Προς το περιεχόμενο

Προβλημα σε WD500GB EXTERNAL.


laios23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα παιδια.εδω και 2 μηνες εχω αγορασει εναν εξωτερικο σκληρο δισκο τον WD500GB ESSENTIAL.πριν κανα μηνα ενω ειχα περασει ολα τα απαραιτητα αρχεια για εμενα στο σκληρο μου εμφανησε ξαφνικα και 2 φακελους με ονομασιες -24e28a82aeb9ce81d4caf083d8 και

-24e28a82aeb9ce81d4caf083d οι οποιοι περιεχουνε μεσα ο καθενας απο 1 υποφακελο που γραφει UPDATES.Η πλακα ειναι οτι αυτους τους φακελους δεν μπορεις ουτε να τους μετονομασεις ουτε να τους διαγραψεις(βγαζει ενα μην.που λεει οτι ειναι προστατευμενο αρχειο και μπλα μπλα μπλα).αναγκαστικα και εκανα φορμαρισμα για να φυγουν.εχτες παλι τα ιδια και μαλιστα αυτη τη φορα μου εβγαλε 3 φακελους.τον ενα δεν ξερω πως τον διεγραψα.υπαρχει περιπτωση να μπορεσω να διαγραψω και τους αλλους 2 για να μην ξανακανω φορμαρισμα και ξαναπερναω παλι ολα τα δεδομενα?ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι φάκελοι αυτοί δημιουργούνται κατά την ενημέρωση των Windows (πιθανότατα χρησιμοποίησες το Autopatcher), για να μπορέσεις να τους διαγράψεις πρέπει να έχεις τον δίσκο ενωμένο στον υπολογιστή που ήταν ενωμένος κατά την διαδικασία του update. Αλλιώς----> format.

 

P.S. το είχα πάθει και γώ και μπορώ να σου πώ ότι ούτε με το unlocker 1.8.3 δεν κατάφερα να τους διαγράψω και φόρμαρα τον δίσκο ξανά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι φάκελοι αυτοί δημιουργούνται κατά την ενημέρωση των Windows (πιθανότατα χρησιμοποίησες το Autopatcher), για να μπορέσεις να τους διαγράψεις πρέπει να έχεις τον δίσκο ενωμένο στον υπολογιστή που ήταν ενωμένος κατά την διαδικασία του update. Αλλιώς----> format.

 

P.S. το είχα πάθει και γώ και μπορώ να σου πώ ότι ούτε με το unlocker 1.8.3 δεν κατάφερα να τους διαγράψω και φόρμαρα τον δίσκο ξανά.

 

ma ton exw monima syndedemeno sto pc mou kai pali den boro na tous diagrapsw.giati re gmt???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...