Προς το περιεχόμενο

HALO 3: Finish the Fight {Official Topic}


johnnypatras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 517
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Expansion είναι guys,απλά με διαφορετική προσέγγιση.

Και μόνο που δεν θα είσαι spartan,αλλάζει ριζικά το πράγμα απο άποψη gameplay.

 

Εννοείται ότι το gameplay θα έχει μεγάλες διαφορές αφού παίζεις σαν ODST(Orbital Drop Shock Trooper) δηλαδή απείρως πιο stealth σε σχέση με τις σφαγές που έκανες με τον mc.Ενδιαφέρον θα είχε αν παίζαμε σαν Spartan 3 που από άποψη δυνατοτήτων είναι ανάμεσα σε odst και Spartan 2.

Το θέμα είναι όμως,για να μην απογοητεύσει από άποψη γραφικών,να κάνει κάποιες διορθώσεις στην υπάρχουσα engine η Bungie.

Πάντως αφού λέει η Bungie ότι έχει άλλα δύο project και με το recon ασχολείται μία -σχετικά- μικρή ομάδα είναι πολύ πιθανό μαζί με μία εσωτερική ομάδα της ms(Frank O'Connor και κάποια πρώην μέλη της gearbox) να ετοιμάζουν το Halo 4(που θα είναι πραγματική συνέχεια της ιστορίας του Chief και όχι της Ark μόνο) που θα είναι launch title στην επόμενη κονσόλα της ms.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ότι λέει ο τίτλος.. Όποιος ενδιαφέρετε, ας ποστάρει το Gamertag του να το κάνω Add και να τον ειδοποιήσω πότε θα το ξεκινήσουμε.. Μπορούν να μπουν μέχρι και 3 άτομα (16?). Ευχαριστώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και εχω πολυ καιρο να παιξω halo3 ετοιμαζομαι για live οπου να ναι.εχω 3 μηνες και δεν τους εχω ενεργοποιησει ακομη.στειλε μου nick να το εχω υποψη μου.εγω ειμαι ο bakas.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδία το gamertag μου στο live είναι πάλι ''epsilon144''. Απλά postάρετε και το δικό σας Gametag για να το έχω υπόψιν. Θέλω και άλλες συμμετοχές.... Dr0idl0ck θα σε προσθέσω το απογευματάκι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...