Προς το περιεχόμενο

Fifa 08 {PC Έκδοση}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

τρελη μουφα.Δεν βαζουνε καλυτερα ολη την ομαδα που δουλευει με το fifa τοσα χρονια να φτιαξει κανα strategy κανα action (μη σου πω να τους βαλουνε να φτιαχνουν σουβλακια).Αφου δεν την παλευουν τα παιδια.Δηλαδη τι κανουν αυτοι?Αλλαζουν καθε χρονο τα ονοματα και ξαναβγαζουν το ιδιο παιχνιδι στην αγορα?Αλλα δεν φταινε αυτοι,φταινε αυτοι που το αγοραζουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το game προσωπικα με ικανοποιησε.

Ομορφα γραφικα,σχετικα λιγη προσπαθεια να μαθεις το gameplay με keyboard

αρκετα καλη αλλαγη το να ελεγχεις τον goalkeeper στα foul και το να κανεις manual τα γεμισματα στο παιχνιδι.

To μονο αρνητικο ηταν η ελλειψη ελληνικων ομαδων,κατι που μας αρμοζει δυστυχως λογω ελλειψης ανταγωνιστικου πρωταθληματος και ..παραγκας.

Πιστευω οτι δεν εχει διαφορες μεγαλες με το προηγουμενο,δε παυει ομως αυτη τη στιγμη να ειναι στις πρωτες θεσεις της κατηγοριας του.

Οτι πρεπει για να περασεις την ωρα σου μεχρι να βγει fm08 και να βαρεσεις λουκετο σε ολα τα αλλα!:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι μάλλον είσαι ο μόνος που το λέει (και μιλάμε πάντα για την PC έκδοση, για αν πιάσουμε τις next-gen...)

 

Ή για να το θέσω καλύτερα, μάλλον είσαι ο μόνος που λέει ότι κάθε χρόνο βγάζουν τα ίδια. Γιατί δεν ισχύει αυτό. Η φετινή με την περσινή έκδοση (για PC!) έχουν αρκετές ομοιότητες αλλά μέχρι εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

exo agorasei to fifa 08 kai to exo kanei egatastasi sto pc mou.Mpaino na paikso online kai mou leei na episkefto mia selida gia na katevaso to update.To katevasa to etreksa mou zitise na na tou po tin topothesia tou fakelou tou fifa tin vazo kai meta apo ligo mou bgaino ena minima pou leei oti to palio arxeio den exei diafora me to kainourgio kai gia auto den ginete i egatestasi tou update.Mpaino na do mpas kai mpei sto online mode kai pali ta idia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι εσας σας αρεσε?Εγω προτιμω να παιξω PES3 παρα αυτο.Δεν γινεται να βγαζεις μπαλια απο 200 μετρα και να κολλαει στο ποδι του παιχτη λες και εχει μαγνητη.Ή να πω το αλλο οτι τα περισσοτερα γκολ μοιαζουν προκαθορισμενα...Για παραδειγμα αμα δειτε τις περισσοτερες κεφαλιες που μπαινουν γκολ ειναι πραγματικα ελεϊνες και αδυναμες.Ισα που κουνιεται η μπαλα αλλα ο τερματοτυγλακας πεφτει σαν καραγκιοζης λες και πρεπει αναγκαστικα να το φαει απο πριν το γκολ.Ολα ειναι pre-animated και ειναι πολυ σπαστικο σε αντιθεση με το pro που εχει πολυ καλα fysics και gameplay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re gali sygnawmh pou sto lew alla les xazomares...

ola afta pou les den isxyoun ektos vevaia an paizeis mono amateur mode pou ontws einai geloio alla gia bes kai paixe sto internet..

ti na sas pw re paidia lete oloi gia to pro egw mia fora to epaixa mou fanhke toso pseftouria kai to parathsa..

vevaia egw genika variemai na paizw tournoua kai tetoia mono me ton online gaming pwrwnomai epeidh einai antagwnistiko..alitheia to "pes" exei online gaming ????sygnwmh den xerw,.. mhn me vrisete

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο καθενας εχει τη γνωμη του.Εμενα το fifa μου φαινεται τρελη μ@λ@κι@.Το pes εχει online.Αμα κανεις ενα γκαλοπ στους πιο πολλους το pro αρεσει και δεν ειναι τυχαιο.Ας μας πει και κανενας αλλος τη γνωμη του.Και παιζω world class

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 στον galis γενικά. Τα fifa μου φαίνονται όλα ίδια και ψεύτικα. Όπως έλεγε και ένας φίλος μου, πατάς ένα κουμπί και οι παίχτες τρέχουν γύρω γύρω σαν δαιμονισμένοι και τραβάνε ψαλιδάκια, αυτά βέβαια στα πιο παλιά, αλλά αν η κατάσταση βελτιώθηκε λίγο ήταν επειδή αντιγράψανε το pes. Όπως είπε και ένας άλλος φίλος μου (ναι, δεν έχω δικές μου απόψεις), <τα καινούργια fifa, είναι λιγάκι της λογικής "παίξε καλύτερα pro">.

 

Καταλαβαίνω πάντως γιατί μπορεί σε κάποιους να αρέσουν τα fifa. Επειδή είναι πιο arcade. Για ρεαλιστικό ποδόσφαιρο όμως, πας σίγουρα στο pes. Είναι απλά μονόδρομος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο pes τα πράγματα έχουν μείνει στάσιμα με μικροδιορθώσεις αλλά και πισωγυρίσματα. Αλλά εκείνο είχε και έχει τουλάχιστον "ψυχή", περιεχόμενο. Αυτό εδώ δεν έχει τίποτα, είναι "κενό"!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα προσωπικά το καινούργιο pes μου φαίνεται τρομερά βελτιωμένο σε σχέση με το παλιό. Τόσο που έχω αρχίσει να πιστεύω ότι αυτοί που παραπονιούνται, είναι αυτοί που θα παραπονιούνται πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...