν ήταν απλά σοβαρός , υπήρχε και περίπτωση να μη ξαναπαίξει μπάλα.Το οτι συνεχίζει και παίζει ακόμα μπάλα είναι πολύ ευχάριστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήταν απλά σοβαρός , υπήρχε και περίπτωση να μη ξαναπαίξει μπάλα.Το οτι συνεχίζει και παίζει ακόμα μπάλα είναι πολύ ευχάριστο

 

Φυσικά και γι αυτόν σαν ποδοσφαιριστής που είναι και του αρέσει η μπάλα(υποτίθεται) είναι πολύ σκληρό να μην μπορείς να ξαναπαίξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ισχυει αυτο που λεει στο προφίλ του τοτε ειναι απολυτα λογικός ο παικταράς.

εγω παντως πηγα να απαντήσω αλλα το ειδα και το μετάνιωσα :mrgreen::mrgreen:

 

 

ωωωωπα πασο μαγκες, παιχταρας ο ροναλντο κ μου κανει κ εντυπωση κιολας, ποσα χρονια πανε απο τον τραυματισμο του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μιας και μιλάμε για τραυματισμούς, η εκρηκτικότητα (του Ρονάλντο των πρώτων χρόνων) δεν οφείλεται μόνο σε έμφυτο ταλέντο, αλλά και σε "βοηθήματα" που ευνοούν σοβαρούς τραυματισμούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην συκρινουμε παιχτες του 70α με του σημερα....αλλο στιλ... αλλες ταχυτητες....

Ο Ροναλντο ειναι μεσα στους 10 καλυτερους απο το 90α κ μετα.Αν δεν ειχε τον τραυματισμο θα ηταν σιγουρα μεσα στους 3...

Ολοι πλεον παιρνουν "βοηθηματα"... ;)

Οσο για τον πελε που αναφερθηκε κ τα 2λεπτα αρκουν για να κρινεις εναν παιχτη...για να μην πω μονο αυτα που εχει κανει αρκουν....:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ισχυει αυτο που λεει στο προφίλ του τοτε ειναι απολυτα λογικός ο παικταράς.

εγω παντως πηγα να απαντήσω αλλα το ειδα και το μετάνιωσα :mrgreen::mrgreen:

 

προφιλ της όχι του. revil οσο για χρόνων 14... τον νοεμβριο..(ειμαι κοριτσι):mrgreen::mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα μου κανει εντυπωση.

Ας πουμε οτι οταν τραυματιστηκε ο ροναλντο ησουν 10.(δε θυμαμαι πριν ποσα χρονια τραυματιστηκε)

Δλδ εσυ 8-9-10 χρονων εβλεπες μπαλα και θυμασαι και το πως επαιζε και ο ροναλντο?? Τι να σου πω, μαγκια σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κανω λαθος τραυματιστηκε το 1998.

 

Λιγο μετα το μουντιαλ του 98 τραυματιστικε ο ροναλδο και ο παιχταρας ολων των εποχων ειναι ο πελε παρολο που δεν εχουμε δει πολους αγωνες οι καλυτερες φασεις του δου δειχνουν τι παιχτης ηταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...