Προς το περιεχόμενο

Love Stories


Janick

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια χαρα ειναι τα κοριτσακια τωρα...μακαρι να ηταν ετσι οταν ημουν κι εγω πιτσιρικας(για να δουμε στρινγκ καναμε ταμα)

 

btw ειναι λιγο δυσκολο λογω ηλικίας γιατι οπως και να χει το πραγμα ειναι μικρουλα.

Συνήθως σ'αυτες τις ηλικιες τα κοριτσακια θελουν εναν αντρα να τον θαυμαζουν και να νομιζουν οτι ειναι ο γαματος τυπος κλπ κλπ...Θελουν λιγο παραμυθι αλλά με μετρο να μη γινεις και καραγκιοζης.

 

Η πολυ ειλικρίνεια βλάπτει...Δε σου λεω να λες αρλουμπες αλλά ασε κι ενα μυστήριο να αιωρειται για το προσωπο σου.

 

Προς θεου μη της πεις οτι γουσταρεις και τρελενεσαι...Πιθανοτατα να παρεις τα παπουτσια στο χερι.

 

Ολες οι γυναικες θελουν το πριγκιπα με το ασπρο αλογο...αλλά τελικά τα "κωλοπαιδα" τις κανουν αλογο...(ζητω συγνωμη απο τις κυριες του forum για την εκφραση)

 

anyway ελπιζω να τα πατε καλα παντως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

σοβιετικός κανόνας:

 

x/2(round up)+7=y

 

όπου x η ηλικία σου

όπου y η minimum επιτρεπτή ηλικία

 

Αλλιώς καίγεσαι. Δεν είναι ηθικολογικό το ζήτημα τόσο (ούτε ποινικολογικό για μετά τα 15 όπως μάθαμε) αλλα περισσότερο ζήτημα ωρίμανσης.

 

Οποτε εσύ αγαπητέ, 18 minimum.

 

Αν κάποιος πάει να το εφαρμόσει για κάτω από 15, το σύμπαν αρχίζει και λυγίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γτ αν ήταν 365 μέρες μετά, θα ήταν όλα διαφορετικά.

 

365 μερες μετά το πιθανότερο είναι ότι δεν θα είχε αλλάξει κάτι, αν και είναι πολλές και σημαντικές οι αλλαγές που περνάει μια κοπέλα σε αυτές τις ηλικίες για πολλούς και διάφορους λόγους που εσείς τα αγοράκια δεν καταλαβαίνετε... και τα λεω αυτά γιατί ήμουν πριν λίγα χρόνια σε αυτές τις ηλικίες... αλλα 365Χ3 θα ηταν σαφώς διαφορετική... στα 18 της ας πούμε θα ηταν διαφορετική... γι αυτο παλια υπήρχε άλλος νόμος αν δεν απατωμαι.. τεσπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν επειδή βλέπω σκάτε προκαταβολές για το φθινόπωρο, αυτό είναι το αντίστοιχο του offtopic thread αλλά πιο ροζ και γλυκούλι και δακρύβρεχτο και με καντάδες και καημούς.

 

Ό,τι θέλετε να ρωτήσετε τους έμπειρους εραστές του ΜπλαΜπλα, θα το ρωτάτε εδώ.

 

Απλώς μη το παρακάνετε, λυπηθείτε και μένα που θα παθαίνω ζάχαρο όποτε το ελέγχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους και καλό χεμώνα αν έχετε γυρίσει από διακοπές και τα λοιπά. Αντιμετωπίζω μια κατάσταση λίγο μπερδεμένη και θα ήθελα τη βοήθεια σας. Φέτος στις διακοπές γνώρισα μια κοπέκα 15 - 16 ετών ενώ εγώ είμαι 21. Συμπαθήσαμε ο ένας τον άλλο αλλά μέχρι εκεί μιας και δεν είχαμε και πολύ χρόνο μέχρι να φύγουμε. Αλλάξαμε κινητά και μιλάμε που και που. Δηλάδή εγώ την παίρνω τηλέφωνο ή της στέλνω κανένα μήνυμα και αυτή πάντα μου απαντάει ή και μου μιλάει πολύ normal. Αυτή λείπει ακόμα διακοπές και θα γυρίσει στην Αθήνα γύρω στις 7-8 Σεπτεμβρίου και το πρόβλημα μου είναι ότι έχω αρχίσει και τη γουστάρω την πιτσιρίκα αλλά δεν ξέρω πλέον τί ακριβώς να κάνω, εννοώ τί να της στείλω, τί να της πω...καταλαβαίνετε...Είχαμε πει όταν χαιρετηθήκαμε ότι θα τα πούμε το Σεπτέμβριο αλλά δεν μπορώ να περιμένω μέχρι τότε χωρίς να έχω καμία επαφή! Δεν θέλω να την παίρνω και κάθε μέρα τηλέφωνο γιατί σίγουρα θα με περάσει για λίγουρα και με το δίκιο της!! Είναι περίεργες αυτές οι ηλίκιες και δεν ξέρεις πως να φερθείς. Θα ήθελα πολύ τη γνώμη σας. Ευχαριστώ.

 

Janick...έχω κάποιες ενστασεις σε όλα αυτά...και έχω ενστάσεις γιατι κάτι τέτοια τα έχω κάνει και εγώ... :)

Αρχικά...θεωρώ πως μάλλον έχεις φάει κόλλημα λόγω της εξ. εμφάνισης της...αλλιώς μου είναι πολύ παράξενο να έχεις ερωτευτεί (;) όταν μας λές πως δεν είχατε και πολύ χρόνο και πως μιλάτε "πού και πού"...

Η κοπελα πιστεψέμε δεν είναι και τόσο...κοριτσάκι. Αν της ανοιχτείς τόσο νωρίς θα σου πεί "κάτσε ρε φίλε με δυο κουβέντες που είπαμε με γουστάρεις;δηλαδή αν βγούμε και για καφε 2-3 φορές θα με ζητήσεις σε γάμο;"

Το καλοκαίρι όλα έχουν μια διάθεση "falling in love" , το θέμα είναι να κάνεις κάτι αν πραγματικά "γουστάρεις" σιγά σιγά (μην το παρακάνεις κιολας)...

Στο ότι είναι περίεργες αυτές οι ηλικίες θα συμφωνίσω μαζί σου...σκέψου αν είσαι διατεθιμένος να ακούς ξανά για μαθήματα , καθηγητές , φάρσες στην τάξη , εκδρομές να πηγαίνεις σε σχολικά πάρτι με 16χρονα που ουρλιάζουν και εκστασιάζονται με το που ακούσουν "...χέρια ψηλά κι όλα τα φτάνω..." , με αναμονές έξω απο φροντηστίρια , με κρυφά ραντεβού απο τους γονείς , κλπ. κλπ. κλπ. ...

Δεν τα κατακρίνω...απλά τα παρουσιάζω γιατί τα έχω κάνει....:mrgreen: και στα παρουσιάζω σαν πιθανότητες να συμβούν....

 

Αν πάλι είσαι 100,5% ότι είναι μια γυναίκα (!) που αξίζει τις όποιες θυσίες ξέχνα όλα τα παραπάνω που είπα...και κράτα μόνο αυτό το τελευταίο φίλε μου...ΠΡΟΣΟΧΗ αν ποτέ συμβεί το "επίμαχο"...στις απρόοπτες εξελίξεις...(ευτυχώς αυτό δεν μου έτυχε )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε ετυχες στη περιπτωση!

υπαρχουν 15-16χρονα που ειναι δασκαλες στο κρεβατι και αλλες που ακομα παιζουν με τις κουκλες τους!

 

δε κατακρινω τιποτα απο τις 2 περιπτωσεις, η καθε μια εχει το χαρισμα της!

 

αυτη που λες, μπορεις να μας περιγραψεις το χαρακτηρα της?

πως σου φαινεται? οριμη? παιδακι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 και πάνω. ρώτησα 3 δικηγόρους και τον έναν τον ξέρετε.

 

Καλά ρε paredwse μια κουβέντα κάναμε και εσύ το είπες σε όλους;; Πάει το μυστικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ε? οταν εγω ανοιγα τετοια topic αλλα λεγατε!

 

το καμακι σας πειραξε, το οτι ο τυπος κυνηγαει μια μικρουλα δε σας πειραξε!

τι να πω ρε....

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: καθενας με τον πονο του!!! αν και εχεις δικιο!!! :mrgreen::mrgreen:

σορρυ για το οφ τοπικ, αλλα του αξιζε η αναγνωριση τουλαχιστον!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ας παραθέσω και 'γω την άποψη μου....επι του θέματος.

 

1.Η διαφορά ηλικίας που έχει ο φίλος με την εν λόγω κοπέλα είναι μεν μικρή αλλα μεγάλη λόγω της μικρής της ηλικιας συνεπώς θα απεφευγα να κυνηγησω κάτι τέτοιο για πολλούς λόγους κυρίως ηθικούς.

Μπορεί να το θεωρήσετε χαζό αφελές εκτος πραγματικότητας αλλά δεν μπορώ να δω διαφορετικά εναν άνθρωπο 15-16 ετων ανεξαρτήτως φύλλου παρα ως ενα παιδι-έφηβο.

Τώρα μπορει να μου πείτε τα πράγματα είναι διαφορετικά εχουν ξεφύγει οι πιτσιρικάδες κ.τ.λ προσωπικά βλέπω παντως οτι έχουν ξεφυγεί άλλες ηλικιες(μιλω για τις γυναικες) και αυτο ενιοτε ειναι καλο ή οχι....:D.

 

2.Το να είναι μια κοπέλα 15-16 δασκάλα του σεξ είναι κατι τελείως κατα την προσωπική μου άποψη φυσικα τελείως αφύσικο (και αδύνατο).

 

3.Οι καλοκαιρινοι έρωτες δυστυχώς έχουν μαγεία οσο κρατάει και το καλοκαίρι

αν και συνήθως δεν είναι έρωτες....ειναι σεξ.

 

4.Συμβουλή always be your self....

 

Αυτα τα ολίγα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gtrifidis 2.Το να είναι μια κοπέλα 15-16 δασκάλα του σεξ είναι κατι τελείως κατα την προσωπική μου άποψη φυσικα τελείως αφύσικο (και αδύνατο).ΧΑ ΧΑ ΧΑ φιλε μου που ζεις?Ποιο πολλα ξερουν και εχουν κανει τα σημερινα 16χρονα παρα οι κοπελες της ηλικιας μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε τάκη δεν κατάλαβες τι ήθελα να πω και για αυτο γελάς....

εκτος αν θεωρεις φυσιολογικο μια 15-16 να έχει κανει περισσοτερα απο μια κοντα στην ηλικια μου...δλδ 30...

Οσο για το που ζω δεν αμφισβιτησα οτι συμβαίνει αυτο δεν σημαίνει οτι θα πρέπει και να το επικροτώ....

 

Υ.Γ.

Αν πιστευεις οτι μια 15-16 θα έχει κάτι να σου μάθει....στο συγκεκριμένο θέμα....τοτε...no comments...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον, το να κανεις κατι με ενα 16χρονο το οποιο εχει ωριμασει και δεν ειναι ακομα παιδακι, το βλεπω πολυ φυσικο.

το να κανεις σοβαρη σχεση οπως εσυ και αυτη θα νομιζεται ειναι κατι το αδυνατο!

 

ξερω κοριτσια απο προσωπικες εμπειριες οτι στα 16 ηταν ετοιμες γυναικες για ολα!

οι περισσοτερες απο αυτες μολις πατησαν τα 18, εφυγαν απο το σπιτι τους και μενουν μονες τους και ταυτοχρονα δουλευουν!

πιο αγορι το κανει αυτο σημερα? εγω δε ξερω κανενα.

 

βεβαια υπαρχει και γυναικες που ξερω απο πρωτο χερι που ειναι 22 χρονων και ζουμε με τη μαμα και το μπαμπα, νομιζοντας οτι τα παιδια τα φερνει ο πελαργος! (ειρωνικα το λεω).

δηλαδη δεν εχουν σκεφτει, δεν εχουν νιωσει την αναγκη για μια αντρικη αγκαλια!

κι'ομως ξερω πολλες τετοιες! απ'ολα εχει ο μπαξες!

 

γραφω τη μερα με τη νυχτα για το τι παιζει με τις γυναικες, δε κατακτρινω καμια κατηγορια, φτανει ομως αυτες που κανουν οτι κανουν, να ξερουν τι κανουν και να το θελουν αληθινα.

 

μην υποτιματε τις γυναικες! η καθε μια εχει διαφορετικο χαρισμα....

γουσταρω ομως τις γυναικες που ξερουν αληθινα τι θελουν και το κανουν χωρις να ντρεπονται.

 

αλλες θελουν σεξ και το βρισκουν ευκολα, αλλες θελουν να το παιξουν ντιβες και οι αντρες να τρεχουν απο πισω τους και το κανουν!

αλλες δε θελουν να μιλησουν καν σε αντρα, αλλες γουσταρουν να τρεχουν πισω απο αντρες!

ΑΥΤΕΣ ειναι ΓΥΝΑΙΚΕΣ για μενα! για ξερουν τι θελουν και το κανουν... σπανιο φαινομενο στην Ελλαδα.

 

αλλες ειναι με ψυχολογικα προβληματα με το σεξ και νομιζουν οτι το σεξ ειναι τοσο κακο σαν τα ναρκωτικα,

και δεν εχουν εξερευνισει τι βρισκεται στα ποδια τους και γιατι.... υπαρχουν πολλες τετοιες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γτ αν ήταν 365 μέρες μετά, θα ήταν όλα διαφορετικά.

 

Luci σόρρυ που γίνομαι κουραστικός,είσαι απόλυτα σίγουρος??

Κολλητός μου που κάνει μεταπτυχιακό(δικηγόρος κι αυτός τρομάρα του)μου έλεγε για 17,οπότε πες αν είσαι σίγουρος να του την πω(κάνει και τον έξυπνο)

 

Όσο για το φίλο με την πιτσιρίκα,παραμύθι ναι αλλά με μέτρο,τα μικρά έχουν πλέον γνώσεις επί του θέματος

Επίσης μην ετοιμάζεσαι για πολλά-πολλά(σχέσεις κλπ),είναι δεδομένο ότι το max στο δίμηνο θα έχετε πρόβλημα συννενόησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...