Προς το περιεχόμενο

FORTHNET+TELLAS


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω κανει αιτηση φορθνετ για dsl απο 3/7 αλλα αργησαν να με ειδοπιησουν, ετσι εκανα τηλεφωνικα αιτηση στην tellas για το ιδιοκτητο δικτυο της internet+dsl χωρις να υπογραψω συμβολαιο ακομα.

Απο χτες εχει αρχισει η διαδικασια ενεργοποιησης του dsl απο forthnet μεσω οτε αφου απο 15/9 θα με καλυπτει το ιδιοκτιτο δυκτυο της forthnet.

Μπορω να εχω dsl apo forthnet μεσω ιδιοκτητο δικτυο και τηλεφωνο απο tellas μεσω ιδιοκτητο δικτυο.

Μπερδευτηκα και εγω με οτι εγραψα, ειδατε που οδηγει η αγανακτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

πωs τα καταφερεs να πληρωνειs σε δυο πολλα περισσοτερα απο οτι θα πληρωνεs στον 1 μονο εσυ το ξερειs.

η βιασυνη ειναι κακοs συμβουλοs.

δεs τι θα κανειs με την τελαs και αν μπορειs μετα απο καποιο διαστημα να απεμπλακειs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MPOREIS MONO OTAN. TO INTERNET POU THA SOU PAREXEI I FORTHNET THA EINAI SHARED LLU KAI THA KANEIS MIA FORITOTITA ARITHMOU STIN TELLAS MAZI ME TIN PROEPILOGH FOREA

 

O THEOS MAZI SOU FILE MOU

 

EGW DEN THA EFEUGA APO TON OTE AKOMA KAI NA ME PLHRONAN

 

THIMISOU TA LOGIA MOU KATI KSERO

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πολύ πιο απλά kolarou διορθώνεις τα caps αλλιώς την κάνεις με ελαφριά.

 

Τα κεφαλαία στον γραπτό λόγο του Ιnternet υποδηλώνουν ότι φωνάζεις, και εμείς δεν τις μπορούμε τις φωνές εδώ.

 

 

 

/sc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den kserw an to pires xamparei alla stamatisa na grafw me kefalea kai kata tin gnwmei mou tha itan kaleitera na apileis autous pou grafoun m...s kai oxi autous pou grafoun me kefalea

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to oti eimai neos sto forum den tha to krineis esu :) aplos ola auta ta xronia pou to xreisimopoio aplos den eixa kanei register ara den ekana post

 

kai gia na sinexisei na einai aksiopisto to forum na apilei tous anideous kai den lew autous pou kanoun erotiseis alla autous pou grafoun ena replay kai bazoun xamogela mono kin mono gia na gemisoun mhnimata kai na lene koita exou 2000 minimata oO

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

me sinxoreis gia ton tropo pou milisa ta exw parei ligo

Φίλε μου μήπως έχει πάρει κάτι??? Τσαμπουκά ελληνιαριό δε σηκώνει το φόρουμ αυτό. Δεν σου είπαμε να σκάψεις!! ΝΑ γράφεις όπως όλοι ζητήσαμε. ΚΑι μετά απορούμε γιατί δεν εφαρμόζονται οι νόμοι στην Ελλάδα. Εδώ πρέπει να ιδρώσουμε για να πείσουμε κάποιον να γράφει με μικρά!!!!

No offence!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

file mou tha se agnoisw oxi pos den exw apantisi stin mpixti sou alla den thelo na sinexisei auti i katastrofi autou tou thread

 

to na grafei kai na efrazete opos thelei o kathe anthropos einai ena anafereto dikeoma efxaristo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικό μήνυμα από k_w_t

 

Υ.Γ. Εγω πληρωσα για να φυγω απο τον πΟΤΕ

 

+1 στον φίλο μας από εδώ που σωστά δεν ήθελε να πληρώνει πάγια δίχως να του προσφέρονται υπηρεσίες....(λίγο offtopic)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...