Προς το περιεχόμενο

Αν θέλετε το διαδίδεται


RazorFoot°

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γίνεται να μην συμφωνούμε με αυτά που λες?

Απλά , χωρίς παρεξήγηση , καλύτερα είναι να δώσουμε λεφτά σε κάποιους πιο επίσημους φορείς.

 

Τέλος πάντων καλή επιτυχία στην προσπάθειά σου.

 

Υ.Γ. Άσχετο αλλά έχεις βάλει το topic σε λάθος κατηγορία.Ίσως στο Internet ή στο Μπλα Μπλα θα ήταν καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά , χωρίς παρεξήγηση , καλύτερα είναι να δώσουμε λεφτά σε κάποιους πιο επίσημους φορείς.

 

Γιατί, πιστεύεις ότι υπάρχει και υπήρξε ποτέ οποιαδήποτε διαχείριση;

 

Όσο για την πρωτοβουλία, πιστέυω ότι είναι καλή, δεν γνωρίζω πόσο εύκολα όμως θα σε εμπιστευτεί κανείς. Πρόσεξε επίσης μήπως έχεις πρόβλημα με το λογαριασμό (επειδή είναι δωρεές) και στο τέλος δεν μπορείς να πάρεις τα χρήματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως εκφράστηκα λανθασμένα.Δεν εννοούσα κάποιον φορέα....γιατί όντως δεν έχει δραστηριοποιηθεί κάποιος (όσο ξέρω τουλάχιστον).

Εννοούσα γνωστές κινητοποιήσεις όπως είναι αυτές κάποιων καναλιών.

Θα μου πείτε "ξέρεις εσύ που πάνε αυτά τα λεφτά?".Όχι βέβαια αλλά τουλάχιστον εμπιστεύομαι περισσότερο κάποια οργανωμένη κινητοποίηση παρά μία προσωπική.

 

Πάντως επαναλαμβάνω στον φίλο μας .... μακάρι να πάει καλά και να δώσει χέρι με χέρι τα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι το θέμα. Πως εγώ είμαι ο Αντωνιάδης Αντώνης του Μιχαήλ με όλα τα στοιχεία στην διαθεσή σας. Αν κάνω κάμια "λαδιά" υπάρχει η δυνατότητα μα κινηθεί κάποιος νομικά εναντίον μου. Τα λεφτά από τα sms τα τηλεφωνήματα και όλα αυτά πού πάνε; Μου έδωσε κάποιος στοιχεία πόσα μαζεύτηκαν; Εγώ θέλω να πάω να τα δώσω χέρι με χέρι και να μιλήσω με τους ήρωες να βγάλω φωτογραφίες και όλα να δημοσιευτούν. Όχι βέβαια για να γίνω διάσημος. Σας ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το topic στην κατηγορία κλειδώθηκε σωστά. Το ίδιο παρακαλώ να γίνει και σε αυτο΄Δεν γνώριζα πως είναι παράνομο αυτό. Το site θα μείνει ενεργό χωρίς να έχει σκοπό πλέον την συγκέντρωση χρημάτων αλλά με σκοπό να δείχνει την ντροπή μας. Τώρα που ξεκινούν τα γκάλοπ τώρα που όλα θα γίνουν κανονικά εγώ δεν θα ξεχάσω. Σας ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...