Προς το περιεχόμενο

Eurobasket 2007 - Madrid


Chrisxxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΧΑΧΑχ κριττερ βλεπω το σερβικο το πας μια χαρα :D

 

Βλεπω οτι ολοι συμφωνουμε με τον λαζο, και ελεγα οτι μονο εγω τα εβλεπα..

Αυτη του η επιμονη σημερα μου θυμισε τον οτο με τον χαριστεα, που του εχει κολλησει και δεν βγαινει ουτε με σφαλιαρες...

Ασχετο, ο Σπανουλης την εχει δει jordan???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 795
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μπράβο, για μία φορά, και στον Βασιλακόπουλο. Ένα από τα λίγα καλά του τον τελευταίο καιρό είναι ότι παίρνουμε ρεβάνς για σφαγές δεκαετίας. Καθόλου χριστιανικό αλλά έχει πλάκα.

 

Απόσπασμα απο το contra.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακολουθούν αναλυτικά (όσο γίνεται) τα λόγια του Μίλισιτς, τα οποία επαναλαμβάνουμε έγιναν μπροστά στις κάμερες: "Θα σκοτώσω τους διαιτητές όπου τους βρω. Να πάνε να γαμ.... Αν έχουν κόρη, θα τη βρω και θα την γαμ.... Θα της γαμ... ό,τι έχει και δεν έχει. Θα τους γαμ... τη μάνα, τους γ... στο στόμα, τους γ... μπροστά και πίσω".

 

E!Και εδω που τα λεμε δεν ειχε και πολυ αδικο. Μας πηγε λιγακι η διαιτησια θα ελεγα.

 

Προσεξε κανεις οτι πριν το τριποντο του Γκουροβιτς επρεπε να κανουμε φάουλ. Απιστευτη επιπολαιοτητα για μια τοσο εμπειρη ομαδα.

 

Με ύβρεις και βωμολοχίες αντέδρασε μπροστά στις κάμερες ο Ντάρκο Μίλιτσισιτς, εξοργισμένος από τις αποφάσεις των διαιτητών στο παρκέ. Ιδού οι εκφράσεις που χρησιμοποίησε ο Σέρβος σέντερ των Μέμφις Γκρίζλις: "Γ... το μ... της μάνας του διαιτητή. Θέλω να σκοτώσω αυτόν κι όποιον άλλο συγγενή έχει ζωντανό. Είναι αλήτες, ξεφτιλισμένοι. Θέλω να τους σκοτώσω".

 

διαφορετικες ιστοσελιδες προφανως. το εχει το καντηλι παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ξεκινήσω λέγοντας ότι δεν το είδα το ματς, παρακολουθούσα το σκορ απ'το ίντερνετ. Δεν ξέρω πόσο χάλια πήγε η ομάδα, αν και με 56 πόντους στην κανονική διάρκεια δεν μπορεί να πήγε καλά. Μη λέμε όμως ότι ο Γιαννάκης δεν είναι για μεγάλα παιχνίδια. Έχει πάει την ομάδα σε 2 τελικούς συνεχόμενους, τι άλλο να κάνει δηλαδή; Κι ο Παπαδόπουλος γνωστός είναι τόσα χρόνια, μην τον βγάλουμε και άσχετο. Έχει τις χτυπητές του αδυναμίες, όπως τις είχε και τα περασμένα χρόνια. Μην πέσετε να με φάτε, γενικές παρατηρήσεις κάνω, γιατί βλέπω μια υπερβολή.

 

Κάνω μια υπόθεση εργασίας για τον Μπουρούση. Μήπως το έχει δεδομένο ότι θα φτάσει μέχρι τους 8, με τον ένα ή τον άλλο τρόπο και τον κρατάει για έκπληξη στα κρίσιμα ματς, επειδή δεν τον πολυξέρουν; Χλωμό, ε;

 

Πάντως η μεγαλύτερη δύναμη της ομάδας είναι πια η αυτοπεποίθησή της. Από πότε έχει να χάσει παιχνίδι που φτάνει στον πόντο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Σέρβος που έκραζε μάλλον ήταν πιτσιρικάς το '95....Τι να κάνουμε ρε φιλαράκο δεν θα σε σπρώχνουν συνέχεια.... Και αν αύριο οι Έλληνες υποστηρίξουν κανένα Ισραήλ στον αγώνα των 7, ξέρεις τι αντίδραση πρέπει να έχεις έτσι? Ντου στην ελληνική πρεσβεία στο Βελιγράδι. Άντε γεια ρε, για τα φιλικά καλοί είστε, στα επίσημα στα τέσσερα, υποταγή στον νόμο του τσολιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν μου αρέσει να κερδίζουμε με τη διαιτησία, με τους Σέρβους θέλω να μας ευνοούν ακόμα και όταν δεν το χρειαζόμαστε. Έτσι για να θυμούνται κάποιοι τι συνέβαινε επι εποχής Στάνκοβιτς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ξεκινήσω λέγοντας ότι δεν το είδα το ματς, παρακολουθούσα το σκορ απ'το ίντερνετ. Δεν ξέρω πόσο χάλια πήγε η ομάδα, αν και με 56 πόντους στην κανονική διάρκεια δεν μπορεί να πήγε καλά. Μη λέμε όμως ότι ο Γιαννάκης δεν είναι για μεγάλα παιχνίδια. Έχει πάει την ομάδα σε 2 τελικούς συνεχόμενους, τι άλλο να κάνει δηλαδή; Κι ο Παπαδόπουλος γνωστός είναι τόσα χρόνια, μην τον βγάλουμε και άσχετο. Έχει τις χτυπητές του αδυναμίες, όπως τις είχε και τα περασμένα χρόνια. Μην πέσετε να με φάτε, γενικές παρατηρήσεις κάνω, γιατί βλέπω μια υπερβολή.

 

Κάνω μια υπόθεση εργασίας για τον Μπουρούση. Μήπως το έχει δεδομένο ότι θα φτάσει μέχρι τους 8, με τον ένα ή τον άλλο τρόπο και τον κρατάει για έκπληξη στα κρίσιμα ματς, επειδή δεν τον πολυξέρουν; Χλωμό, ε;

 

Πάντως η μεγαλύτερη δύναμη της ομάδας είναι πια η αυτοπεποίθησή της. Από πότε έχει να χάσει παιχνίδι που φτάνει

 

Φενετε οτι δεν το ειδες το παιχνιδι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όποια γλώσσα και να το είπε τον αποκλεισμό του θα τον φάει. Άντε στο καλό λοιπόν, έτσι κι αλλιώς η ομάδα του δεν είναι για πολλά πολλά, ευκαιρία να κάνει διακοπές λίγο νωρίτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως η διαιτησια ε?? Εγω το χαρηκα, γιατι αν και ημουν μικρος και ψιλοθυμαμαι αλλα πολυ περισσοτερο μου εχουν πει τι γινοταν πριν 10-15 χρονια με κατι Λιθουανιες στην Αθηνα, κατι Ελλαδες στο Μουντομπασκετ, αλλα το αποκορυφωμα ηταν το Μουντομπασκετ του 2002 με την Αργεντινη το οποιο το ειχα παρακολουθησει. Απιστευτα πραγματα.

Εχει ο καιρος γυρισματα ομως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2-3 φαουλ πανω στο Μιλισιτς σε κρισιμα σημεια, που δε σφυριχτηκαν. Δυο φορες εκανε βηματα ο Λαζος, μια με το lay up στην παραταση και αλλη μια οταν εβγαλε στον Ντικουδη και πηγαμε στο +4. Στα κρισιμα σημεια βοηθηθηκαμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...