Προς το περιεχόμενο

Speedtouch 585 και Linksys WAG200g


tex439

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εκανα reset και μπηκα εκανα τις αλλαγες πατησα saving αλλα δε εβγαλε ουτε μήνυμα για επανεκκίνηση του router ουτε για αποθήκευση των ρυθμίσεων αν και αποθηκευτηκαν .

 

DSL Status: Connected

DSL Modulation Mode: G.dmt

DSL Path Mode: Interleaved

Downstream Rate: 10080 kbps

Upstream Rate: 1024 kbps

Downstream Margin: 6 db

Upstream Margin: 9 db

Downstream Line Attenuation: 16 db

Upstream Line Attenuation: 4 db

Downstream Transmit Power: 11 db

Upstream Transmit Power: 19 db

 

δε μου φαινονται καλα αυτα επρεπε να πιανω 24mbps (forthnet 2play)

 

paides exw 4 db downstream margin . ti borw na kanw na veltiwthei ?

 

πω θα αρχιζω να φωναζω.καταρχην εχουμε πει οτι ειναι μεχρι 24 mbit.β.το ρουτερ σου κλειδωνει με g.dmt οποτε δεν 8α παει παραπανω απο αυτο που εισαι.στην πρωτη καρτελλα στο Linksys βαλε adsl2+ kai 8a δεις μεγαλυτερη ταχυτητα.επισης ασε το margin οπως ειναι τωρα και αν εχεις αποσυνδεσεις απλα δοκιμασε ειτε με το σιεμενς και κανε το λινκσυς access point η ζητα να σου αλλαξουν προφιλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

για το linksys wag200g πειτε μου σας παρακαλω πολυ τι να κανω ωστε να μην ειναι ethernet αλλα να κανω συνδεση και αποσυνδεση οποτε θελω η πειτε μου τουλαχιστον τι κολπο κανετε ωστε να κατεβαζετε απο rapidshare χωρις premiun account

 

και πως το κλειδωνω να μην μου κλεβουν ταχυτητα αν ξερει καποιος . ευχαριστωωωωωωωω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κλειδωνεις απο καρτελλα wireleess.καλυτερα με wpa η wpa2.δες αξιζει να κανεις το λινκσυσ bridge για να παιζει με εικονιδιο.μεσα απο την τελευτεα καρτελλα μπορεις να κανεις συνδεση αποσυνδεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...