Προς το περιεχόμενο

O παιχταράς όλων των εποχών !!!


@''elf''@

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 117
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Πάντως κι εγώ θεωρώ ότι ο Ζιντάν αν και πολύ μεγάλος παίχτης είναι υπερεκτιμημένος, και μάλιστα δεν κρύβω και ότι χάρηκα με το διεθνές ρεζιλίκι του στον τελικό (θεωρώ ότι ο Ζιντάν έγινε ρεζίλι και όχι ο Ματεράτσι). Ποτέ δεν υπήρξε καθαρός παίχτης και αυτές οι μυξοδικαιολογίες του στυλ "μου έιπε για τη μάνα μου/αδερφή μου" μου ακούγονται γυμνασιακές.

 

Οντόπικ τώρα, ο Ρονάλντο είναι όντως εξαιρετικός παίχτης, αν και δεν πιστεύω ότι είναι ο "παιχταράς όλων των εποχών". Κάθε φουρνιά της Βραζιλίας και της Αργεντινής έχει 2-3 Ρονάλντους (βλ. Αντριάνο, Τέβεζ, Σαβιόλα, Ρικέλμε, Ροναλντίνιο, Κακά, Κρέσπο, Μέσι, Αγκίρο, Ρομπίνιο, ή και από παλιότερους Μπατιστούτα, Εντμούντο, Μπεμπέτο, Ρομάριο, Ριβάλντο, Ορτέγκα, Βερόν, Κανίγκια κλπ.). Και μην μου πείτε ότι έστω και οι μισοί δεν είναι βεληνεκούς (αν όχι μεγαλύτεροι παίχτες) Ρονάλντο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το νεο λουκ του ροναλντο το ειδατε?πολυ μπουκλααα

 

ναι πολύ μπούκλα. καμία σχέση όταν είναι χωρίς μαλλιά!! εμένα μου αρέσει όταν δεν έχει μαλλιά!!:mrgreen::mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιχτάρας όλων των εποχών???

 

Οκ,κι εγώ θα πω για Πελέ και Μαραντόνα...

 

και από τους νέους παίκτες...θα δώσω ένα συν στον Messi νομίζω πως έχει μπροστά του λαμπρό μέλλον,κατά τη γνώμη μου!!!

 

messi.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Μεσσι είναι ο νέος Μαραντονα

και οι δυο ξεκίνησαν στην Μπαρτσελόνα (πρωτη ομαδα στην ευρωπη απ'οτι γνωριζω )

ειχα δει στο ESPN chanel που δειχνει παλιους αγωνες, ενα παιχνιδι Ρεαλ Μπαρτσελόνα οπου ο Μαραντονα ηταν 17 χρονων οτι ειχε ερθει απο Αργετινή. Ο speaker ελεγε αυτος ο μικρος θα κανει μεγαλη καριέρα:mrgreen:

 

παιδια επαθα πλακα, του πεταγανε πασα απο μακρια και την

ΑΚΙΝΗΤΟΠΟΙΟΥΣΕ στα ποδια του!!!!

ηταν 10αρι και εκανε σβουρες μπροστα απο την εστια της Ρεαλ και μαλιστα σκοραρε σε αυτο το παιχνιδι.

Επειδη τον Πελε δεν τον ειδα αρκετα οπως τον Μαραντονα (λόγω τηλεορασης) Θεωρω καλυτερο παικτη ολων των εποχων τον Μαραντονα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Μέσι μ' αρέσει πολύ, γιατί απλά φαίνεται καλό παιδί και δεν είναι καβαλημένο καλάμι. Ελπίζω να μην μας το γυρίσει στις Ζιντανιές και να παραμείνει έτσι. Και φυσικά είναι και παιχταράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...