Προς το περιεχόμενο

Acer Aspire - Τα πάντα για την σειρά αυτή


poscaman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έπειτα απο την προταση εδω είπα να ανοίξω αυτό το thread για γενικοτερη συζητηση,αποριες,και επιλυσεις προβληματων γύρω απ'την σειρά φορητών Aspire της Acer.

 

οσοι πιστοι προσελθετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 198
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Η νέα σειρά έχει όμορφο καλουπι αλλά δεν γνωρίζω κατα ποσον τα πλαστικά ειναι ποιοτικα και τα υλικα εχουν αναβαθμιστει. Με δεδομενο οτι ειναι μεν ομορφο συνολο αλλα η σειρα αυτη εχει εμφανισει προβληματα στο παρελθον τι γνωμη εχετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι τα πλαστικα ολο και φθινουν σε ποιοτητα,γενικα,σε ολες τις εταιρειες.δεν ειναι μονο φαινομενο της acer,ειναι γενικο φαινομενο κατα την αποψη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πω κι εγω τον πονο μου.εχω εναν acer aspire 5601.δεν καιγομαι και πολυ,αλλα απορω αν εχει καταφερει κανενας να κανει την καμερα να δουλεψει σε λινουξ.ολα τα αλλα το Ubuntu μου τα βρισκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πρώτο και μοναδικό μου 'ταπεινο' Aspire 1304LC το πήρα σε τραγική κατάσταση απο κολητο. Με ενα ανοιγμα-καθαρισμα του φορητου και ενα format του σκληρου συνδεμενου στο σταθερο δουλεύει τέλεια. Αυτα για τα άσχημα λόγια για τους Acer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το aspire 3050 μου δουλεύει ασταμάτητα για 1 χρόνο ως desktop replacment,αρκετες ώρες την μέρα με αναβαθμισμενη cpu σε turion x2 χωρις να κάνει κιχ....ούτε κόλημα,ούτε υπερθερμανση το καλοκαίρι.Μπορώ να πώ άξιζε με το παρπάνω τα κάπου 500€ που είχαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το Aspire1356LMi εδώ και 3 χρόνια. Με εξαίρεση το dvd-rw που τα έφτυσε και παρέσυρε μετά μαζί του και άλλα πράγματα, τα οποία αντικαταστάθηκαν όλα στο service (ας είναι καλά η 3χρονη εγγύηση) είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Το θεωρώ Value-For-Money και από άποψη ποιότητας κατασκευής, είναι πολύ καλό, παρόλη την πλαστικούρα, σου δίνει αίσθηση ακριβότερου μηχανήματος.

 

Μάλλον πάλι Acer θα έπαιρνα (βάζοντας και τον οικονομικό παράγοντα μέσα πάντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με Acer Aspire 5634 είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.

Το μόνο ίσως κόλημα για μερικούς (και για εμένα) είναι η χαμήλη ποιότητα στα πλαστικά του.

 

Όσο για τις θερμοκρασίες... μια χαρά είναι (και ας δουλεύει 12-15 ώρες την ημέρα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και νομιζω οτι με τις καινουργιες σειρες φορητων της ,εχει ανεβασει την ποιοτητα και στα πλαστικα,μετα απο ερευνα που εκανα ο ιδιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...