Προς το περιεχόμενο

Fifa 08 {PC Έκδοση}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ρε παιδια μου κολαει πολυ ενω εχω καλο μηχανημα με 8600gt ..

 

οτι γραφικα και να βαλω τερμα κατω τερμα πανω κολαει παει σε αργη κινηση..

 

ελεος.. προβλημα του παιχνιδιου μαλλον ή συμβατοτητας αφου εχω drivers κλπ ολα στην πενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έχω X2900XT σε 32 bit Vista και έχω το παραπάνω πρόβλημα (δε βρίσκει hardware accelaration )

Εχω κάνει τα πάντα.

Update σε drivers έβαλα τους 7.9 hotfix,xp combatibility mode, πέρασα directx9c ξανά ,έκλεισα όλα τα προγράμματα και τίποτα.

΄Μήπως παίζει κανένα bug?

Παίζω μέσω hdmi σε tv.Μήπως και ο φιλος που έχει πρόβλημα στα 64-βιτ παίζει μέσω hdmi?

Δε μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο που να παίζει ρόλο!

Εστειλα και στην ΕΑ και τίποτα.όλα φαίνονται καλά και στο dxdiag κλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το hdmi έφταιγε παιδια..

Καποιο bug υπαρχει γιατι σε όλα τα αλλα παιχνιδια παίζει κανονικά..

Μολις το συνδεσα με κανονικό καλώδιο pc το παιχνίδι επαιξε κανονικα..

Ενω με hdmi βγάζει

fifa 08 requires hardware acceleration...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες....

Σας μιλάω....

Δε με ακούτε???

Μηπως έχετε ιδέα πού μπορεί να υπάρχει ένα Greek Patch για το Game αυτό.... (Fifa 08)!!! και ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!!!

Ένα link κάτι βρε αδέρφια... :-);):-D:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
exo agorasei to fifa 08 kai to exo kanei egatastasi sto pc mou.Mpaino na paikso online kai mou leei na episkefto mia selida gia na katevaso to update.To katevasa to etreksa mou zitise na na tou po tin topothesia tou fakelou tou fifa tin vazo kai meta apo ligo mou bgaino ena minima pou leei oti to palio arxeio den exei diafora me to kainourgio kai gia auto den ginete i egatestasi tou update.Mpaino na do mpas kai mpei sto online mode kai pali ta idia.

 

exo akrivos to idio provlima..sou leii na kaneis update kai to update den ginete ara den mporeis na mpeis online..exei kataferei na mpei kaneis online??giana min rotate NAI to exo gnisio..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

παιδια εγω εχω αλλο προβλημα αν ξερει καποιος...επειδη εκανα αναβαθμιση απεγκατεστησα το παιχνιδι αλλα κρατησα τα saves (ολο το φακελο FIFA 08 στο my documents οπου εχει το profle, το manager που ειχα ξεκινησει, μια custom team και λοιπα. Ξεκινησα το παιχνιδι, ξαναβαζοντας στο my documents το φακελο οπως ηταν. Πατς, δεν εχω βαλει, ιδια εκδοση ειναι, ιδια γλωσσα, ιδιο κρακ. Δυστυχως ξεκινωντας να μπω στο μανατζερ μου, με πεταει εξω με μηνυμα λαθους.

 

Μηπως δε κανω και τιποτα αλλο που πρεπει;;κριμα να χασω μια χρονια, το μανατζερ μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Ρε μάγκες....

Σας μιλάω....

Δε με ακούτε???

Μηπως έχετε ιδέα πού μπορεί να υπάρχει ένα Greek Patch για το Game αυτό.... (Fifa 08)!!! και ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!!!

Ένα link κάτι βρε αδέρφια... :-);):-D:o

 

 

ΕΔΩ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΣ ...

http://www.greeksuperpatch.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...