Προς το περιεχόμενο

Μπιλιαρδάδικο anyone?


mariosCS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι καμμια σχεση απο δυτικα ειμαι αλλα ετυχε τις προαλλες και ημουν απο κει και το τσεκαρα

 

Btw ξαναρχισα το μπιλλιαρδο υστερα απο 5 χρονια και υστερα απο 2-3 βδομαδες παιζω στο ιδιο λεβελ με παλια πανω κατω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι καμμια σχεση απο δυτικα ειμαι αλλα ετυχε τις προαλλες και ημουν απο κει και το τσεκαρα

 

Btw ξαναρχισα το μπιλλιαρδο υστερα απο 5 χρονια και υστερα απο 2-3 βδομαδες παιζω στο ιδιο λεβελ με παλια πανω κατω...

Εγω αντιθετως με σενα δεν ξερω να πιανω στεκα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα σε βοηθήσω αρκετά (ως μη αθηναίος) αλλά έχω πάει σε ένα μαγαζί με τραπέζια snooker 10-20 λεπτά με τα πόδια από ζωγράφου. Οτι να ναι διευκρίνηση, ξέρω, αλλά αν είναι κανείς εκει κοντα ας πει κάτι πιο συγκεκριμένο

υπήρχε στο ζωγρα΄φου το ROI, Που ειχε 15 τραπέζια αμερικανικου, και σου εδινε μπαλες σνούκερ, αλλά να παίξεις σε αμερικάνικο, και υπήρχε αλλο ενα, αμπελόκηπους, νομίζω σούτσου, αν δεν κανω λάθος, με ενα τραπέζι σνούκερ. δεν ξέρω αν υπάρχουν ακόμα, ολα αυτα ηταν προ χριστου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπήρχε στο ζωγρα΄φου το ROI, Που ειχε 15 τραπέζια αμερικανικου, και σου εδινε μπαλες σνούκερ, αλλά να παίξεις σε αμερικάνικο, και υπήρχε αλλο ενα, αμπελόκηπους, νομίζω σούτσου, αν δεν κανω λάθος, με ενα τραπέζι σνούκερ. δεν ξέρω αν υπάρχουν ακόμα, ολα αυτα ηταν προ χριστου....

Αν λες γ ενα υπογειο κοντα σε ενα κοχυλι (σελλ) βενζιναδικο, ειχε 2 τραπεζια γ σνουκερ. Και εγω ομως εχω να παω καμια 10 χρονια οποτε δν ξερω αν υπαρχει ουτε θυμαμαι πως λεγεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τιποτα (δεν ξερω κ πως να το πω) "σχολες" η χωροι ωστε να παιζεις αλλα να σου δειχνουν κ 2-3 πραγματα και να σε βαζουν σε τιποτα τουρνουα ξερω γω υπαρχουν??? ωραιο θα ταν κατι τετοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχαία έπεσα στο θέμα και ξύπνησαν οι αναμνήσεις... :-D

 

Το παλιό Έκβους στην Καλλιθέα προφανώς και δεν υπάρχει ε; :-)

 

Είμαι εκτός Αθήνας εδώ και χρόνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σόρυ που μπαίνω σφήνα, αλλά μερικές φορές πάνε πακέτο με το μπιλλιάρδο:

αμπελόκηποι και ping-pong ταιριάζουν?

ξέρει κανένας κανένα μέρος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σόρυ που μπαίνω σφήνα, αλλά μερικές φορές πάνε πακέτο με το μπιλλιάρδο:

αμπελόκηποι και ping-pong ταιριάζουν?

ξέρει κανένας κανένα μέρος?

Δες στο λακι μαν στην πανορμου, καποτε ειχε ενα τραπεζι, οχι τπτα επαγγελματικο ομως. Μπορει και να χει κλεισει.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που ακριβως ειναι φιλε?

είναι πολύ κοντά στη πλατεία. Πήγαινε στη πλατεία ρώτα και θα το βρείς. Απλά κορυφή ο χώρος και πολύ καλά τραπέζια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σόρυ που μπαίνω σφήνα, αλλά μερικές φορές πάνε πακέτο με το μπιλλιάρδο:

αμπελόκηποι και ping-pong ταιριάζουν?

ξέρει κανένας κανένα μέρος?

μόλις άνοιξε στα καινουργια μου λημέρια, ενα ping pong hall (στην ηρακλείου, απέναντι απο τα γραφεία των χρυσών αυγων).

Πρωτη φορά βλέπω κάτι τετοιο :)!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...