Προς το περιεχόμενο

Love Stories


Janick

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω ένα prob οπτικοσεξουαλικής υφής.Άμα τραβήξω μιά συγκεκριμμένη τρίχα απ' το δεξί μου π@π@ρι,δακρύζει το αριστερό μου μάτι.

 

Τι μπορεί να είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
καταλαβες το αδυνατο σημειο μου.τις νυχτες φαντασιωνομαι να την ειχα μολις 22 εκατοστα γιατι τωρα που την εχω 45 εχω σοβαρο προβλημα που να την βαλω:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

για πες μας ομως και για τα δικα σου τερτιπια αληταρα!:-D:-D

 

E οχι και αληταρας!Κοτζαμ αλητισσα..:-D:-D:mrgreen::mrgreen:Εγω εχω εναν να μου τα πρηζει εδω 4 χρονια, πολύ επιμονή ομως, μεχρι αηδιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα prob οπτικοσεξουαλικής υφής.Άμα τραβήξω μιά συγκεκριμμένη τρίχα απ' το δεξί μου π@π@ρι,δακρύζει το αριστερό μου μάτι.

 

Τι μπορεί να είναι;

 

Και αναρωτιεμαι εγω η ταπεινη...Γιατι ενας αντρας να το κανει αυτο???:confused::confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να τη κάνω σιγά-σιγά,σχολάω όπου νάναι,σας ευχαριστώ που μου κρατήσατε συντροφιά στη γαλέρα,καλό WeekEnd,θα σας δω τη Δευτέρα και

 

"καλά νουνιά στη φούστα μας",να είμαι και on topic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα prob οπτικοσεξουαλικής υφής.Άμα τραβήξω μιά συγκεκριμμένη τρίχα απ' το δεξί μου π@π@ρι,δακρύζει το αριστερό μου μάτι.

 

Τι μπορεί να είναι;

 

δοκίμασε να τραβήξεις την ίδια τρίχα και από το αριστερό σου! αν σου δακρύσει το δεξί μάτι, επιστροφή στον κατασκευαστή, έχει συνδέσει λάθος τα καλώδια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα prob οπτικοσεξουαλικής υφής.Άμα τραβήξω μιά συγκεκριμμένη τρίχα απ' το δεξί μου π@π@ρι,δακρύζει το αριστερό μου μάτι.

 

Τι μπορεί να είναι;

 

δοκίμασε να τραβήξεις την ίδια τρίχα και από το αριστερό σου! αν σου δακρύσει το δεξί μάτι, επιστροφή στον κατασκευαστή, έχει συνδέσει λάθος τα καλώδια!!!

 

μιλάμε έλιωσα στο γέλιο...

 

E οχι και αληταρας!Κοτζαμ αλητισσα..:-D:-D:mrgreen::mrgreen:Εγω εχω εναν να μου τα πρηζει εδω 4 χρονια, πολύ επιμονή ομως, μεχρι αηδιας.

και το λεω συνεχεια,μη βιαζεστε να βαλετε στεφανι,εκει εσεις το χαβα σας.το μονο που εχετε στο μυαλο ειναι να ντυθειτε νυφουλες:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

για πε τι σου κανει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νυφη???Φτου φτου μακρια ....

Παρεννοησες αγαπητε poscaman!!Ειναι ενας παλιος μου συμμαθητης που με γουσταρε αλλα ελεγα καποτε θα του περασει...

Αλλα αυτος τον χαβα του!Αλλα πλεον εχω παθει ανοσια!Σε καθε μηνυμα, εκνευριστικη αναπαντητη ειμαι απαθεστατη!Ουτε μπαινω στον κοπο να απανταω πλεον!Το κακο ειναι οτι μενουμε πολυ κοντα και οταν περναω εξω απο το σπιτι του, αναγκαστικα γιατι απο εκει ειναι το μετρο, και με πετυχαινει μετα μου στελνει ενα σωρο μηνυματα του τυπου: μου ελειψες, καιρο ειχα να σε δω, οπως παντα πανεμορφη, να παμε για κανα καφε!!! Ε Λ Ε Ο Σ!!

Το αλλο κορυφαιο :μια φορα μου εστειλε μηνυμα και μου ειπε οτι ειμαι τοσο ομορφη οσο μια σιβηριακη τιγρης!!Τωρα για καλο μου το ειπε αυτο???:mrgreen::mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε ρε,σιγα τον πολυελεο...αυτο δεν ειναι αρρωστια,ειναι απλα κολλημα.ξερεις τι ειναι να σε παιρνει η αλλη τηλ και να σου λεει τραγουδησε μου το "Αχ κουνελακι,κουνελακι,ξυλο που θα το φας;"

 

καλα εχει τιγρεις η σιβηρια??

 

σχετικα με τα κοπλιμεντα,αν δε στειλεις φωτο με ΡΜ δε σχολιαζω :mrgreen:

 

{επεσα στον πειρασμο να κοιταξω την ηλικια σου,δε την πιστεψα φυσικα,οποτε γι'αυτο μιλησα για κουφετα και παρανυφακια}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε ρε,σιγα τον πολυελεο...αυτο δεν ειναι αρρωστια,ειναι απλα κολλημα.ξερεις τι ειναι να σε παιρνει η αλλη τηλ και να σου λεει τραγουδησε μου το "Αχ κουνελακι,κουνελακι,ξυλο που θα το φας;"καλα εχει τιγρεις η σιβηρια??

 

σχετικα με τα κοπλιμεντα,αν δε στειλεις φωτο με ΡΜ δε σχολιαζω :mrgreen:

 

{επεσα στον πειρασμο να κοιταξω την ηλικια σου,δε την πιστεψα φυσικα,οποτε γι'αυτο μιλησα για κουφετα και παρανυφακια}

 

Ααχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαααα!!!

Τι τραβας βρε καημενε κι εσυ!!!Βρε μπας και σ'εχει παρει στο ψιλο και το παιζεις γοης???:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαααα!!!

Τι τραβας βρε καημενε κι εσυ!!!Βρε μπας και σ'εχει παρει στο ψιλο και το παιζεις γοης???:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

κοιταξε,μεχρι την Μπελουτσι ημουν χαμηλων τονων.μετα,ε,ανθρωπος ειμαι το καβαλησα το καλαμι...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

οχι γμτ μου,η συγκεκριμενη ειχε προβλημα στον εγκεφαλο...{οχι η μονικα..}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδέα μου η μετά τη 4η σελίδα το τοπικ έχει γίνει χώρος θεοποιησης συγκεκριμένων ατόμων:confused:

ελα ρε ομνι,πες και τις δικες σου εμπειριες,πες μας για την τσουπα που ειχες βιασει,ΑΛΛΑ δεν ειχε ερθει ευτυχως σε οργασμο και δεν εμεινε εγκυος:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...