Προς το περιεχόμενο

Eurobasket 2007 - Madrid


Chrisxxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"Αραχνη" ελεγαν τον Φασουλα κανονικά

τωρα πανε να το κολλήσουν και σε αλλους για να πουλανε φύλα.

Οι δημοσιογράφοι που γράφουνε τέτοιες μαλ*κίες μου σπανε τα νευρα.

Ευτυχως δεν ακούω τον αντιπαθεστατο κλπ Συρίγο αλλα συνεχιζουν οι 2 που εμειναν τις ατακες α λα Φιλιππας που μου σηκώνεται η τρίχα!!

Αν μπορουσα να παταγα ενα κουμπι να εχω ήχο χωρις την αναμεταδοση.

 

Οτι και να συμβει μετα λεει κατι σαν "το προανεφερα" "το ειχα προβλεψει" "αυτο που ελεγα νωριτερα" κλπ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 795
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εμ ας πρόσεχαν.Δεν θα μου λείψει καθόλου.Δεν λέω αδέρφια οι Σέρβοι αλλά μέχρι εκεί.Το Ισραήλ έπαιξε ομαδικά και με καθαρό μυαλό όταν έπρεπε.Τώρα ο Μίλισιτς ας πάει να κάνει διακοπές.Αν και του χάρισαν την τιμωρία γιατί ζήτησε δημόσια συγνώμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ωραία που ήμαστε 2 μέρες χωρίς χατζηγεωργίου...:(

ξαφνικά όλες οι πάσες έγιναν laser και οι σκέψεις εκπληκτικές.

γαμώ την ασχετοσύνη του.

άντε και καλό ματς

 

edit: κάποιος ρώσος μάζεψε το μακρινό άστοχο αμυντικό rebound.

παραιτήσου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς τα καταφερνουμε και με οποιον και να παιζουμε το γ@μ%$^ το ματσακι?? Αυτοι η Ρωσια εμεινε στους 25 ποντους στο ημιχρονο, και καταφερνουμε και βαζουμε ακομα λιγοτερους... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοι η Ρωσια εμεινε στους 25 ποντους στο ημιχρονο, και καταφερνουμε και βαζουμε ακομα λιγοτερους... :D

 

την αφήσαμε στους 25;)

μην τα ισοπεδώνουμε όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε την αλήθεια. Αν σας έδειχναν ένα κουμπάκι που πατώντας το ο Χατζηγεωργίου έμενε μουγγός, το πατούσατε ή όχι; Ομολογώ εγώ πατούσα και χειρότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Τριποντο ο κιριλενκο απο τα 7 μετρα

-Ριμπαουντ ο ντικουδης

-Δουλεψαν καλα τα μπλοκ-αουτ

 

4 Ελληνες πηδηξαν ΜΟΝΟΙ τους για ριμπαουντ, οι ρωσοι στην περιφερεια..

 

Το αλλο με τον σαργκανη και τον...τσιριμοκο το ακουσατε?? ειναι γελιοι πραγματικα

 

Υ.Γ. Τριποντο ο διαμαντιδης οταν πρεπει...α ρε παιχταροπαιχταροπαιχταρα μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε την αλήθεια. Αν σας έδειχναν ένα κουμπάκι που πατώντας το ο Χατζηγεωργίου έμενε μουγγός, το πατούσατε ή όχι; Ομολογώ εγώ πατούσα και χειρότερο.

 

 

Δεν τους μπορω λεμε μου τα χουν πρηξει, και τωρα επειδη τα συζηταμε η μαλακια ειναι οτι ακουω πιο πολυ τι λενε και μου σπανε τα νευρα . Δεν ηξερα πως τον ελεγαν τον Χατζηγεωργίου, τον αλλον τον σκουντη τον ξερουμε.

 

Μολις εμαθα απο τον Χατζηγεωργίου οτι ο Παπαλουκας ειναι βαθεια σκεπτομενο ΑΤΟΜΟ. Τωρα πλέον τον βλέπω διαφορετικά , μου θυμιζει τις φρασεις του τσακ νορρις (ο τσακ νορρις δεν κανει καμψεις , σπρωχνει την γη κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος.Είμαστε άξιοι της μοίρας μας.Ρε φουστη μου χέστε την μαμημένη την άμυνα επίθεση παίξτε μαμώ το κολομπάσκετ που παίζουμε.Τον Πελεκάνο γιατί δεν τον βάζει?Χειρότερα δεν γινότανε να πάμε επιθετικά οπότε βάλτον και άστον να βαράει τρίποντα.Ετσι όπως πάμε και Ρέτζι Μίλερ να είχαμε αμυντικό θα τον κάναμε.

 

Καλά ο Χατζηγεωργίου έχει περάσει και τον Διακογιάννη που αντί να ασχοληθεί με τον αγώνα κοιτούσε πότε θα βρέξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα. Εχετε καταλαβει οτι παιζουμε σε ολοκληρο το Ευτωμπασκετ χωρις σεντερ?? Ο Μπουρουσης εχει λεπρα? Ντικουδης, Τσαρτσαρης καλοι αλλα δεν ειναι 5αρια.

the end δε διευκρινισα το αν εμεις σταματησαμε τη Ρωσια στους 25, βεβαιως και εμεις το καναμε.

Κατα τα αλλα, τα χειροτερα παιχνιδια του Παπαλουκα εδω και χρονια, ανυπαρκτος Χατζηβρεττας. Δεν εμπιστευεται τους Πελεκανο, Μπουρουση, Βασιλοπουλο, ο Σπανουλης ειναι επιπολαιος και κανει αψυχολογητες ενεργειες. Ο Παπαδοπουλος εντελως ντεφορμε, μια κινηση εχει ολη και ολη, αμα δε του βγαινει και αυτη αστα να πανε.

Μεσα τα κεφαλια, αλλωστε ηττα καναμε και στο προηγουμενο Ευρομπασκετ που κατακτησαμε, δουλεια, ο Γιαννακης να επεμβαινει πιο δυναμικα και να ανοιξει λιγο το rotation και ολα γινονται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομοσπονδία πάρτε τον Ζότς τηλέφωνο όσο είναι καιρός.Τώρα που το σκέφτομαι δεν θα ήταν άσχημη ιδέα να παίρναμε τον Ζότς στην Εθνική.Αλλά θα ήταν κρίμα για τους άλλους γιατί με τέτοιο ρόστερ θα έκανε περίπατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ χαλια πραγματι... Τι τον πηρε τον Μπουρουση, αφου εχει κοσμο να μοιραζει πετσετες...

Ετσι οχι θα το σηκωσουμε που νομιζουν, ουτε 4αδα...

 

Μολις εμαθα απο τον Χατζηγεωργίου οτι ο Παπαλουκας ειναι βαθεια σκεπτομενο ΑΤΟΜΟ. Τωρα πλέον τον βλέπω διαφορετικά , μου θυμιζει τις φρασεις του τσακ νορρις (ο τσακ νορρις δεν κανει καμψεις , σπρωχνει την γη κλπ)

 

Ναι αυτη την παπαρια την ακουσα και εγω...τετοιες μπουρδες ειχα χρονια να ακουσω...

Τα αστειακια με τον τσακ τον θεο που μπορουμε να τα βρουμε?? :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει ρε παιδια μια ηττα καναμε απλα δεν βλεπω το καθαρο μυαλο που ειχαμε στις προηγουμενες διοργανωσεις. και παιζουμε χωρις σεντερ. αυτο ειναι ολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...