Προς το περιεχόμενο

Love Stories


Janick

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλα πιασατε ολοι τη μια μερια του θεματος.... σε αυτες τις ηλικιες τα κοριτσακια εχουν τρεχαματα, φροντηστηρια, ξενες γλωσσες, μαθηματα, θα σου σπανε τα @@ με αυτα π θα σ λενε. Εσυ θα θες να πας καφεδακι, θα θες να βολταρεις ρε παιδι μ με το αμορε αλλα εκεινη θα δινει διαγωνισμα την επομενη και... θα την μαλωσουν απο το σπιτι α αργησει, αλλωστε τι δικαιολογια να βρει το πιπινι. Μη νομιζεται οτι τα 16χρονα ξερουν απο κρεβατι μονο κ μονο επειδη ντυνονται σαν ξεκωλακια. Πουλανε image πολλες φορες και οταν ερθει η στιγμη να τις αυτωσεις :P συνειδητοποιεις οτι ζουν σ εναν κοσμο με πεταλουδιτσες, χαρουμενη μουσικουλα στο βαθος, παρθενοφλωροιστοριουλες, ντορα η μικρη εξερευνητρια για theme... δλδ οτι ναναι. Πανε σε κανα νησακι... και δες κατι 20χρονα μωρα που θα σε κανουν να αλλαξεις και θρησκευμα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

συμφωνω με αυτα που λεει ο __D3mIaN__ αλλα δεν ειναι απολυτο!

ετσι ειναι το μεγαλυτερο ποσοστο!

 

υπαρχουν μερικες ομως που ειναι πραγματικα δασκαλες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Luci σόρρυ που γίνομαι κουραστικός,είσαι απόλυτα σίγουρος??

 

Ναι βρε, είμαστε απόλυτα σίγουροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 με 15 ? Ρε φίλε σόρρυ αλλά τι στο καλό κουβεντιάζατε?Αλλο 40 με 30 και άλλο 21 με 15.Και το ρωτάς για ολοκληρωμένη σχέση?Τι είναι η κοπέλα σκουπίζουμε και φεύγουμε?Μετά αν εσύ την αφήσεις τι θα κάνει?Το σκέφτηκες αυτό?Καταρχάς είναι αφύσικο.Πρεπει να τα φτιάξει με κάποιον πιο κοντά στην ηλικία της που θα την αγαπάει πραγματικά και δε θα την βλέπει ως αντικείμενο του πόθου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σου λέω πως θα πληγωθεί το κοριτσάκι αν αυτός πάει μαζί της 2 3 φορές και βαρεθεί.Αυτός την έχει του χεριού της, αυτή θέλει έναν πατέρα η ένα μεγάλο αδερφό.Το θεωρώ εκμετάλλευση:twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ'αρέσει που όλοι κοροϊδεύουν, αλλά μετά πηγαίνουν και απαντάνε, με αποτέλεσμα αυτά τα θέματα γεμίζουν σελίδες επί σελίδων στο άψε σβήσε! Γι'αυτό θα κάνω το ίδιο κι εγώ και θα πω το εξής.

 

Πολύ σίγουρο το έχετε όλοι ότι ο 21χρονος την έχει στο χέρι την 15χρονη. Εγώ δεν είδα πάντως την 15χρονη να μπαίνει σε φόρουμ και να ζητάει συμβουλές!! Βέβαια παίζει να γράφει στο φόρουμ της Σούπερ Κατερίνας, που ομολογώ ότι δεν το παρακολουθώ στενά... Φίλε μου, σκέψου πώς ήσουν εσύ στα 15 σου. Θα άντεχες να κάνεις τώρα παρέα με τον 15χρονο εαυτό σου;

 

Μπαίνω στο πειρασμό να χαιρετίσω την παρουσία του γνώστη των γυναικείων θεμάτων omnislash! Μόλις υπέκυψα στον πειρασμό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Λοιπόν για να σας λυθούν μερικές απορίες για τα όρια ηλικίας

(για διάφορα θέματα) ->

age_limits_and_related_laws

(ξέρω δεν είναι η πιο αξιόπιστη πηγή αλλά αυτό έχουμε :) )

 

Επίσης, Janick αν νομίζεις οτι αξίζει η περίπτωση να ασχοληθείς ΣΟΒΑΡΑ προχώρα (μιλάμε πάντα για πάνω από 16 έτσι;; ).

Βγάλτην 2-3 φορές για καφέ, δεν αν υπάρχουν προοπτικές επικοινωνίας μεταξύ σας και μετά ρίχτα.

Α και μεχρι να γυρίσει απ όπου έχει πάει και αρχίσεις το παιχνίδι, μην τρέχεις από πίσω (με μνμ κτλ) θα βαρεθεί.Άσε και λίγο μυστήριο να πλανιέται όπως είπε κάποιος φίλος πιο πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρθρο 339

Απολάνηση παιδιών

Όποιος ενεργεί ασελγή πράξη με πρόσωπο νεότερο από 15 ετών ή το παραπλανά με αποτέλεσμα να ενεργήσει ή να υποστεί τέτοια πράξη τιμωρείται ως εξής:

α) αν ο παθών δεν συμπλήρωσε τα δέκα έτη, με κάθειρξη τουλάχιστον δέκα ετών.

β) αν ο παθών συμπλήρωσε τα δέκα, όχι όμως και τα δεκατρία έτη, με κάθειρξη μέχρι δέκα ετών και

γ) αν συμπλήρωσε τα δεκατρία έτη, με φυλάκιση.

Αν στην περίπτωση του στοιχείου γʼ της προηγούμενης παραγράφου ο υπαίτιος όταν τέλεσε την πράξη δεν είχε συμπληρώσει τα 17 έτη, το δικαστήριο μπορεί να του επιβάλλει μόνο αναμορφωτικά ή θεραπευτικά μέτρα.

Αν μεταξύ του υπαιτίου και του παθόντος τελέστηκε γάμος, δεν ασκείται ποινική δίωξη, και αν τυχόν είχε ασκηθεί δεν συνεχίζεται, αλλά κηρύσσεται απαράδεκτη. Η ποινική δίωξη ασκείται ή συνεχίζεται μετά την ακύρωση του γάμου.

 

 

Αυτό το αλίευσα στο Internet. Οι δικηγόροι να μας πούν κατά πόσο ισχύει ακόμα.

 

Αυτό που καταλαβαίνω εγώ είναι ότι από 15 και πάνω είναι νόμιμο. Σωστός ο διαβολικός μοδιστράτορας !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λίγα λόγια μεγάλε μπορείς κάλλιστα να το σπάσεις την φούτσα...

 

Και όσο για συναισθήματα, πληγωμένους έρωτες και τα ρέστα, ναι ΟΚ καλά τα λέμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ωωωρεεε...αλλαζουν τα πραγματα τωρα..φιλε janick εγω σου προτεινω να της δωσεις κανενα βοτανο για να σε ερωτευτει εφοσον εισαι και πεπειραμενος στο θεμα...βοτανια για πιτσιρικες, κορκολικα φιλτρα κτλ σε google-wiki it και θα βρεις την λυση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...