Προς το περιεχόμενο

Eurobasket 2007 - Madrid


Chrisxxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 795
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μπα καλα ειναι... Ενω παντως στο τελευταιο φιλικο με Ιταλια επαιξε και πολυ και καλα τωρα ο Γιαννακης τον αφηνει στο παγκο. Γενικα δεν εμπιστευεται τους πιο απειρους Βασιλοπουλος(πηγε καλα οσο επαιξε), Πελεκανος, Μπουρουσης.

Μου φανηκε περιεργο επισης αυτη η επιμονη στον Σπανουλη και στον Παπαδοπουλο που ηταν χαλια σημερα.

* Αν συνεχισει να πηγαινει χαλαρα ο Λαζος στην τελικη προσπαθεια ο Κιριλενκο θα γραψει 2ψηφιο αριθμο στις ταπες αυριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Σπανούλη είχε επιμονή γιατί έκανε αρκετά κλεψίματα και ήταν καλός αμυντικά.Στην επίθεση τι να έκανε απο την στιγμή που δεν πήρε βοήθειες για να κάνει το drive.10 πόντους νομίζω έβαλε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος Λαζαρος Παπαδοπουλος μωρε?Αυτος για καμια ανακοινωση κατα του Συριγου ειναι μονο. Τον καναμε αλογο εμεις με τον Μπατισ 2,08 και τον Τσαρτσαρη 2,09 και δεν θα τον εκανε γιουσουφακι του ο 2,13-ποσο-ειναι-ΝΒΑερ Μιλισιτς?

 

Ε ρε γλεντια στην Ρεαλ που θελουνε και Ευρολιγκα με την αδελφη που πειρανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ο Παπαδόπουλος απαράδεκτος - κατάφερε και έφαγε 10 τάπες σε 8 σουτ. Δεν μπορώ ουτε εγώ να καταλάβω γιατί δεν έβαζε Μπουρουση -Ο Παπ εκτός οτι ξόδευε τις περισσότερες επιθέσεις της ομαδας ούτε άμυνα της προκοπής έπαιζε -τον έκανε άλογο ο Μίλισιτς - έλεος

 

Από την άλλη οι περιφερειακοί σε κάκιστη βραδιά - Παπαλουκάς 2 αιρμπολ - Διαμαντίδης 3 σουτ σε όλο το παιχνιδι και επειδη του έμεινε η μπαλα στα χέρια και αυτά...

Για τον Διαμαντιδη μου φαίνεται οτι παραπαίζει το σπλιτ-άουτ - ενω αρχίζει την διείσδυση και πιθανότατα μπορεί να τελειώσει την φάση την βγάζει σχεδόν πάντα στο τρίποντο και γίνετια προβλέψιμος (όπως στους τελικους με ΟΣΦΠ)

 

Σπανούλης εκτός τόπου και χρονου φαινοταν οτι ετρεχε για να τρέχει και πολλά λάθη

 

Έχει αρχισει και μου την σπάει το σετ παιχνιδι που παίζουμε .Μου θυμίζει το Μαρουσι επι Γιαννάκη - δεν υπάρχει καθόλου κίνηση στην αρχή και όταν φτάσει ο χρόνος στα 10 δευτ αρχίουν να ψιλοκουνιούνται οι παίχτες και μας μένει συχνά η μπάλα στα χέρια

 

δηλαδή σήμερα αν ανοιγαμε τον ρυθμό θα κινδυνευαμε περισσότερο να χάσουμε?

Αν συνεχίσουμε έτσι δεν έχουμε ελπίδα με σοβαρή ομάδα ..ούτε και με Ρωσία αύριο

 

Η διαιτησία όταν χρειάστηκε ήταν υπερ μας πχ στο 5ο φάουλ του Γκούροβιτς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Σπανούλη είχε επιμονή γιατί έκανε αρκετά κλεψίματα και ήταν καλός αμυντικά.Στην επίθεση τι να έκανε απο την στιγμή που δεν πήρε βοήθειες για να κάνει το drive.10 πόντους νομίζω έβαλε?

 

Στην επιθεση ηταν στατικος κρατουσε παρα πολυ την μπαλα εκανε λαθος επιλογες δεν εκανε drive. Τι σημασια εχει αν εβαλε 10 ποντους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν επεζε ο σχορτσιανιτης με το να βασταει στο ενα χερι ενα σουβλακι, με το αλλο καθε λιγο να τραβαει την βερμουδα (του πεφτει γιατι εχει αδυνατισει λιγο) και το κοινο να του πεταει χοτ ντογκ (ωστε να παραταει την μπαλα και να ψαχνει τα λουκανικα), πιστευο θα πηγενε καλυτερα απο τον λαζο σημερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν διαφωνώ σε αυτά που λες αλλά βοήθησε περισσότερο από κάποιους άλλους.Αρχίζω και ψιλό δικαιώνομαι με τον Γιαννάκη που επιμένω από την αρχή που ανέλαβε ότι δεν είναι για μεγάλα ματς.Εβλεπε πως η ομάδα δεν τραβούσε και δεν έκανε απολύτως τίποτα για να ανεβάσει την ψυχολογία των παιχτών.Ούτε αλλαγή ούτε τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν επεζε ο σχορτσιανιτης με το να βασταει στο ενα χερι ενα σουβλακι, με το αλλο καθε λιγο να τραβαει την βερμουδα (του πεφτει γιατι εχει αδυνατισει λιγο) και το κοινο να του πεταει χοτ ντογκ (ωστε να παραταει την μπαλα και να ψαχνει τα λουκανικα), πιστευο θα πηγενε καλυτερα απο τον λαζο σημερα

 

Ο Σοφοκλης μπορει να τρωει σουβλακια μεχρι και οταν καθεται στη γραμματεια για να γινει αλλαγη αλλα οταν παιζει τα δινει ολα και κατω απο το καλαθι ή θα καρφωσει ή θα παρει φαουλ.

Δικαιολογιμενη η πικρα παντως για την εμφανιση. Αλλα αν με τη χειροτερη σου εμφανιση κερδιζεις τους Σερβους τοτε μπορεις να ελπιζεις. Γενικα παντως το να συνεχιζουν να βγαζουν το 4αρι μονο του για τριποντο οπως εκαναν με το Φωτση δεν νομιζω οτι πρεπει να συνεχιστει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακαρι να ξυπνησεις αλλα εγω ειδα και χτες και προχτες τους Ρωσσους γιατι ηθελα να δω τι στον πουτ... παθαινει ο Κιριλενκο και ενω πεταει στους Τζαζ στην Ευρωπη σερνεται με την Εθνικη και αυτο που ειδα ειναι μια καλοδουλεμενη ομαδα, ή για να ειμαι ακριβης καλΥΤΕΡΗ αποτι περιμενα, με ενα σταρ που πραγματικα εχει ερθει με το καλο του προσωπο. Σοβαρα τωρα, με ιδιες εμφανισεις αυριο δεν κερδιζουμε ουτε 1/100

 

Αν ο Λαζαρακος ειναι ιδιος και ο Κιριλενκο ιδιος θα κανει 3-double-figure ο Ρωσσος

 

Επισης, ο Γιαννακης αποτι βλεπω αντιγραφει τον Παναθηναικο. Θα μου πεις λογικο με πλευ τον Μητσο και 4αρια τον Τσαρτσαρη-Ντικουδη. Αυτο το συνεχομενο σπλιτ στο L ή στην κορυφη όπου περιμενει το ευστοχο-για-παουερ-φοργουορντ 4αρι το παιζει συνεχεια ο Παναθηναικος με 2 σημαντικα στοιχεια

 

1. Δεν μας βγαινει παντα, αυτο καναμε πχ στο ματς του ΟΑΚΑ στην καν.διαρκεια που χασαμε απο τον γαυρο και ειναι πολυ εκνευριστικο

2. Εκτος απο αυτους σαν Παναθηναικος είχαμε και ενα Σισκα και ενα Μπετσι που ειναι φονιαδες απο την γραμμη, δλδ δεν παιζαμε ΜΟΝΟ με τα φοργουορντ να μπουμπουνανε(και κανεις εκ των περιφερειακων μας και των υπολοιπων φοργουορντ δεν εχει το σουτ του Μπετσιροβιτς και του Σισκαουσκας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry για το spam αλλα ο Κιριλενκο φετος εκανε χαμηλες πτησεις στους Τζαζ... Οι Ρωσοι παντως απλα εντυπωσιαζουν και ειναι μεχρι στιγμης η καλυτερη ομαδα της Διοργανωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακολουθούν αναλυτικά (όσο γίνεται) τα λόγια του Μίλισιτς, τα οποία επαναλαμβάνουμε έγιναν μπροστά στις κάμερες: "Θα σκοτώσω τους διαιτητές όπου τους βρω. Να πάνε να γαμ.... Αν έχουν κόρη, θα τη βρω και θα την γαμ.... Θα της γαμ... ό,τι έχει και δεν έχει. Θα τους γαμ... τη μάνα, τους γ... στο στόμα, τους γ... μπροστά και πίσω".

 

E!Και εδω που τα λεμε δεν ειχε και πολυ αδικο. Μας πηγε λιγακι η διαιτησια θα ελεγα.

 

Προσεξε κανεις οτι πριν το τριποντο του Γκουροβιτς επρεπε να κανουμε φάουλ. Απιστευτη επιπολαιοτητα για μια τοσο εμπειρη ομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...