Προς το περιεχόμενο

Θέλω να την σβήσω .


Κώστας Ποτακίδη

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω το εξής πρόβλημα .

Το κουτί μου ένα Silverstone έχει μπροστά μια οθόνη που δίνει διάφορες πληροφορίες . Όταν σβήσω το PC η οθόνη παραμένει αναμμένη και χρειάζεται να σβήσω και το τροφοδοτικό για να απενεργοποιηθεί. . Πώς λύνεται αυτό? Είναι θέμα ρυθμίσεις από κάπου η πρέπει να πάρει η οθόνη ρεύμα από κάπου αλλού?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μοντέλο δεν μας είπες,απο μία φωτογραφία τι να καταλάβουμε.Από ότι είδα,το να μένει η οθονούλα ανοικτή είναι φυσικό,γενικά.Δεν βρήκα τρόπο να την κλείσεις αν και μπήκα μόνο σε 2-3 φόρουμ.Αλήθεια,γιατί θες να την κλείσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μοντέλο δεν μας είπες,απο μία φωτογραφία τι να καταλάβουμε.Από ότι είδα,το να μένει η οθονούλα ανοικτή είναι φυσικό,γενικά.Δεν βρήκα τρόπο να την κλείσεις αν και μπήκα μόνο σε 2-3 φόρουμ.Αλήθεια,γιατί θες να την κλείσεις?
Δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος που θέλω να την κλείσω . απλά είχα συνηθίσει σε κάποιό άλλο κουτί της ίδιας εταιρίας να σβήνει και τώρα μου κάθετε κάπως να το βλέπω συνέχεια αναμμένο.

Το μοντέλο του κουτιού είναι silverstone lc16

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά,εγώ δεν βρήκα κάτι στο Google.Στο μάνουαλ που είπε και ο φίλος overclockerd,βρήκες τίποτα?Μπήκα και στο site της εταιρίας αλλά το support σταμάταγε στο LC15.

 

Λόγο ελειψης χρόνου,δεν μπορώ να το τσεκάρω ο ίδιος,αλλά αν θες,δες εδώ τι παίζει,μήπως έχει τίποτα που να σε βοηθήσει.

SilverStone LC16 Downloads

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...