Προς το περιεχόμενο

Ο Σατανάς στην Επιστήμη, ο Μεσαίωνας στη Θρησκεία, ο Γιώργος στο Τηλέφωνο.


Φρού-Φρού

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ καλημέρα σας και καλό μήνα!!!!

Μετά απο διακοπές στην Χαλκιδική και μία χαζή χριστιανική τελετή που με καθιστά επισήμως νονά μιας μπέμπας-κούκλας επέστρεψα (γαμώτη)...

Τι κάνουν τα όμορφα αγόρια και τα τσαχπίνικα κορίτσια???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 720
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Νομίζω οτι , παρά το γεγονός οτι οι περισσότεροι εδώ μέσα είναι άθεοι , υπάρχουν κάποιοι που εξακολουθούν να πιστεύουν .

Όποτε μήπως θα ήταν καλύτερα να έλειπαν χαρακτηρισμοί ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω οτι , παρά το γεγονός οτι οι περισσότεροι εδώ μέσα είναι άθεοι , υπάρχουν κάποιοι που εξακολουθούν να πιστεύουν .

Όποτε μήπως θα ήταν καλύτερα να έλειπαν χαρακτηρισμοί ?

 

το αν εγω χαρακτηρίσω μια τελετή χαζή δεν νομίζω οτι προσβάλω την θρησκεία σου, τώρα αν εσύ έχεις πρόβλημα δεσμεύομαι να κάνω τρείς μετάνειες, ενα μήνα νηστεία και να αυτοβουρδουλιαστώ 100 φορές στην πλάτη... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Λούσι δεν ξέρω αν συγγενεύω με τα παιδιά αλλά με το μωρό γουστάρω και περιμένω την στιγμή που θα με φωνάξει νονά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμ αναφερόμουν στην ευθιξία της πασχαλιάς. δεν είμαι τόσο γλυκός για να με νοιάζουν τα βαφτίσια -ειδικά μετά από ταξίδι αστραπή στο γαμώνησο καταγωγής για γάμο αντιπαθητικής ξαδέρφης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμ αναφερόμουν στην ευθιξία της πασχαλιάς. δεν είμαι τόσο γλυκός για να με νοιάζουν τα βαφτίσια -ειδικά μετά από ταξίδι αστραπή στο γαμώνησο καταγωγής για γάμο αντιπαθητικής ξαδέρφης.

 

οοοοκ !!! εσείς τι κάνετε εδώ? Πως πάει το μαγαζί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκασμάς είσαι;;;

 

ναι. συγγενεύουμε; ήμουν αυτός με τα γκρι και τα μπουκάλια.

 

φρουφρου ήρεμα, έχω 2 καταιγίδες στο πρόγραμμα όπου να 'ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πλανήτης περνάει κρίση. Μη συμβάλλεις και εσύ στο ενεργειακό πρόβλημα.

Πες όχι στον κλιματισμό. Πες ναι στη γενοκτονία.

 

Σκοτώστε τους όλους. Για ένα καλύτερο, καθαρότερο, αμόλυντο αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που εισαι εσυ ρε παρταλι?

 

μα τι γλυκός που είσαι ρε πούστη μου... πως να αντέξω σ΄αυτά τα κοπλιμέντα... καλά είμαι, μια χαρούλα ρε λαμόγιο. Εσένα σ΄αφήσανε επιτέλους να ξαναμιλήσεις???? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα τι γλυκός που είσαι ρε πούστη μου... πως να αντέξω σ΄αυτά τα κοπλιμέντα... καλά είμαι, μια χαρούλα ρε λαμόγιο. Εσένα σ΄αφήσανε επιτέλους να ξαναμιλήσεις???? :P

 

ειδες ο πουστης τι γλυκος που ειμαι....ναι μου βγαλανε την μονωτικη ταινια αλλα χτες ειχε ντερμπυ και το ανοιξα παλι.... το μου σου νου για εφε το εχεις ανοιχτο? αναβοσβηνει ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να λείπουν οι χαρακτηρισμοί, όταν αναφερόμαστε σε κάτι που δεν μας αρέσει.

Δηλαδή όταν μια γκόμενα χαρακτηρίζει έναν ποδοσφαιρικό αγώνα ως ανούσιο, βαρετό κλωτσοσκούφι τι άλλο κάνει από το να εκφράζει τους λόγους που δεν της αρέσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...