Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για Your.Uninstaller.2006


bobirakos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένας φίλος μου είπε οτι εαν χρησιμοποιήσω το Your.Uninstaller.2006 θα μου κάνει ζημιά στο σύστημα γιατί μαζί με την απεγκατάσταση των όποιων γίνονται μερικές φορές πετάει και αρχεία των Windows!!

Ισχύει κάτι τέτοιο και αν ναι ποιο άλλο πρόγραμμα κάνει ανάλογη δουλειά ( απεγκατάσταση ) χωρίς ζημιά στα Windows?

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Με το συγκεκριμενο κανε καθε unistall εδω κ πολυ καιρο και δεν εχω απολυτως κανενα προβλημα τοσο στα xp οσο και στα vista(η ρυθμιση που εχω στα option ειναι average match).Αντιστοιχο προγραμμα ειναι και το total unistall.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το συγκεκριμενο κανε καθε unistall εδω κ πολυ καιρο και δεν εχω απολυτως κανενα προβλημα τοσο στα xp οσο και στα vista(η ρυθμιση που εχω στα option ειναι average match).Αντιστοιχο προγραμμα ειναι και το total unistall.

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Τελικά στα option η επιλογή πρέπει να είναι average match η safe ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Τελικά στα option η επιλογή πρέπει να είναι average match η safe ?

Παντα την ειχα average και δεν εμφανισε κανενα απολυτως προβλημα.Δεν εχω δοκιμασει το aggressive mode,αλλα ο ekeinos εχει δικιο.Ισως θα πρεπε,καθως οντως μερικες φορες εχουν μεινει καποια αρχεια πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...