Προς το περιεχόμενο

οι σχολικές γόμες κρύβουν κινδύνους ;


DIMITRISG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λογικα οι ασπρες πρεπει να ειναι πιο νοστιμες.

με τα τριμματα απο τις κοκκινομπλε,πιπερι κ ενα μυστικο συστατικο που δε θυμαμαι φτιαχναμε φαγουροσκονη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά καλό είναι να αποφεύγεται το μπλάνκο :wink: (Τόσα χρόνια στις σχολικές εξετάσεις ποτέ δεν το χρειάστηκα :P) Αν είναι να χρησιμοποιηθεί, ας γίνει σε stick ...

Τώρα για τις γόμες, ναι, κάτι μου είχε πει ο Pappous_Soulis ότι - cough, cough :P - και καλά ... ahem, ahem, κάποιον είχε δηλητηριάσει ... :rolleyes: Ωχ, Βασίλη σόρρυ ... :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα για τις γόμες, ναι, κάτι μου είχε πει ο Pappous_Soulis ότι - cough, cough :P - και καλά ... ahem, ahem, κάποιον είχε δηλητηριάσει ... :rolleyes: Ωχ, Βασίλη σόρρυ ... :mrgreen:

 

Ή έχω αρχίσει και ξεχνάω πράγματα,ή είναι πρωί και δεν θυμάμαι πότε είπα κάτι τέτοιο :mrgreen:

Anywayz,θα μου την λύσεις την απορία στο messenger. :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nick[;1767097'']Ναι, ξερεις, τα μαλακισμενα πιτσιρικια που καθονται απο πανο κ εισπνεουν μπλανκο η κολλα κλπ για να 'την ακουσουν' αγνοοντως ποσο επικινδυνο κ βλαβερο είναι ;]

 

α αυτο κι εγω το εκανα :-?

 

αληθεια τι μπορεις να παθεις ακριβως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ποιο λογο χρειαζεται blanco σε παιδι δημοτικου?

να μην πω οτι δεν χρειαζεται κ ποτε,ακομη κ στις πανελληνιες αν δεν κανω λαθος απαγορευετε μπλανκο.mono μουτζουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...