Προς το περιεχόμενο

Speedtouch 585 και Linksys WAG200g


tex439

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

file mallon ta katafera....mbika sto 192.168.1.1 kai admin,admin, kai piga administration sta tabs(vrisketai epano deksia).Ekei patisa kana dio fores connect kai refresh kai o tou thaumatos doulepse....elpizo na se boithisa,kai perimeno nea.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τότε που έκανα αναβάθμιση στο 1.01.05 βλέπω σταθερά χαμηλές ταχύτητες σε torrent (με ελάχιστες αναλαμπές) από καλό tracker, με ίδιες ρυθμίσεις στο software. Τυχαίο είναι ή έχει παρατηρηθεί και σε άλλους? Αν είναι να το γυρίσω στο 1.01.03....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά σκέφτηκα μη τυχόν επηρρεάζει connections και ιστοριές... Το αφήνω όπως έχει λοιπόν. Thanks poulinos

 

an exei kai allos auto to router as pei ka iautos gnomi alla den nomizo na pirazei kati

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

καλησπερα εχω μια απορια εχω και εγω το wag200g και μου φενετε παραξενω που δεν εχει καποιο λογιμικο για να κανουμε εγγατασταση στο υπολογιστη μιπος κσερει κανεις να μου πει αν υπαρχη????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλως ηρθες στο φορουμ.γιατι να υπαρχει λογισμικο αφου το ρουτερ ειναι ε8ερνετ και ολο το μενου υπαρχει μεσα στο ρουτερ?δινουν ενα cd αλλα δεν χρειαζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...