Προς το περιεχόμενο

klidose kai i forthnet


Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα σουλεγα να παρειs την φορθνετ,δεν ειναι ντροπη μια και αυτο τορουτερ τοχουν λιγοι.

λογικα πατωνταs το νατ θαπρεπε να σου βγαλει τιs επιλογεs για να ανοιξειs πορτεs.

sto usr πατωνταs to NAT>VIRTUAL SERVER και ανοιγει η σελιδα που βαζουμε τα προγραμματα που εξαιρουμε απο το firewall του ρουτερ.

καλα δεν το χει κανειs αλλοs να σου πει τι να κανειs;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Το να βλέπεις μόνο την ταχύτητα του LAN είναι φυσιολογικό...

2)Την ταχύτητα που κλειδώνεις την βλέπεις μόνο από το web interface του router.

3)Μόνο αν χρησιμοποιείς usb η ταχύτητα θα είναι ορατή από το σύστημα σου..

4)Άσχετα από το UPNP καλό είναι να ανοίγεις πόρτες που χρησιμοποιείς από το router για να μην έχεις προβλήματα...

 

Λοιπόν και κάτι άλλο φιλικά πάντα! Κάνε πιο κατανοητό το πρόβλημα σου και πες μας γιατί ας πούμε εγώ ακόμη δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς αντιμετωπίζεις. Ελπίζω ότι το συνδέεις το ruter με lan και όχι usb γιατί είναι κάτι απαραδεκτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντωs ασχετα απο τιs προσωπικεs ρυθμισειs,ρωτησα την φορθνετ σημερα εαν εχει βαλει περιορισμουs σε προγραμματα και γελαγανε.

οχι βεβαια μου ειπαν κατηγορηματικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

synh8ws exoun QoS opws oloi oi ISP...dld na dinoun proteraiothta sto web px kai oxi sta p2p...

 

px rwthsa filo mou sthn otenet h apanthsh pou phran einai oti den mporw na sou pw...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

nai mono pou otan paizei me usb douleuei san usb modem kai oxi san router (upo8etw) ara an isxyei h upo8esh mou tote den xreiazetai na kanei port forward (kanena usb modem den 8elei port forward)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστή απόλυτα η άποψη σου... Το άτομο όμως αρνείται να ακούσει τις συμβουλές μας ρωτάει πράγματα που δεν βγάζουν νόημα και δεν δείχνει να προσπαθεί αλλά πανικοβάλλεται... Άποψη μου πάντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...