Προς το περιεχόμενο

7600GS 256MB AGP + 22" LCD


Kagkouros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποπο, THREAD είναι και ΟΧΙ threat ... :mad: Μπας και μας απειλείς ? :razz:

Priceless post ...

 

Δες τα thread που έχω ανοίξει, και βρες μου ένα άχρηστο ... Πες ότι είναι αυτό που ρωτάω για την IP, μπας και υπάρχει κανένας πιο αξιόπιστος τρόπος να την δω ! :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ποπο, THREAD είναι και ΟΧΙ threat ... :mad: Μπας και μας απειλείς ? :razz:

Priceless post ...

 

Τώρα ρε συ Γιώργη αυτό που κολάει? Και τι σχέση έχει να κάνει με το παρόν θέμα? Anyway μόνο εσύ ξέρεις...αλλά δεν μου απάντησες, θες να βγάλω και να ανεβάσω φότο, ε? Έτσι για να μην λες ότι κάθομαι και κάνω θέματα με διάφορα hardware τα οποία δεν αγοράζω!

 

Δες τα thread που έχω ανοίξει, και βρες μου ένα άχρηστο ... Πες ότι είναι αυτό που ρωτάω για την IP, μπας και υπάρχει κανένας πιο αξιόπιστος τρόπος να την δω ! :mad:

 

"Μας συγχωρείτε - Δε βρέθηκαν λέξεις που να ταιριάζουν. Παρακαλώ δοκιμάστε με κάποιους άλλους όρους αναζήτησης."

 

What does this has to do with our case? lol men you are getting far away with no-meaning sentences...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει τπτ καλυτερο απ το να δουλευεις να βαριεσαι τη ζωη σου...

Και εκει να ερχεται ο kagkouros να κανει ενα τετοιο thread!!!

Εχω πεθανει στα γελια...

 

Thank you mate!!!!You're the best

 

P.s Αντε πειτε του το site για να δει!Επίσης πειτε μου κι εμενα αν το psu μου θα σηκώνει τον 8core που θα παρω σε 2 χρονια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που κολλάει ???

Τότε γιατί το έγραψες αυτό ?

 

Και πιστεύω πως το useless threat (λόγο αμφιβολίας) είναι δικό σου φίλε μου. Έχουν γράφτει άλλα 3 (νομίζω) τέτοια...

 

Εκτός κι αν εννοούσες post ! :razz:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φίλε Γιώργη posts εννούσα...αλλά δεν νομίζω πως πρέπει κάποιος να κολήσει εκεί. Ορίστε έγιναν άλλα τόσα άλλα δεν είδα ακόμα το link. Anyway όλα αυτά τα ποστ δεν εχουν καμία σχέση με το προαναφερθέντο θέμα. Όποιος θέλει ας τα διαγραψει...btw φόβε το p.s. σου δεν το κατάλαβα, άμα θες πες μου τι εννοείς αλλά με pm δεν αξίζει να χαλάμε ένα thread

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Τώρα ρε συ Γιώργη αυτό που κολάει? Και τι σχέση έχει να κάνει με το παρόν θέμα? Anyway μόνο εσύ ξέρεις...

 

e oxi mono o Giwrgos...

 

o kosmos to xei toumpano kai sy kryfo kamari...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φίλε Γιώργη posts εννούσα...αλλά δεν νομίζω πως πρέπει κάποιος να κολήσει εκεί. Ορίστε έγιναν άλλα τόσα άλλα δεν είδα ακόμα το link.

 

Μα για ποιο πραγμα περιμενεις ακομα link?

 

Για καταναλωση wattage σχετικα με τροφοδοτικα?

Για συγκριτικο με καρτες γραφικων?

-//- οθονες?

Για site που πουλανε καρτες γραφικων?

-//- οθονες?

Για να παρεις δωρο στη θεια σου ενα ηλεκτρικο σιδερο?

Για τσαμπα cyber sex?

Για μαθηματα κουνγκ φου?

Για να μαθεις τους 10 καλυτερους τροπους να μαγειρευεις ψαρι πλακι?

 

Απλα πες μου για τι το θελεις...

 

Για ολα εχω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw φόβε το p.s. σου δεν το κατάλαβα, άμα θες πες μου τι εννοείς αλλά με pm δεν αξίζει να χαλάμε ένα thread

 

Τι δε καταλαβες ρε kag3to?εχμ...kagkouros?Ελεγα να κανω ενα thread για ενα 8core (dual socket) που ΘΑ αγορασω και αν θα τον σηκωνει το tagan tg480W που εχω.Ειναι σαν την οθόνη που ΘA αγορασεις και πως θα δειχνουν τα games

 

@topos : respect!!!ανελυσες ολα του τα threads με ενα μονο Post! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@topos άμα δεις από την αρχή του θέματος ρωτάω για το site το οποίο έχει patchάκια για σχεδόν όλα τα παιχνίδια και αφήνει στα πλαινά μαύρα ώστε να είναι ομοιόμορφη η εικόνα.

 

phovos αυτά περί καγ3το κλπ δεν τα καταλαβαίνω. Και δεν νομίζω πως είναι σωστό να λες σε ένα μέλος πως έχει διπλό λογαριασμό στο φορουμ...

 

τέλος πάντων άμα θέλει κάποιος ας αναφέρει το σιτε που προανέφερα...το θέμα κατέληξε για άλλη μια φορά τελίως γτπ. Καλά να είναι και τα σχολεία που ανήγουν και δεν θα μπαίνω και πολλές ώρες εδώ να διαβάζω του καθενός τις πατάτες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
phovos αυτά περί καγ3το κλπ δεν τα καταλαβαίνω. Και δεν νομίζω πως είναι σωστό να λες σε ένα μέλος πως έχει διπλό λογαριασμό στο φορουμ...

 

giati na mhn einai swsto afou isxyei? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΡΕ ΤΡΕΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΔΙΠΛΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ? Ε? ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΜΕΡΙΚΟΙ? Ε! ΚΑΙ? ΕΓΩ ΤΙ ΦΤΑΙΩ!? ΕΛΕΟΣ....σε αυτό το θέμα δεν ξαναποστάρω από εδώ και πέρα. Πείτε ΟΤΙ θέλετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γιατι συμπερφερεσαι ακριβως σαν εναν αλλο (που ολως τυχαιως μολις εφαγε μπαν εμφανιστηκες εσυ), και μας πρηζεις και στο pm. Αυτα. :)

Καλη σου μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Look man, from the first time you added me to your MSN contacts, I realised you were kag3to ... You can't drive us crazy all the time with your "interesting" (:mrgreen:) PMs like:

Hey George, I would like you to recommend me a 1000 watts psu, FOR MY FUTURE PC ! :mrgreen:

Yeah right dude ! Like you gonna have one of 'em ... :razz:

 

Come on guys, let's all push the magic button !

 

69024088yi2.th.png

 

Oh God, I should have done it a loooooong time ago ... :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λες ρε Γιωργο κι αμα τον αποκλεισω με ποιον θα γελαω εγω τις ωρες που ειμαι στη δουλεια? :D:D:D:D

 

Τελικα θα μου απαντησει κανενας για τον 8core που εγραψα ποιο πριν???? (ROFL)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...