Προς το περιεχόμενο

θα κλειδωσουν ξαφνικα και θα χασω ολα τα αρχεια?


apostolos2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εβαλα (δοκιμαστικα) τα vista στο laptop αλλα δεν ξερω αν εκανα σωστα την "ενεργοποιηση" ;)

μεχρι τωρα δεν μου εχει βγαλει καποιο μυνημα για ενεργοποιηση οπως στα XP.

 

θα μου βγαλει μυνημα πριν κλειδωσουν ή θα κλειδωσουν ξαφνικα και θα χασω ολα τα αρχεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Staxtis εσένα αμα σου κλείνει ο άλλος το μάτι πονηρά και βάζει τη λέξη ενεργοποίηση σε εισαγωγικά, σου φαίνεται για νόμιμη διαδικασία ενεργοποίησης?

 

Εμένα μάλλον οχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω πως εαν τα βιστα δεν ειναι ενεργοποιημενα λειτουργουν με περιοριστικες λειτουργιες, δεν θυμαμαι καλα, για 1 ωρα την μερα νομιζω κατι τετοια. αλλα και παλι να μην θυμαμαι καλα και να μην σ αφηνει να μπεις καθολου,υπαρχουν τα live cd που θα μπορεσεις να μεταφερεις τα αρχεια σου σε ενα εξωτερικο σκληρο η σε αλλο σκληρο του υπολογιστη σου. (μπορεις να χρησιμοποιησεις live cd των linux η των xp, καλυτερα το 1ο για να εισαι κ πιο νομιμος:twisted::mrgreen:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχ δεν πετυχε η ενεργοποιηση...το τσεκαρα οπως ειπε ο φιλος charoui.

μηπως με την ευκαιρια, ξερετε καπιον τροπο να τα ενεργοποιησω?αν δεν κανει κοπο.

 

*** e-mail address deleted ***

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή στο κατω κατω να ψαχτεις και να μην τα περιμενεις ολα ετοιμα.

 

εχετε δικιο, θελει ψαξιμο. αν και αυτες τις επιλογες τις ηξερα και εγω.

απλα νομιζα οτι εδω ειμαστε για να βοηθαμε ο ενας τον αλλον. δεν υπαρχει και πολυς ελευθερος χρονος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω πως εαν τα βιστα δεν ειναι ενεργοποιημενα λειτουργουν με περιοριστικες λειτουργιες, δεν θυμαμαι καλα, για 1 ωρα την μερα νομιζω κατι τετοια. αλλα και παλι να μην θυμαμαι καλα και να μην σ αφηνει να μπεις καθολου,υπαρχουν τα live cd που θα μπορεσεις να μεταφερεις τα αρχεια σου σε ενα εξωτερικο σκληρο η σε αλλο σκληρο του υπολογιστη σου. (μπορεις να χρησιμοποιησεις live cd των linux η των xp, καλυτερα το 1ο για να εισαι κ πιο νομιμος:twisted::mrgreen:)

 

Αν απενεργοποιηθούν ο χρόνος μετράει αντίστροφα. Σε ενημερώνει από μόνο

του σε τακτά διαστήματα πριν γίνει το μοιραίο.

Όταν τελικά επέλθει το μοιραίο "έχεις ένα pc περιορισμένων δυνατοτήτων"

στο οποίο το μόνο που δουλεύει είναι το internet (ώστε να κάνεις

ενεργοποίηση).

Αρχεία από ό,τι θυμάμαι δεν μπορείς να ανακτήσεις, πρέπει να χρησιμοποιήσεις

άλλο λειτουργικό (XP), αλλά δεν θα έχεις πρόσβαση σε κάποια folders.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχετε δικιο, θελει ψαξιμο. αν και αυτες τις επιλογες τις ηξερα και εγω.

απλα νομιζα οτι εδω ειμαστε για να βοηθαμε ο ενας τον αλλον. δεν υπαρχει και πολυς ελευθερος χρονος.

 

Εχουμε ομως και Κανονες.

"Ιδίως απαγορεύεται αυστηρά οποιοδήποτε μήνυμα σχετικά με: μεθόδους εξουδετέρωσης της προστασίας λογισμικού"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...