Προς το περιεχόμενο

Αδύνατον να μπω στα mail μου!!!!


engant

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά.

Έχω το εξής πρόβλημα...Πριν μερικές μέρες έκανα scan με nod32 και εντοπιστηκαν trojan σε 2 αρχεια....

msrtmon.exe

svcmon.exe

Τα έκανα delete(Δυστυχώς) και τώρα αυτή τη στιγμή αντιμετωπίζω ο εξής πρόβλημα...Είναι αδύνατον να μπω στα mail μου (είτε web είτε του server)..Πχ εχω gmail,hotmail...To θεμα ειναι οτι σε mail πουτ εχω στο yahoo, μπαινει και στελνει και αποδεχεται mails!!!!

Επίσης είναι αδύνατον να μπω στο live messenger των win, ενω στο skype δεν εχω κανενα προβλημα....

 

Δεν ξέρω αν οφείλεται σε αυτά τα αρχεία ή σε κάποια άλλη αιτία(στο σύστημα των winxp μήπως λείπει κάτι...), αλλάαν γνωρίζει κάποιος παρόμοια περίπτωση, ας με βοηθήσει...Ωστόσο αυτά τα 2 αρχεία δεν μπορώ να τα βρώ, ούτε καν στο cd windows xp sp2...

Πως θα γίνει να αποφύγουμε το format....:?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανά Backup παίζει;, έστω κανά restore αν σε Vista. Α, δοκίμασε να κάνεις επιδιόρθωση των windows, και για XP & για Vista.

 

Να δοκιμασω φιλε με το cd των winxp να κανω επιδιορθωση??Πως μπορω να το κανω αυτο???Βασικα θελω να αποφυγω το format...Καποιο αρχειο επικοινωνιας μαλλον μου εχει κανει τη ζημια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...