Προς το περιεχόμενο

Love Stories


Janick

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

21 χρονων γαιδαρος....

 

σορρυ κιολας,να ησουν 16 αντε 17,το πολυ 18 να πω αει στο καλο,αλλα 21?

 

εκτος κι αν το μυαλο σου ειναι ενα 5αρι χρονια μικροτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Αυτό το αλίευσα στο Internet. Οι δικηγόροι να μας πούν κατά πόσο ισχύει ακόμα.

 

Αυτό που καταλαβαίνω εγώ είναι ότι από 15 και πάνω είναι νόμιμο. Σωστός ο διαβολικός μοδιστράτορας !!

Φυσικά και ισχύει. Είναι το άρθρο περί αποπλάνησης ανηλίκου του Ποινικού Κώδικα.

 

Ο οποίος, παρεπιπτόντως και για να διαλυθούν οι μύθοι της "μοντέρνας εποχής" και της "κατάπτωσης των ηθών", ισχύει από το... 1950. Δεν έγινε τώρα το όριο 15 και μία ημέρα, προϋπήρχε πολύ πριν το πάρετε χαμπάρι. ;)

 

[...]

Btw,ακόμη ανοιχτό είναι αυτό το hread;

 

Και θα παραμείνει ανοιχτό. Όπως είπε και ο αρμόδιος moderator:

Λοιπόν επειδή βλέπω σκάτε προκαταβολές για το φθινόπωρο, αυτό είναι το αντίστοιχο του offtopic thread αλλά πιο ροζ και γλυκούλι και δακρύβρεχτο και με καντάδες και καημούς.

 

Ό,τι θέλετε να ρωτήσετε τους έμπειρους εραστές του ΜπλαΜπλα, θα το ρωτάτε εδώ.

 

Απλώς μη το παρακάνετε, λυπηθείτε και μένα που θα παθαίνω ζάχαρο όποτε το ελέγχω.

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ααααααα,δεν το ειχα προσεξει αυτο που λες...ομορφα,ομορφα,aledjo,ελα κατα δω!!(ε,ρε μανα μου τι θα γινει!)

 

λοιπον,εχω κι εγω ενα προβλημα με ενα 15χρονο.ναι,ειναι τρελο και παλαβο για την παρτη μου και δεν ξερω τι να κανω.εχω μια σοβαρη σχεση 8 περ μηνες με την κοπελα μου (19 btw) αλλααααααα θελω και το 15χρονο γιατι οτι και να του πω το πιστευει και με εχει θεο.

 

τι να κανω μαγκες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Και θα παραμείνει ανοιχτό. Όπως είπε και ο αρμόδιος moderator: ;)

 

Αs u wish,master.

 

Μην ψάχνετε αίτια κατάπτωσης,όσο κι αν αυξάνουμε τα clicks,δεν πρόκειται να γεμίσουν καμία τσέπη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ααααααα,δεν το ειχα προσεξει αυτο που λες...ομορφα,ομορφα,aledjo,ελα κατα δω!!(ε,ρε μανα μου τι θα γινει!)

 

λοιπον,εχω κι εγω ενα προβλημα με ενα 15χρονο.ναι,ειναι τρελο και παλαβο για την παρτη μου και δεν ξερω τι να κανω.εχω μια σοβαρη σχεση 8 περ μηνες με την κοπελα μου (19 btw) αλλααααααα θελω και το 15χρονο γιατι οτι και να του πω το πιστευει και με εχει θεο.

 

τι να κανω μαγκες?

 

To 15χρονο σε τι ακριβως θα σου χρησιμευσει??Εχεις αναγκη να νιωσεις θεος?Δεν εισαι ευχαριστημενος με την τωρινη σου σχεση??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α,σε τπτ,απλα ειπα να πω κι εγω μια ιστορια απ'τη ζωη μου.(η αληθεια ειναι οτι ολοι μας εχουμε προβληματα με σχεσεις γυναικες κλπ,κι εγω μαζι σας,αλλα τι να λεμε τωρα....)

 

αλλο τραγελαφικο που μου συμβαινει?yes master,κατα πασα πιθανοτητα θα εχω για μαθητρια μια πρωην μου :) ναι,θα της κανω ιδιαιτερα,γμσε τα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε poscaman, αφού σε κηνυγάνε τόσες γυναίκες και δεν ξέρεις τι να τις κάνεις, δεν κάνεις καμιά πάσα (όχι σαν του ΛουκάτουΒύντρα) προς τη μεριά μου; Θα τις βολέψω όλες, ανεξαρτήτως ηλικίας, χαχαχαχα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα,οκ να μιλησω σοβαρα.εξαρταται πως το βλεπει κανεις μωρε.ολοι μας εχουμε καποια flirts κλπ.απλα δε προχωρανε ολα.δεν το παιζω τπτ,ουτε με κυνηγανε τοσες,λαθος καταλαβες...νορμαλ πραματα,μη φανταστεις τπτ σπουδαιο,σιγα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα,οκ να μιλησω σοβαρα.εξαρταται πως το βλεπει κανεις μωρε.ολοι μας εχουμε καποια flirts κλπ.απλα δε προχωρανε ολα.δεν το παιζω τπτ,ουτε με κυνηγανε τοσες,λαθος καταλαβες...νορμαλ πραματα,μη φανταστεις τπτ σπουδαιο,σιγα...

 

Ax...μετριοφρων που εισαι εσυ....:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ααααααα,δεν το ειχα προσεξει αυτο που λες...ομορφα,ομορφα,aledjo,ελα κατα δω!!(ε,ρε μανα μου τι θα γινει!)

 

τελικα ειχαν δικιο οσοι φιλοι μου, μου λεγανε να ανοιξω "σχολη γκομενοδουλειών"!!

 

θα τα ειχα οικονομισει χοντρα μεχρι τωρα....:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ax...μετριοφρων που εισαι εσυ....:-D

 

καταλαβες το αδυνατο σημειο μου.τις νυχτες φαντασιωνομαι να την ειχα μολις 22 εκατοστα γιατι τωρα που την εχω 45 εχω σοβαρο προβλημα που να την βαλω:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

για πες μας ομως και για τα δικα σου τερτιπια αληταρα!:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Lucifer και οι υπολοιποι, εχω να σας κανω μια προταση!

 

ειναι κουραστικο αυτο το θεμα για εναν moderator, (εχει σοβαροτερα πραγματα να κανει),

προτεινω αυτο το topic να γινει sticky και να γινεται συζητηση μονο για love story

και να αναλαβω εγω προσωπικα τη διαχειριση μονο αυτου του topic!

 

moderator γι'αυτο το topic δηλαδη.

 

τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετανιώνω με κάθε ποστ ε.

 

μετανιώνεις που μετανιώνεις....

δε θα μας πεις τελικά καμιά μυστική συνταγή,για να ρίξουμε υπνωτικό σε κανέναν,να περάσει πιο ευχάριστα η ώρΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...