Προς το περιεχόμενο

Τι είναι το ίντερνετ;


lefi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Να του πεις οτι εχει δικιο και ν' αφησει τις ταινεις.

Κανα email και πολυ του ειναι.

Αλλωστε το bandwidth δεν φτανει για ολους μας.

 

EDIT:

@georgeman: great minds think alike :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι'ομως αυτος ειναι ενας απο τους πολλους που ΔΕ καταλαβαινουν με τιποτα τους υπολογιστες και το ιντερνετ!

απο αυτους ζουν τα μαγαζια service υπολογιστων.... κι'ομως ειναι παρα πολλοι!

 

την αλλη φορα μου ειπε ο ιδιος το εξης κουφο:

-ρε θελω να κανω επεξεργασια σε μια εικονα

-δηλαδη τι θες να κανεις?

- εχω μια φωτογραφια στον υπολογιστη μου, ενα μπλε αυτοκινητο που ειναι στο δρομο και τρεχει

- ε και?

-θελω να μου πεις πως γινεται να αλλαξω χρωμα στο αυτοκινητο και να βαλω τον εαυτο μου στη θεση του οδηγου για να φαινεται οτι οδηγαω εγω. ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΠΑΤΑΩ!

- (εκλεισα αμεσως το τηλεφωνο!)

 

- ελα τι εγινε? επεσε η γραμμη?

- ναι, του λεω

- αντε πες μου τι παταω!

- (του εξηγω οτι δε γινεται αυτο και οτι ειναι δυσκολο και προγραματα κτλ)

- μαλακας εισαι? εσυ δε μου ελεγες οτι με τον υπολογιστη κανεις επεξεργασια εικονας? το δικο μου δε κανει? αλλο μου ειπες να παρω? πρεπει να αγορασω αλλο υπολογιστη?

- οχι του λεω απλος ειναι δυσκολο!

- οχι δεν ειναι δυσκολο, ΕΣΥ δε θες να μου πεις πως γινεται!

- αντε γεια! (κλεινω το τηλεφωνο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να μου γνωρίσεις αυτόν το φίλο σου. :-D

 

Θα κάτσω να του δείξω πως να φτιάξει την εικόνα που θέλει με το Photoshop,και αν αντέξει μέχρι το τέλος του χαρίζω το PC μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολες οι φορητες συσκευες θα ειναι στο δικτυο, επομενως το Ιντερνετ ενωνει τον κοσμο ασυρματα στο μελλον θα το περιεχομενο με την γνωση θα ειναι αποκτημα ολων μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι'ομως ειχαμε παει μαζι για το ecdl και μετα οταν τελειωσανε τα μαθηματα με περνει μια μερα τηλεφωνο και τι μου λεει?

 

εμενα ο υπολογιστης μου εχει office?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο photoshop ρε?

εδω και 1 χρονο παιδευομαι να του μαθω να μπαινει στο mirc και ακομα δεν εχει καταλαβει!

 

δε κοβει δε κοβει!

κι'ομως ειχαμε παει μαζι για το ecdl και μετα οταν τελειωσανε τα μαθηματα με περνει μια μερα τηλεφωνο και τι μου λεει?

 

εμενα ο υπολογιστης μου εχει office?

Γιατί έχω την εντύπωση ότι αυτός ο φίλος σου δεν υπάρχει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- ΜΑ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ? τι μου λες τωρα? ηλιθιοι ειναι ολοι τους? δε παω στο video club να τη νοικιασω και να τη δω? σιγα μη περιμενω τοσες ωρες! τζαμπα λεφτα δινω στο ιντερνετ! κλεφτες ειναι ολοι τους..

 

Πλακα πλακα αυτο το κανω κι εγω. Ακομα και με την 24Mbit. Απο το να βρω την ταινια, να βρω υποτιτλους που να συγχρονιζονται, να την κανω convertxtodvd, προτιμω πολλες φορες να παω στο βιντεο κλαμπ.

Προτιμω να χαραμισω την συνδεση μου σε κατι που δεν βρισκω τοσο ευκολα.

Αισθανομαι και πιο νομιμος στο κατω κατω (οχι οτι δεν θα αντιγραψω την ταινια απ'το video club ακομα κι αν ειναι μουφα :mrgreen:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλακα πλακα αυτο το κανω κι εγω. Ακομα και με την 24Mbit. Απο το να βρω την ταινια, να βρω υποτιτλους που να συγχρονιζονται, να την κανω convertxtodvd, προτιμω πολλες φορες να παω στο βιντεο κλαμπ.

Προτιμω να χαραμισω την συνδεση μου σε κατι που δεν βρισκω τοσο ευκολα.

Αισθανομαι και πιο νομιμος στο κατω κατω (οχι οτι δεν θα αντιγραψω την ταινια απ'το video club ακομα κι αν ειναι μουφα :mrgreen:)

 

ξεκιναμε απο την αρχη

τα λαθη σου ειναι τα εξης

κατεβαζεις xvid.

ψαχνεις ελληνικους υποτιτλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατεβαζεις xvid.

ψαχνεις ελληνικους υποτιτλους

 

Εμ, δεν το κατεχουμε τοσο καλα το αγγλικο. Οχι κοιταω συνεχεια τους υποτιτλους, απλα τους εχω σαν βοηθημα.

 

Filos19 Υπάρχει ο τύπος που λέει… και δεν είναι ο μόνος που ξέρουμε…

 

Υπαρχει δεν υπαρχει ο συγκεκριμενος, ξερω αλλους τοσους (και αλλους τοσους ο aledjo λογικα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δλδ να μην υπάρχει; Δύσκολο είναι;

 

Εντάξει τόσο άσχετο (στη φάση με την ερώτηση του office) δεν έχω γνωρίσει, αλλά τέτοια κουλά έχω ακούσει άπειρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...