Προς το περιεχόμενο

Προπληρωμένες Κάρτες


Dunno

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1)Ποια πιστεύετε πως είναι η καλύτερη, και γιατί;

 

2)Αν την βγάλω ανώνυμα (με της κύπρου τουλάχιστον γίνεται:http://www.prepaidcards.gr/default.asp?siteID=1&pageID=12&langID=1#Q13) θα μπορώ να κάνω λογαριασμό στο paypal;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε dimitris2006 έχω διαβάσει το thread που δίνεις αλλά κανείς δεν αναφέρεται σε αυτό που ρωτάω.

Έκανα και εκεί την ίδια ερώτηση αλλά δε βλέπω απάντηση.

 

Ενδιαφέρομαι κυρίως για προπληρωμένη με την οποία να μπορώ να εισπράτω χρήματα από online κέρδη.

 

Το αν δέχεται το Paypal ανώνυμη προπληρωμένη είναι δευτερεύον ερώτημα.

 

edit:Εσύ dimitris2006 έχεις προπληρωμένη κάρτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε dimitris2006 έχω διαβάσει το thread που δίνεις αλλά κανείς δεν αναφέρεται σε αυτό που ρωτάω.

Έκανα και εκεί την ίδια ερώτηση αλλά δε βλέπω απάντηση.

Πως γίνεται να μην είδες απάντηση σε αυτό που ρωτάς και εγώ να είδα από την πρώτη κιόλας σελίδα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Filos19 & R3dil : Α, τίποτα δεν είναι, μη σας ανησυχεί που βγάζετε πολύ εύκολα συμπεράσματα.

 

Απλά άλλη φορά να διαβάζετε καλύτερα το κάθε post έτσι ώστε να καταλαβαίνετε τι θέλει να πει ο άλλος, αποφεύγοντας τα επιπόλεα συμπεράσματα και τους παραλογισμούς.

 

Και μετά να μου κάνετε τους έξυπνους, που αντί να βοηθήσετε, δίνοντας κατατοπιστικές απαντήσεις στα ερωτήματά μου, γεμίζετε το thread με άχρηστα και ειρωνικά μηνύματα, σνομπάροντας τον άλλο για να το παίξετε ανώτεροι...

 

Ο σκοπός των forum είναι η ανταλλαγή γνώσεων και απόψεων μεταξύ των χρηστών, και δε νομίζω πως τον υπηρετήτε σωστά με τα συγκεκριμένα posts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nomizw sto paypal gia na eisageis mia karta eite pistwtikh eite xrewstikh prepei na dhlwseis on/mo, dieuthinsi (an thumamai kala dld) .pantos verified to account sou sto paypal den ginete me auto ton tropo ektos k ama dwseis arithmo logariasmou se trapeza (nomizw k pali dld). dld ama den exeis verified paypal sto ebay (ama endiaferese gia agoropwlises) den tha mporeis na kaneis sunallages mias k oi pio polloi xrhstes zhtane verified paypal users. k giati tin theleis anwnumi, etc k alliws mesolabei to paypal gia oles sou tis sunallages k den fenete o arithmos tis kartas sou h kapoia alla xrhsima stoixeia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sto paypal mpainei kanonika i proplirwmeni tis eurobank (toulaxiston ayti exw dokimasei).

Den kserw an prepei na kanw kati parapanw gia na eispratw xrimata (kathws dn exw asxolithei epi tou thematos) alla sto paypal tin evala kanonika k kanw komple tis agores mou

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dimis_350z μπορείς με την προπληρωμένη της eurobank να εισπράτεις τα κέρδη από τα στοιχήματα;

 

Επειδή στο site τους (http://www.eurobank.gr/online/home/generic.aspx?id=340&mid=693&lang=gr) αναφέρουν το εξής:

 

Επιλέξτε τον τρόπο φόρτισης που σας εξυπηρετεί καλύτερα:

Με κατάθεση μετρητών ή μεταφορά από υφιστάμενο καταθετικό λογαριασμό από το ταμείο της τράπεζας

Μέσω ΑΤΜ (μόνο φόρτιση)

Μέσω e-banking, εφόσον διαθέτετε ήδη πρόσβαση

Μέσω Europhone banking εφόσον διαθέτετε ήδη pin

 

Μήπως τους δίνεις και κάποιον άλλο λογαριασμό στον οποίο να κάνουν τις καταθέσεις;

Δηλ να τα παίρνουν από την προπληρωμένη και να βάζουν τα κέρδη κάπου αλλού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όλες τις κάρτες νομίζω μπορεί να σου στείλει χρήματα το paypal , αλλά ακόμα στο κάτω κάτω μπορεί να σου καταθέσει τα χρήματα σε τραπεζικό λογαριασμό. Βιβλιάριο πιστεύω ότι έχεις, σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε StavrosD νομίζω πως δεν μπορεί να τα καταθέσει σε προπληρωμένες επειδή δεν συνδέονται με κάποιο λογαριασμό.

Σε χρεωστικές και πιστωτικές γίνεται σίγουρα.

 

'Οχι, δεν έχω τραπεζικό λογαριασμό και συνεπώς ούτε και βιβλιάριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ νόμιζα ότι δεν γίνεται να περάσουν χρήματα από το paypal σε προπληρωμένη, μέχρι που ακύρωσα μία αγορά από το ebay και τα χρήματα επέστρεψαν στην κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

StavrosD μπορεί να είχε γίνει απλή δέσμευση των χρημάτων, και όχι κατάθεσή τους στον λογαριασμό του πωλητή.

Άρα μετά απλά αποδεσμεύτηκαν.

 

Ή να μην είχε προλάβει να γίνει καν η δέσμευση, τσέκαρες μεταξύ της αγοράς και της ακύρωσης ποιό ήταν το υπόλοιπο στην κάρτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε StavrosD νομίζω πως δεν μπορεί να τα καταθέσει σε προπληρωμένες επειδή δεν συνδέονται με κάποιο λογαριασμό.

Σε χρεωστικές και πιστωτικές γίνεται σίγουρα.

 

'Οχι, δεν έχω τραπεζικό λογαριασμό και συνεπώς ούτε και βιβλιάριο.

 

propliprwmenh= xrewstiki karta

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...