Προς το περιεχόμενο

E-Mule, format sto pc, pws tha sunexisei na katevazei auta pou eixe idi sti lista?


heisenberg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kalispera,

 

tha xreiastei na kanw format sto pc, kai meta tha eggatastisw pali ola ta programmata mou.

 

pws mporw na xanaeggatastisw to emule kai auto na sunexisei na katevasei osa exw mexri twra sti lista ?

 

giati polla apo auta me polu kopo kai xrono kataferan na ftasoun konta sto telos , kai akoma den exoun oloklirwthei.

 

euxaristw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

το e-mule κρατάει αυτά που κατεβάζει μέχρι να ολοκληρωθούν στον φάκελο programm files\emule\temp (εκτός αν το έχεις ρυθμίσει αλλιώς). Κράτα αυτόν τον φάκελο ολόκληρο όπως είναι κάπου σαν bacup, και όταν ξαναπεράσεις το emule αντέγραψε τον παλιό temp φάκελο στην θέση του νέου, που θα είναι κενός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ώπα ρε συ, κόψε κάτι... Το χρησιμοποιώ χρόνια, έχω κατεβάσει αμέτρητα gb, και μόνο μια φορά κατέβασε κάτι κακό, ένα trojan horse, το οποίο βρήκε το antivirus αμέσως. Λίγο προσοχή θέλει, τίποτα παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή! Απόφυγε άμεσα το eMule γιατί είναι 100% πρόγραμμα ιών.

Θα με θυμηθείς ;)

 

Ώπα εντάξει φίλε νομίζω είσαι λιγάκι υπερβολικός... Και εγώ το χρησιμοποιώ χρόνια και μια-δυο φορές να έγινε κάτι κακό. Σε αντίθεση με to Limewire, το οποιό από την πρώτη στιγμή που έβαλα, κατέβασα ιό:-D. Όσο για τον φίλο που ρωτάει για τα αρχεία, +1 στον leftermann

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...