Προς το περιεχόμενο

Crossfire ή όχι ;


WorshipTheNight

Προτεινόμενες αναρτήσεις

iced ηταν λιγο αλεξιπτωτο αυτο που ειπες τωρα ή ειναι η ιδεα μου?

 

Phovos τι ενοεις? Εγω το προσθεσα σαν κανονα για να μην σκευτεται ο topic starter τετοιες χαζαμαρες sli & cf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορω: τοσο συσκολο topic starter και υπολοιποι να το καταλαβετε?

 

Αυτο...Κανενας δεν το ειπε να βαλει 2 μικρες σε sli CF.

Αντιθετα του ειπαν να βαλει μια και καλη.

 

anyway δε τρεχει τπτ απλα μου φανηκε οτι εσκασε απο το πουθενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια μην τσακωνεστε ειναι ξεκαθαρο το θεμα και το καταλαβα :) γι αυτο και αλλαξα ερωητηση μετα! σας ευχαριστω παντως ολους διοτι διαφορετικα μαλλον θα δινα λεφτα για μια πατατα!

 

Φιλε μου george_o/c ρωτησα για τις CPU οχι για λογους τιμης απλα επιδει συνιθος το ακριβο ειναι και το πιο καλο , ειχα την απορια τι ειναι καλυτερο 4πυρηνος η απλος core2 ? και αν αυτο εχει να κανει και με τα games.. διοτι εχω εναν 2.8 HT που τον ειχα παρει φρεσκο το 2003 και νταξ δε μπορω να πω οτι ειδα φοβερες επιδοσεις.

 

thanx παντως παιδια τωρα τουλαχιστον δεν θα βαδιζω στα τυφλα για να παρω νεο μηχανημα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διοτι εχω εναν 2.8 HT που τον ειχα παρει φρεσκο το 2003 και νταξ δε μπορω να πω οτι ειδα φοβερες επιδοσεις.

 

Με τι τον συγκρινεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν τον συγκρινω , στο post αυτο μιλαω για το 2003 που δεν υπηρχαν Dual/Quad , απλα το ανεφερα γιατι τοτε λανσαραν οτι το ατου του ηταν το Multitasking, οπως ακριβως γινετε με τον Quad τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ σωστος!!!

 

Απορω: τοσο συσκολο topic starter και υπολοιποι να το καταλαβετε?

Ναι όντως δέν είναι δυνατόν νά βάζεις π.χ. 2χ Χ1600pro σε CF! από 8800GTS και άνω :-D τώρα αμά θες κατί καλύτερο κάνε αυτο που είπαν και οι αλλοί! βάλε μια με 300+, μια 8800GTS σου έρχετε κουτί!:mrgreen:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...