Προς το περιεχόμενο

24 vs Prison Break


djsak2002

Προτεινόμενες αναρτήσεις

djsak2002 απ' ότι φαίνεται σου αρέσουν μόνο οι σειρές με δράση. Προφανώς γι' αυτό δεν σου άρεσε το Carnivale (το οποίο προσωπικά είναι από τις καλύτερες σειρές που έχω δει, κρίμα που κόπηκε). Πάντως δοκίμασε να δεις το Alias. Πιστεύω θα το ευχαριστηθείς, ειδικά τις δυο πρώτες σεζόν.

 

Όσον αφορά το ερώτημα του topic, θα προτιμήσω το 24. Θυμάμαι όταν το είδα πρώτη φορά είχα μείνει μ@λ@κ@ς! Η πρώτη σεζόν του PB ήθελε κατιτίς ακόμα για να μου προσφέρει το ίδιο συναίσθημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

εχω δει prison break(νο 1) και dexter τα οποια θεωρω κορυφαια.οπως πολλοι αλλοι ξεκινησα to lost και το εκοψα γιατι βαρεθηκα και τωρα κατεβαζω το 4400.σκοπευω επισης να δω το 24,αλλα με φοβιζει λιγο μηπως ειναι κουραστικο.ας βαλει καποιος μια ψηφοφορια να δουμε τι παιζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 αξιζουν οι 1,2,4 σαιζον...μετα την 4η απλα δε βλεπεται..κανει κυκλους,ιδια σεναρια,ιδιοι διαλογοι και ξερεις ακριβως τι θα γινει..αλλα η 2η και η 4η ειναι ΚΟΡΥΦΗ..πιστευω ειναι ισαξια με prison.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 24 πάντως τουλάχιστον δύο ή τρεις από τους Λινκ, Σούκρε, Τ-Μπαγκ, Μπέλικ, Μαχόουν θα είχαν ήδη πεθάνει... Αυτό ήταν το μεγαλείο της σειράς: "ουδείς αναντικατάστατος" και δε χρειαζόταν να φτάσει το τέλος της σεζόν για να πεθάνει κάποιος βασικός χαρακτήρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστο αυτο που λες,αλλα ποσοι εχουνε ξενερωσει με τον

 

 

θανατο του κερτις και του αλμειντα?

 

 

ξερεις ποσοι κοψανε την σειρα για τον λογο αυτο?νομιζεις οτι ειναι τυχαιο που ο τονυ ξαναμπαινει στο παιχνιδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ ξενέρωσα, αλλά μου πέρασε.

Με αυτόν τον τρόπο άλλωστε μια σειρά έχει ημερομηνία λήξης πράγμα που για μένα είναι πολύ σημαντικό και διασφαλίζει τη συνοχή της και την περιεκτικότητά της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το γραφω ποιο πανω.

 

 

σκωτωσανε τον τονυ,και επειδη ξενερωσε ο κοσμος,τον επανεφεραν στο παιχνιδι ξανα.

 

 

Με αυτόν τον τρόπο άλλωστε μια σειρά έχει ημερομηνία λήξης

το 24 δεν νομιζω να εχει ημερομηνια ληξης,καθε αλλο μαλιστα.εδω ο τζακ ειναι οσο 14 γατες μαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τζακ Μπάουερ ισχυρίστηκε πως κάποτε σκότωσε 100 άτομα και μετά του τελείωσαν οι σφαίρες. Ο Τσακ Νόρις κάποτε έριξε 100 σφαίρες και μετά του τελείωσαν τα άτομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 24 δεν νομιζω να εχει ημερομηνια ληξης,καθε αλλο μαλιστα.εδω ο τζακ ειναι οσο 14 γατες μαζι.

Η λήξη δεν είναι απαραίτητο να ερθει όταν τελειώσει η σειρά, έρχεται και όταν χάσει το ενδιαφέρον της...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλό το prison break,εχουμε κολλησει ολοι και είναι πραγματικα πολυ καλο, αλλα αρχιζει και επαναλαμβανει παλι αποδρασεις και γενικα λιγο fake στο τριτο κυκλο που παιζεται τωρα.ελπιζω να ειναι καθηλωτικο οπως οι 2 πρωτες σεζον κ να μη μας ξενερωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...