Προς το περιεχόμενο

FORTHNET+TELLAS


Προτεινόμενες αναρτήσεις

to oti eimai neos sto forum den tha to krineis esu :) aplos ola auta ta xronia pou to xreisimopoio aplos den eixa kanei register ara den ekana post

 

kai gia na sinexisei na einai aksiopisto to forum na apilei tous anideous kai den lew autous pou kanoun erotiseis alla autous pou grafoun ena replay kai bazoun xamogela mono kin mono gia na gemisoun mhnimata kai na lene koita exou 2000 minimata oO

 

Παλλικαρι στο insomnia μπαινω απο την εποχη που ειχε ακομα cr@cks στα files και το βλεπαμε λιγοι και εκλεκτοι!

Σκεψου οτι και αλλοι μπορει να μην ηταν γραμμενοι και να παρακολουθουσαν το forum και να γραφτηκαν μετα!

Και δευτερον εχουμε και 10 χρονια διαφορα ηλικιας οποτε λιγο σεβασμος δεν βλαπτει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
file mou tha se agnoisw oxi pos den exw apantisi stin mpixti sou alla den thelo na sinexisei auti i katastrofi autou tou thread

 

to na grafei kai na efrazete opos thelei o kathe anthropos einai ena anafereto dikeoma efxaristo

o sevasmos kerdizete den epibalete

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

file mou tha se agnoisw oxi pos den exw apantisi stin mpixti sou alla den thelo na sinexisei auti i katastrofi autou tou thread

 

to na grafei kai na efrazete opos thelei o kathe anthropos einai ena anafereto dikeoma efxaristo

Το πρόβλημά μου ξέρεις πιο είναι? Το ότι κατανάλωσες πιο πολύ ενέργεια για να απαντήσεις στις μπηχτές όλων ,παρά να συμμορφωθείς στο αυτονόητο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κανει αιτηση φορθνετ για dsl απο 3/7 αλλα αργησαν να με ειδοπιησουν, ετσι εκανα τηλεφωνικα αιτηση στην tellas για το ιδιοκτητο δικτυο της internet+dsl χωρις να υπογραψω συμβολαιο ακομα.

Απο χτες εχει αρχισει η διαδικασια ενεργοποιησης του dsl απο forthnet μεσω οτε αφου απο 15/9 θα με καλυπτει το ιδιοκτιτο δυκτυο της forthnet.

Μπορω να εχω dsl apo forthnet μεσω ιδιοκτητο δικτυο και τηλεφωνο απο tellas μεσω ιδιοκτητο δικτυο.

 

 

 

H forthnet exei nomizw 70euro ritra sumbolaiou kai to kobeis ana pasa stigmh opote mporeis na pas sthn tellas.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sinfono mazi sou file mou den eimai kanenas trelos anarxiko alla DEN apikiriso tis idees mou kai ta pistew mou esti apla.

 

Μα δε μιλήσαμε για ιδέες, αλλά για τον ανθρώπινο και παγκοσμίως αποδεκτό τρόπο επικοινωνίας στα φόρουμ. Με την ίδια ένοια να αμφισβητήσεις το ότι γράφουμε από αριστερά στα δεξιά!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nai amfisbito oti grafeis apo ta aristera pros ta deksia

esi blepeis oti grafeis apo aristera pros ta deksia alla ena allos anthropos o opoios kathete apenanti sou brepei na grafei apo ta deksia pros ta aristera

 

simperasma egw kai esi exoume diaforetiko tropo antilipseis kai tpopo pou blepoume kathe pragma

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nai amfisbito oti grafeis apo ta aristera pros ta deksia

esi blepeis oti grafeis apo aristera pros ta deksia alla ena allos anthropos o opoios kathete apenanti sou brepei na grafei apo ta deksia pros ta aristera

 

simperasma egw kai esi exoume diaforetiko tropo antilipseis kai tpopo pou blepoume kathe pragma

Νομίζω έχασες την ουσία από αυτό που είπα και έπιασες αυτό που ήθελες.Δεν μίλησα για την κίνηση του χεριού μου και πως τη βλέπει ένας παρατηρητής, αλλά αυτός που γράφει. Αυτός που παρατηρεί ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fisika kai katalaba ti egrapes den eimai anohtos

 

einai mateo na sinexisoume na fiafonoume kai na malonoume san ta kokoria

 

aloste tha prepei na stamatiso na apantaw san ton kibernitiko ekprosopo kai na doso ena telos se auti thn sizitisi

 

EFXARISTO GIA TIN YPEROXH SIZITISI POY EIXAME PRAGMATIKA TIN XARIKA POLLI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια ηρεμειστε ρε!ελεος με τις λογομαχιες!το εγραψα σε αλλο thread το γραφω και εδω:αν θελετε να μαλωσετε καντε το με pm!μην γ%$# το thread!φιλε hydrogen παιζει η tellas να μπηκε πανω απο την forthet και απλα να χρειαστει να διακοψεις την forthnet εχοντας "ζημια" 2-3 παγια (αν και δεν το πιστευω να γινει ετσι) και να μεινεις στην tellas (που αν θες την κοβεις και αυτην).η να κοψεις την tellas εχοντας παλι "ζημια" 2-3 παγια...και εσυ γιατι δεν επαιρνες κανενα τηλ?αφου ολοι ξερουμε οτι θελουν πρηξιμο και να μας ξεφυγει κανενα εεττ οταν μιλας με αυτους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κανει αιτηση φορθνετ για dsl απο 3/7 αλλα αργησαν να με ειδοπιησουν, ετσι εκανα τηλεφωνικα αιτηση στην tellas για το ιδιοκτητο δικτυο της internet+dsl χωρις να υπογραψω συμβολαιο ακομα.

Απο χτες εχει αρχισει η διαδικασια ενεργοποιησης του dsl απο forthnet μεσω οτε αφου απο 15/9 θα με καλυπτει το ιδιοκτιτο δυκτυο της forthnet.

Μπορω να εχω dsl apo forthnet μεσω ιδιοκτητο δικτυο και τηλεφωνο απο tellas μεσω ιδιοκτητο δικτυο.

 

Αμα έχεις 2 γραμμές :P μια απο τον ένα δηλαδή και μία από τον άλλο...το καλύτερο θα ήταν να ακυρώσεις την αίτηση από TELLAS μιας και δεν έχεις κάνει κανά συμβόλαιο ακόμα. Υπομονή με την FORTHNET. Καλη επιτυχία και άλλη φορά μην βιάζεσε τόοοοοσο πολύ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι οπως εχουν γινει τα πραγματα πληρωνεις 3 παγια ?

1)Οτε σαν παροχο Γραμμης

2)Forthnet σαν Provider

3)Tellas σαν εναλλακτικο φορεα με προεπιλογη.

 

Μαλλον πληρωνεις παρα πολλα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καλυτερο που εχειs να κανειs κατα την γνωμη μου ειναι να μπειs στο 2play και να γλυτωσειs το παγιο του ΟΤΕ και παραλληλα να κοψειs kaι την ΤΕΛΛΑΣ πληρωνονταs ενα μικρο ποσο σαν προστιμο.

ετσι θα εχειs τιs μικροτερεs απωλειεs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...