Προς το περιεχόμενο

Chekarete Tis Dinatotites Sas Sto Hacking Se Site


moyrgos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εγώ έχω περάσει το login, το πρώτο level, το layers of obfuscation του omega project και είμαι στα μισά του access all areas του omega project (έχω μπει στο mail). Τι όνομα έχετε βάλει, μπας και βρεθούμε εκεί; Εγώ Aesmade.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia,ego exo perasei to login alla jexasa ton codiko mou.bazo to nickname kai to email pou exo dosei (ta ebala kamia 20ara fores)kai tora den me afhnei na bo sto site!!!fisika den mou exoun stili tpt...ti na kano????

 

mmm tha sou elega na to ksanakaneis apo tin arxi dn ine tpt diskolo :)

 

Καμια βοηθεια για το lvl 1?

 

dn tha ithela na sto pw dn tha exei noima na to kaneis nomizo oti o Aesmade exi to top tip !!!! kali sou tixi !!!

kai BRAVO STON Aesmade :)

 

Εγώ έχω περάσει το login, το πρώτο level, το layers of obfuscation του omega project και είμαι στα μισά του access all areas του omega project (έχω μπει στο mail). Τι όνομα έχετε βάλει, μπας και βρεθούμε εκεί; Εγώ Aesmade.

 

bravo mastora ;) .... egw exw valei moyrgos klasika :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχάστε το αυτό το site,αν θέλετε να μάθετε πραγματικές χακεριές και να αξιολογήσετε τον εαυτό σας πηγαίνετε εδώ:

http://www.hackquest.de

Σε λίγο καιρό που αρχίζουν οι διακοπές μου θα το ξαναρχίσω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eime LEVEL1

 

Εμεις τα noobs σε θεματα hacking ζηταμε βοηθεια απο τους μεγαλου για να μαθουμε κα εμεις κατι

 

 

 

 

Source code

 

 

 

Εγώ έφτασα στο 4 (edit ~ level 5 =P), έκανα και το snorting the post και θυμήθηκα τον παλιό καλό προγραμματισμό σε php/mysql όταν ήμουν 14. Good times.

kai BRAVO STON Aesmade :)

 

 

 

bravo mastora ;) .... egw exw valei moyrgos klasika :)

Ty ty... Κρίμα που δεν έχει κάνα shoutbox το site για μας τους Ελληναράδες hackers. Τ_Τ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...