Προς το περιεχόμενο

Υποψήφιος Νέος MacUser."Απλό" η pro?


dirtrider_gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετώ άπαντες και μπαίνω κατευθείαν στο θέμα!

Μετά απο αρκετές ώρες ταλαιπωρίας με PC και Windows πιστεύω οτι είμαι έτοιμος

για την "αλλάγη".:-D

Το δίλλημα(που είμαι σίγουρος οτι δεν ακούτε πρώτη φόρα)είναι το εξής:

Macbook η Macbook pro(κορυφαίο η βασικό μοντέλο αντίστοιχα).

Η χρήση θα ειναι η εξής:(0=ερασιτεχνικά>10="επαγγελματικά"(εντός εισαγωγικών έτσι?):-?

Παιχνίδια>1

Επεξεργασία φωτο>6

Επεξεργασία video>2

Μουσική(Εγγραφή κιθάρας)>4

Πόσο θυσιάζεται η φορητότητα στο Pro?

Αυτά τα ολίγα.Ελπίζω να μη σας κούρασα και ευχαριστώ προκαταβολικά

για την βοήθεια!:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xerome pou akoma enas user eide to fws to alithino....

 

1.proto thema pou prepei na xekathariseis einai i othoni! to aplo vgenei mono se 13 enw to pro se 15 kai 17.poso se endiaferi mia megali othoni?

2.afou iparxi mia toso megali diafora stin othoni einai analogi kai i foritotita,poso se endiaferi?

3.gia tis doulies pou to thes kai ta 2 tha ta vgaloun pera aneta (i doulia tous!) isos xriastis liga ram an milas gia megala projects

4.to teleuteo einai to xrwmataki...pio protimas?

5.me to kalo na to pareis kai welcome to mac community! gia toixon voithies edw imaste..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ κι εγώ ότι λογικά για τις δουλειές που το θες σου κάνουν και τα 2 αλλά οπωσδίποτε αν έχεις τα λεφτα για να πας στο προ... πήγαινε... για την ανώτερη ποιότητα κατασκευής, την μεγαλύτερη οθόνη που θα χρησιμεύσει στην επεξεργασία φωτό την καλύτερη κάρτα γραφικών κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινομενο καταστημα αγορας το Μεγαλο Multirama στον Πειραια ...πηγαινε κ δεν θα χασεις ...ειδικα αν σε ενδιαφερουν και οι ατοκες δοσεις ..Και τα εχει κ ολα εν λειτουργεια να τα δεις ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσου λοιπόν!Ισχύει ότι αν αγοράσω με tiger αναβαθμίζω σε leopard με συμβολική επιπλέον χρέωση;Προτεινόμενο κατάστημα για αγορα;

Ισχύει ΜΟΝΟ αν αγοράσεις Mac με tiger ΑΦΟΥ κυκλοφορήσει το Leopard. Άρα όχι ακόμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...