Προς το περιεχόμενο

NEW METAL&ROCK SITE!


KORN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

marknefilim.wordpress.com

Παρουσιάσεις δίσκων , video clips , άρθρα και δωρεάν downloading όποιων τραγουδιών θέλετε , κατόπιν παραγγελίας. Eίναι καινούριο και θα μ' ενδιέφερε η γνώμη όποιου μπει στον κόπο...

:twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νu metal? Όχι δεν πολυακούω το συγκεκριμένο είδος πλην εξαιρέσεων.

Κυρίως death ,thrash, black , progressive , industrial , gothic-atmospheric , doom ,stoner που και που λίγο power και φυσικά κλασικά πράγματα.

Nevermore , Moonspell , Celtic Frost , Rotting Christ , Dream Theater , Katatonia , My Dying Bride , Anathema , Type O Negative , Dark Tranquillity , Opeth , Amorphis , Candlemass, Tiamat , Queensryche , WASP , In Flames , Porcupine Tree , Dimmu Borgir , Paradise Lost , Motorhead , Kreator , αγαπημένες μπάντες!

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νu metal? Όχι δεν πολυακούω το συγκεκριμένο είδος πλην εξαιρέσεων.

Κυρίως death ,thrash, black , progressive , industrial , gothic-atmospheric , doom ,stoner που και που λίγο power και φυσικά κλασικά πράγματα.

Nevermore , Moonspell , Celtic Frost , Rotting Christ , Dream Theater , Katatonia , My Dying Bride , Anathema , Type O Negative , Dark Tranquillity , Opeth , Amorphis , Candlemass, Tiamat , Queensryche , WASP , In Flames , Porcupine Tree , Dimmu Borgir , Paradise Lost , Motorhead , Kreator , αγαπημένες μπάντες!

 

:)

 

Ώπ. Μόλις με κέρδισες:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειράζει φίλε μου . Έβαλα Korn γιατί βαριόμουν να σκεφτώ κάποιο nickname κι έτυχε να έχω κοντά έναν δίσκο τους . Πάντως είναι αυτοί και κανα δυο ακόμα που αξίζουν απ' αυτό το είδος. Άσχετο αλλά αν ακούς death , σε 3βδομάδες κυκλοφορούν δισκάρα οι Arch Enemy!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε 3βδομάδες κυκλοφορούν δισκάρα οι Arch Enemy!

Φυσικά. Και το τραγούδι που έβγαλαν στο myspace με προδιαθέτει θετικά.

 

Κι οπωσδήποτε ν' ακούσεις το Midvinterblot από Unleashed. Μιλάμε για DEATH metal.

 

Τσεκάρω το blog σου μάγκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλοί οι Unleashed απ' τα λίγα που έχω ακούσει! Γαμώ είναι και το νέο Nile! Kαι οι Immolation έβγαλαν ένα δίσκο που θυμίζει άλλες εποχές...

Θα μπω φίλε και στο δικό σου να δω τι παίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο το Midvinterblot έχω από Unleashed αλλά σπάει κόκκαλα. Το καινούργιο Nile σπέρνει. Immolation δεν έχω ακούσει.

 

Στο δικό μου blog δε γράφω μόνο για metal αλλά πολύ συχνά τα posts είναι άλμπουμ, συγκροτήματα κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... la8os 8a katalava ego mipos sto thread name enoouses neo site? episis afto katalava gt to nick sou einai korn pou oi korn einai ena apo ta gnosta nu metal sigrotimata episis 8eorite oti aftoi arxisan to nu metal me tous limp bizkit etc

 

 

min 3exname kai tous linkin park... :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...