Προς το περιεχόμενο

Περί λίπους


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν ήμουν παχύσαρκος, το συγκεκριμένο thread θα μου ανέβαζε το ηθικό, γιατί θα έβλεπα ότι ο περισσότερος κόσμος, δέχετε τους χοντρούς όπως είναι, σέβετε το πρόβλημά τους, και πως τα άτομα σε στυλ aigea δεν αποτελούν πλειοψηφία στην κοινωνία.... ;)

 

Θα παρακαλούσα και εγώ να διαγραφεί αυτό το thread, είναι πραγματικά τόσο προσβλητικά αυτά που γράφει ο aigeas που δεν το "σώζει" η συμπαράσταση του υπόλοιπου κόσμου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ε τότε καλύτερα να το πεις στην ίδια horsepower. Μάλλον με ευγνωμονεί.

Και σίγουρα δεν έγραψα σε κανένα σημείο του κειμένου ότι η ψυχή ενός ανθρώπου έχει σχέση με την εξωτερική του εμφάνιση.

Η αποδοχή του προβλήματος είναι ένα μεγάλο βήμα προς την επιλυσή του. Αν μου αρχίσεις με τους θυροειδής και τα πράσινα άλογα, τότε σημαίνει πως δεν έχεις σκοπό να βοηθήσεις τον εαυτόν σου. Ψάχνεις για άλλοθι.

 

Κααααααααααααλά.

Ο σκοπός του νήματος δεν είναι να μας πείς οτι απεχθάνεσαι τους χοντρούς βεβαιως, βεβαίως.

Πάω στοίχημα, οτι λίγο πιο κάτω (και εφόσον μας έχεις ήδη πεί οτι μ@μησες την μισή Υφήλιο), θα σκάσει οτι εισαι ο Αρνολτ σε μύς, οτι έχεις γαμώ τις μηχανές και 800 τατουάζ, οτι εσύ γεννήθηκες στην Αθήνα και σε έδιωξαν οι βλάχοι κτλ κτλ.

Κάθε άνθρωπος έχει ένα αριθμό κομπλεξ που τα κουβαλάει σε όλη του την ζωή. Όσο λιγότερα απο αυτά έχεις , τόσο πιο ελεύθερος άνθρωπος είσαι.

Για να δανειστώ τα λόγια σου, ο καθένας έχει ακριβώς αυτό που επεδιώξε. Εσύ που έχεις 700 κομπλεξ και επιδιώκεις να τα διπλασιάσεις, δεν θα μου φαινόταν περίεργο να μισείς τους εξωγήινους, τα αφρικανικά καγκουρό και τους λεμούριους.

 

Τα υπόλοιπα περι λεπρών και τα σχετικά είναι πίπες για μεταξωτές κορδέλες.

Και ξέρω, αν με δείς θα με δείρεις εμένα και άλλους 10 με τα γυμνά σου χέρια κτλ κτλ.

 

Προτείνω να ανοίξεις ενα thread με όλες σου τις ανησυχίες που θα συνοψίζεται στον τίτλο "Am I the Highlander or what?"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα σε πρόσβαλα χοντρούλη, πάνε φάε κάνα σουβλάκι να σου περάσει

 

 

βασικά για το αν θα διαγραφεί το thread δεν ξέρω... Αλλα ένα ban πιστεύω ότι θα χρειαζόταν... Ούτως ή άλλως απαγορεύνται οι προσωπικές επιθέσεις έναντι μελών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχχαχα τι αλλο θα διαβάσουμε σε αυτο το φορουμ.

 

 

ban mode on

 

φαντάζομαι τον aigea μικρό παιδάκι στο νηπιαγωγείο να του παιρνει ο μικρός χοντρουλης το κολατσιο του και να τον αφήνει νηστικό. ετσι αδύνατος που ήταν ο μικρός aigeas δεν μπορούσε να κάνει τιποτα. στο μυαλό του είχε καρφωθεί μια ιδέα.θα σας δειξω εγω, θα δειτε τι θα πάθετε. μια μέρα θα το μετανιώσετε για τα επιπλέον κιλά που έχετε. θα κυβερνησω εναν κόσμο αδύνατο.

 

 

ρε φιλε εχεις απιστευτο γέλιο. σε φαντάζομαι στην αρχή της σχεσης σου με το τερας πως θα ήταν. αντε να φιλας κάτι που αηδιάζεις. χαχαχαχαχχαχχαα

 

πες και άλλα σε παρακαλώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά εγώ δεν έχω γράψει πουθενά ότι δεν έχω πάθη ούτε και κόμπλεξ bandite.

 

To ερώτημα είναι όμως εσύ γιατί γράφεις εδώ αυτά που γράφεις. Μήπως για τους ίδιους ή παρόμοιους λόγους;

 

 

 

Υ.Γ

Πάντως από αυτά που διαβάζω πρέπει να είσαι fun μου. Δεν εξηγείται αλλιώς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά για το αν θα διαγραφεί το thread δεν ξέρω... Αλλα ένα ban πιστεύω ότι θα χρειαζόταν... Ούτως ή άλλως απαγορεύνται οι προσωπικές επιθέσεις έναντι μελών...

 

 

 

Άμα θες να μάθεις πως ακριβώς είναι η προσωπικές επιθέσεις, δεν έχεις παρά να διαβάσεις τον bandito και τον gria-kat

 

Toυλάχιστον ως προς αυτό ουδεμία τύψη έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά εγώ δεν έχω γράψει πουθενά ότι δεν έχω πάθη ούτε και κόμπλεξ bandite.

 

To ερώτημα είναι όμως εσύ γιατί γράφεις εδώ αυτά που γράφεις. Μήπως για τους ίδιους ή παρόμοιους λόγους;

 

Δεν θυμάμαι να βγεί κανένας και να αρχίσει να κατηγοράει μια συγκεκριμένα ομάδα ανθρώπων μέσα σ αυτό το φόρυμ γιατί απλά "δεν του αρέσει να τους βλέπει"...

 

Και στο κάτω κάτω της γραφής, μια σοφή φράση λέει:

"υπάρχουν πολλοί τρόποι για να λύσεις ένα πρόβλημα, ένας απο αυτούς είναι να κατηγορήσεις κάποιον άλλο ότι έχει αυτό το πρόβλημα"

 

Μήπως λοιπόν είσαι/ήσουν παχύσαρκος και εσύ? λέω εγώ τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα θες να μάθεις πως ακριβώς είναι η προσωπικές επιθέσεις, δεν έχεις παρά να διαβάσεις τον bandito και τον gria-kat

 

Toυλάχιστον ως προς αυτό ουδεμία τύψη έχω.

 

Μην ανυσηχείς και ξέρω πως είναι το flame από πρώτο χέρι... Μερικά άτομα σαν και σένα μόνο έτσι νιώθουν... Στο flame μόνο με flame απαντάς...

 

Λογικό σαν Moderator ο άλλος να απαντήσει με flame σε users σαν κ του λόγου σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα όχι. Σκοπός σε τέτοια νήματα είναι να φανερώνονται οι banditoi.

 

Όπως βλέπεις τα καταφέρνω σε εξαιρετικό βαθμό. Να χαλαστώ εγώ αποκλείεται. Η διαφορά της real-ζωής με την virtual-ζωή είναι απείρως τεράστια. Και από την real-ζωή μου είμαι μια χαρά ικανοποιημένος γι' αυτό και δεν θα δεις πουθενά να εκφράζω κανένα μένος για τον bandito π.χ

Το ότι εκφράζει εκείνος όμως, είναι γεγονός που από μόνο του λέει πολλά. Αλλά να μιλάει και για κόμπλεξ είναι πραγματικά κωμικό!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά εγώ δεν έχω γράψει πουθενά ότι δεν έχω πάθη ούτε και κόμπλεξ bandite.

 

To ερώτημα είναι όμως εσύ γιατί γράφεις εδώ αυτά που γράφεις. Μήπως για τους ίδιους ή παρόμοιους λόγους;

 

Bingo. Ανήκω και εγώ στην κάστα "όλοι ειναι μαλάκες εκτός απο εμένα".

Τα περι προσωπικών επιθέσεων αστα στην άκρη, μην με βάλεις να ξεθάβω τα topics που έχεις επιτεθεί μεχρι και στον server.

 

Υ.Γ

Πάντως από αυτά που διαβάζω πρέπει να είσαι fun μου. Δεν εξηγείται αλλιώς!

 

Λόγω του οτι είμαι mod, έστω και σε άλλο section καμια φορά ειμαι αναγκασμένος να διαβάζω και βλακείες, ειδικά σε topics που ανοίνουν με μόνο σκοπό το flame (και εγώ αηδιάζω με τύπους σαν και εσένα αλλά δεν ρωτάω το forum αν ειμαι φυσιολογικός. Οι ψυχολόγοι θα πεθάνουν δηλαδή;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να γίνω ban αγαπητέ takeda θα έπρεπε να κάνω τουλάχιστον προσωπική επίθεση. Αλλά όπως βλέπεις το κάνουν πολλοί εκτός από εμένα βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κααααααααααααλά.

Ο σκοπός του νήματος δεν είναι να μας πείς οτι απεχθάνεσαι τους χοντρούς βεβαιως, βεβαίως.

Πάω στοίχημα, οτι λίγο πιο κάτω (και εφόσον μας έχεις ήδη πεί οτι μ@μησες την μισή Υφήλιο), θα σκάσει οτι εισαι ο Αρνολτ σε μύς, οτι έχεις γαμώ τις μηχανές και 800 τατουάζ, οτι εσύ γεννήθηκες στην Αθήνα και σε έδιωξαν οι βλάχοι κτλ κτλ.

Κάθε άνθρωπος έχει ένα αριθμό κομπλεξ που τα κουβαλάει σε όλη του την ζωή. Όσο λιγότερα απο αυτά έχεις , τόσο πιο ελεύθερος άνθρωπος είσαι.

Για να δανειστώ τα λόγια σου, ο καθένας έχει ακριβώς αυτό που επεδιώξε. Εσύ που έχεις 700 κομπλεξ και επιδιώκεις να τα διπλασιάσεις, δεν θα μου φαινόταν περίεργο να μισείς τους εξωγήινους, τα αφρικανικά καγκουρό και τους λεμούριους.

 

Τα υπόλοιπα περι λεπρών και τα σχετικά είναι πίπες για μεταξωτές κορδέλες.

Και ξέρω, αν με δείς θα με δείρεις εμένα και άλλους 10 με τα γυμνά σου χέρια κτλ κτλ.

 

Προτείνω να ανοίξεις ενα thread με όλες σου τις ανησυχίες που θα συνοψίζεται στον τίτλο "Am I the Highlander or what?"

 

bandito,μη τα βάζεις με τέρατα, με μηχανές που μαμάνε, που αν σε πετυχουν θα σε κάνουν του αλατιού,και που αν έχεις ψωμάκια θα σε κάνουν σαπούνι!

υπόψιν ότι εγώ απο το ξύλο που έφαγα,σας πρότεινα να μην ασχολείστε άλλο!

όσο για το thread ανησυχιών....ο σωστός τίτλος είναι I am the Highlander(και ο τσακ νόρρις)!

Αν πάλι διαφωνείς με τα παραπάνω,απλά είσαι και εσύ ΧΟΝΤΡΟΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα όχι. Σκοπός σε τέτοια νήματα είναι να φανερώνονται οι banditoi.

 

Όπως βλέπεις τα καταφέρνω σε εξαιρετικό βαθμό. Να χαλαστώ εγώ αποκλείεται. Η διαφορά της real-ζωής με την virtual-ζωή είναι απείρως τεράστια. Και από την real-ζωή μου είμαι μια χαρά ικανοποιημένος γι' αυτό και δεν θα δεις πουθενά να εκφράζω κανένα μένος για τον bandito π.χ

Το ότι εκφράζει εκείνος όμως, είναι γεγονός που από μόνο του λέει πολλά. Αλλά να μιλάει και για κόμπλεξ είναι πραγματικά κωμικό!!!

 

μα κάθε άνθρωπος θα αηδίαζε με τα λεγόμενα σου... Δεν σημαίνει ότι τον θίγεις... Το αν είσαι ικανοποιημένος από την real time ζωή σου, μόνο εσύ το ξέρεις και δεν με ενδιαφέρει...Μπορει η διαφορά virtual k real να είναι μεγάλη, αλλά το ίδιο ισχύει και για την ομοιότητα ;)

Το ότι εσύ δείχνεις εδώ έναν τέτοιο χαρακτήρα, σημαίνει πως είσαι έτσι και real...Οπότε κάθε λογικός άνθρωπος εδω πέρα θα αγανακτούσε μ αυτά που λές, ανεξάρτητα από αν είναι ή όχι χοντρός...Ή μήπως νομίζεις ότι προσβλήθηκε κάποιος άλλος εδώ μέσα, επειδή ένας τυπάκος πίσω από μια οθόνη τον κατηγόρησε? Απλά όλοι θέλουν να υπάρχει ένα επίπεδο εδω μέσα, γ αυτό ζητάν να διαγραφεί το thread...

 

Και φυσικά δεν διακρίνω κανένα κομπλεξ στον μπαντίτο απο τα λεγόμενα του...αντιθέτως για σένα, δεν μπορώ να πώ το ίδιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...