Προς το περιεχόμενο

βαση οθονης για τοιχο


orck

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω μια 17" οθονη LCD για τον υπολογιστη μου

θα με ενδιαφερε να αγορασω καποιο μηχανισμο για να μπορεσω να την κρεμασω στον τοιχο (δεν θελω κατι για να πατησει η οθονη επανω θελω να την βιδωσω στον τοιχο και να αφαιρεσω το τωρινο της στηριγμα που ειναι για το γραφειο)

 

για να το κανω πιο απλο ψαχνω κατι σαν και αυτο http://www.e-moraitis.gr/cube/view_product.php?product=%C2%DC%F3WRAYS70#

 

θα ηθελα να το εβλεπα απο κοντα πριν το αγορασω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου έχω ψωνίσει μια βάση απο ta carefour περί τα 6-7 ευρό είχε κ όπως αυτή που θες κόντα στα 12? αν θυμάμε καλά. Ελληνικής κατασκεύης είναι κ είναι πολύ καλή ποιοτήκα:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω φιλε status πηγα και ειδα

ειχαν ενα με 19 ευρω (το οποιο εχει κινηση μονο πανω κατω) και ενα αλλο με 29 το οποιο κινεις την οθονη πανω κατω δεξια αριστερα, δεν μου αρεσε η ποιοτητα κατασκευης του)

 

στο media markt ειχε ενα πολυ καλυτερης ποιοτητας αλλα με 43

 

ακομη το ψαχνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοποθετώ εδώ και αρκετό καιρό τις βάσεις τις SIH για LCD οθόνες.

Για ταβάνι/τοίχο σου κάνουν τα μοντέλα LCD-102, LCD-103, που κάνουν όλες τις κινήσεις.

 

Στα συνοικιακά/κεντρικά ηλεκτρονικάδικα στα 20-30Ε.

 

 

 

/sc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον υπολογιστη δεν τον πηγαινω βολτα καθε μερα στο σπιτι (εχω και φορητο για αυτην την δουλεια) αν μετα απο 2-3 χρονια θελησω να του αλαξω θεση η λυση του status ειναι καλη μου φαινεται

 

σας ευχαριστω ολους με τις προτασεις σας, τελικα βρηκα και αγορασα κατι σκετικα απλο με tilt πανω κατω δεξια αριστερα για 8,90 απο το practiker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...