Προς το περιεχόμενο

Sony Ericsson k800 vs 810


iignatios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν μιλάς για το Κ800 και το Κ810, είναι το ίδιο ακριβώς κινητό. Οι (μικρές) διαφορές τους είναι ότι το Κ810 είναι πιο λεπτό, διαφορετικό εξωτερικά και σύμφωνα με μερικούς λίγο πιο γρήγορο (εγώ πάντως που είχα διαφορά δεν κατάλαβα να πω την αλήθεια). Επίσης σύμφωνα με μερικούς το ένα έχει 64mb m2 και το άλλο 128mb m2. Τέλος σύμφωνα με τις μετρήσεις το Κ810 έχει παραπάνω SAR.

 

Αν μιλάς για το Κ800 και το W810 πες μου να σου πω.

 

Πάντως το Κ810 με άφησε απόλυτα ικανοποιημένο (αν και το πούλησα και εδώ και 2 μέρες έχω το νέο w580)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπική μου άποψη : Με βάση αυτό που ζητάς πιο πολύ μου αρέσει στα χαρακτηρικά το Sony Ericsson Κ810 .... :-)

 

Εξωτερικά στην αρχή δεν μου άρεσε από τις φωτό. Αλλά από κοντά είναι πολύ όμορφο. Όχι σαν το νέο μου w580 βέβαια... άλλα ωράιο... :mrgreen:

 

se-w580-wm.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξωτερικά στην αρχή δεν μου άρεσε από τις φωτό. Αλλά από κοντά είναι πολύ όμορφο. Όχι σαν το νέο μου w580 βέβαια... άλλα ωράιο... :mrgreen:

 

se-w580-wm.jpg

 

Γιατί και το 580 έχει ωραίο design δεν είναι άσχημο. . .

 

Μια ερώτηση μόνο σε γκρι χρώμα υπάρχει? Ξέρεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί και το 580 έχει ωραίο design δεν είναι άσχημο. . .

 

Μια ερώτηση μόνο σε γκρι χρώμα υπάρχει? Ξέρεις?

 

Εννοούσα ότι το w580 μου είναι πιο όμορφο από το k810 :mrgreen:

 

Το k810 βγαίνει σε γκρι και καφέ (αν και μου φαίνεται ότι είδα να πωλείται και ασημί πρόσοψή σε κάποιο eshop)

Το w580 βγαίνει σε γκρι, άσπρο και μαύρο (που θα αργήσει να έρθει στην Ελλάδα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοούσα ότι το w580 μου είναι πιο όμορφο από το k810 :mrgreen:

 

Το k810 βγαίνει σε γκρι και καφέ (αν και μου φαίνεται ότι είδα να πωλείται και ασημί πρόσοψή σε κάποιο eshop)

Το w580 βγαίνει σε γκρι, άσπρο και μαύρο (που θα αργήσει να έρθει στην Ελλάδα)

 

Ουπς λάθος κατάλαβα σορυ φίλε μου ....

 

Κρίμα που δεν έχει έρθει ακόμη σε μαύρο...

 

Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι δεν κλειδώνει κάτι αλλά έχει το άσχημο vodafone menu και συντομεύσεις. Για να το κάνεις debrand (απλό δηλαδή) κόστιζε ένα καιρό 30?. Οπότε είσαι στα ίδια και χωρίς τρεχάματα. Εγώ θα σου πρότεινα να το πάρεις απλό και ας κάνει παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...