Προς το περιεχόμενο

"παθητικη" ψυξη


harris 9577

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα. Μου αλλαξαν την παλια μου καρτα γραφικων την ati x1300 agp με μια albatron 7600gs agp. 1)ειναι καλη? (σχετικα με την ati.) 2)μονο που δεν εχει πανω ανεμιστηρακι αλλα μια ψυκτρα "παθητικη" την ειπαν. εχει προβλημα που δεν εχει ανεμιστηρακι? μηπως να παω να αγορασω ενα? ειναι απαραιτητο ή δεν θα εχω προβλημα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει και τοσο μεγαλη διαφορα που να αξιζε να την αλλαξεις:-D

Αφου ετσι βγηκε δεν θα εχεις προβλημα ετσι νομιζω (Ννιdia ποτε δεν ξερεις:twisted:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πράγματι καλύτερη η 7600. Δεν έχεις πρόβλημα με την παθητική ψύκτρα, μιας και ο κατασκευαστής το έχει μελετήσει καλά το θέμα. Αν θέλεις εσύ να βάλεις ένα ανεμιστηράκι, βάλτο. Δεν είναι απαραίτητο όμως... Δεν πρόκειται να ανεβάσει θερμοκρασίες μιας και είναι μια "χαλαρή" κάρτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πράγματι καλύτερη η 7600. Δεν έχεις πρόβλημα με την παθητική ψύκτρα, μιας και ο κατασκευαστής το έχει μελετήσει καλά το θέμα. Αν θέλεις εσύ να βάλεις ένα ανεμιστηράκι, βάλτο. Δεν είναι απαραίτητο όμως... Δεν πρόκειται να ανεβάσει θερμοκρασίες μιας και είναι μια "χαλαρή" κάρτα...

 

 

+1:-D

 

Ασχετο η οικονα με το STi ειναι το αμαξι σου η απλως μια οικονα.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[offtopic] αυτό που είναι στην υπογραφή μου είναι το δικό μου. Το avatar είναι από ένα wallpaper της subaru...[/offtopic]

 

Ωραιος φορας καμια μετρατροπη η ειναι μαμα?Αν και μαμα παλι Γ$%:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...